Нека споделим "бисери" от клиенти

  • 22 605
  • 214
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 186
Веднъж в аптеката мъж пред мен търсеше лекарство за ерекция и естествено, без никой да го е питал държеше да уточни, че не било за него Mr. Green, а негов приятел го бил изпратил да му купи. Party

# 61
  • София
  • Мнения: 1 143
- Къде е сервиза? пита клиент в офис на мобилен оператор
- Ей там, вляво, като излезете от тази врата.
- Там, където пише сервиз ли?
-???? #2gunfire

# 62
  • София
  • Мнения: 4 868
влизам в квартално магазинче и изстрелвам към продавачката:
- здрасти! дай ми едно къпетче пъркички!
 Shocked

# 63
  • Мнения: 446
Позната деловодителка от бившия нотариат, наслушала се на лафове за "натурални" актове, отива на барче и си поръчва "нотариален" сок.
И мой патент - виждам наскоро реклама за кафе-автомат, от който можеш да си купиш кафето със СМС и аз питам "Ами как ще разберат къде да ми го донесат?"

# 64
  • Мнения: 2 768
В супер маркета: "извинете, това сирене меко ли е?". Момичето от щанда: "е, самолет ако го кацне, няма да издържи"  Joy

# 65
  • Мнения: 116
При мъжа ми :
Имате ли мечове?
Кви ги искате?
Гъбени!
( за неразбралите става дума за дунапренени мечета за боядисване)

# 66
  • Мнения: 667
Супер сте! Много се смях.

# 67
  • Мнения: 2 553
Един приятел навремето продаваше в една каравана . Една циганка дошла и му казала "Един Дон Кихот и един син Фиктор"

За неразбралите - Ход-Дог и синьо Виктори  hahaha

# 68
  • ГО
  • Мнения: 3 955
В супер маркета: "извинете, това сирене меко ли е?". Момичето от щанда: "е, самолет ако го кацне, няма да издържи"  Joy
Е туй ме накефи. Joy Joy Joy hahaha hahaha hahaha

# 69
  • София
  • Мнения: 1 657
Преди годинки, мъжът ми е работил като админ в интернет зала. Някаква жена на средна възраст не се оправяла и той отишъл да и помогне. Показал и на екрана мястото на което да кликне и казал кликни тук, при което клиентката взела в ръка мишката,вдигнала я,  залепила я за екрана и кликнала!

# 70
  • sofia
  • Мнения: 8 964
Абе то моето е тъпо,ама да го споделя,все пак направило ми е впечатление:
Та значи звъня в един голям руски завод,в голям руски град и моля блятката отсреща да ми даде сигнал за факс.Тя каза да пробвам след малко.Пробвам след малко.Тя пак "Абе сега не мога,обади се пак".И след като 5-6 пъти все дзвъня и тя все не може да ми пусне факса,питам що така,факса ли е развален ? А тя отговаря "Ааа,факса си е наред,ама няма хартия".Викам "Сложи де" ,а тя "Ми нямам !".
Казвам и да купи тогава,щото се изнервих а тя "Ми нямам пари,останала съм с няколко копейки в джоба...." Аз пак "Искай от шефа !!!" (вече с пяна на устата,щото факса ми е важен) а тя "Ми няма го шефа,никой не го знае къде е ..."
Ейй,умрях от зло ! Ама после пък така се смях,цял ден ! Grinning
Излагация,такава голяма фирма,а една хартия за факса не могат да си купят....
На мен ми се е случвало до Украинския статистически институт да искам да пусна факс и отговора бе "У нас нет бумажке".....явно е често явление

# 71
  • Мнения: 5 577
 Laughing Аз имам триъгълник за чертане без прав ъгъл

# 72
  • Мнения: 7 803
един китаец в кафене
 един цай беz цай моля  #Crazy
иска само топла вода zа чай  Mr. Green

# 73
  • Мнения: 3 447
С риск да обидя някого, ще кажа, че регионалните вестници са "една отделна реалност" Crazy Изключено е да намериш шефа в петък следобяд, защото той е "на лозе/коли прасето/вари буркани" - в зависимост от сезона. Ако пуснеш рекламно каре по мейла, може и да не ти го публикуват, защото "човекът с интернета е на сватба". А в другия вариант (любимия ми) "не мога да отворя мейла, защото шефа заключи компютъра в шкафа и си тръгна, пък аз нямам ключ" Rolling Eyes
Това покрай историите с факса.

# 74
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Приятел- чужденец идва да учи в Бг, преди около 10 години. Какво ли беше учудването му, че от " Чешмата в сладкарниците тече мляко с какао  Shocked"  Всъщност, е видял как сипват боза на хората Mr. Green
Като се замисля, отдавна не съм виждала вече такива сладкарници newsm78 Бозата винаги е бутилирана... Thinking

Общи условия

Активация на акаунт