Всичко за всички марки гел лакове-21

  • 40 913
  • 750
  •   1
Отговори
# 165
  • Варна
  • Мнения: 7 737
 Майка Зайка  Алесндро се пече. В Сън 3 я пека 30сек. ако не се заблея де-тогава отнася и повече  Laughing. Белещата на Коди не се пече. Съхне сама за минута,може да няма и толкова. Грам не я чакам. Докато стигна до петия пръст първия е готов. Има странна сополива консистенция и аз лично не си представям да се лакирам директно върху нея. Преди и слагах каучукова Коди отгоре,а вчера сложих Алесандро.
 Ще видим ще държи ли тая комбинация на две белещи бази при мен  Laughing.
  Ама като се замисля от къде тръгнах преди година и половина.....хич няма да се оплаквам.
  Неви няма как да сравня времената на Сън 1 и 3. Аз си пека като в Сън 1. Само базата си позволих да я пека 30сек. Интересното е,че не пари нищо в нея. Оня ден правих моята гризачка,на която слагам акригел и все печем на порции с вадене,защото много и пари. Е  каза,че нямало парене и седя мирно и кротко 120сек. И на мен не ми запари вчера нито веднъж.

Номерче от какъв зор чакаш микросел да съхне 30мин  newsm78. Лакирам първия слой и после върху него веднага втория. 2-3мин. и е ОК. Никога не съм го чакала. Нищо не мога да сравня с микросел аз. Него го слагам на цял нокът не се занимавам с карета както при другите.

# 166
  • София
  • Мнения: 3 414
Споделям малко опит,защото не се удържах да дочакам солар олиото,взех мавала,четох инструкциите можело да премахне кожички.Намазах обилно и с керамичната фреза/бяла/от джъмбо комплекта обрах всичко идеално.За начинещи с ел.пилата е идеален вариант.
Утре ще се лакирам с обикновен лак.Микросел,база два пласта лак и топ сеш.Да пробвам как ще издържи като не съм била с такъв от 5г.

# 167
  • София
  • Мнения: 10 358
Забърсах един сеш топ,поръчах ув топ на перфект та се чудя Над,ако лакирам 2 слоя сеш под база Александро,дали ще стане,да не чакам да съхне 30 мин микросела?
Нямам идея.... микросела го слагам, уж да заздравява  Mr. Green сеша има много вредни съставки, на гол нокът не бих го сложила.

Аз чинно си ги чакам 15-20мин, май по навик.... така съм сигурна, че е изсъхнал напълно и няма да ма неприятни изненади. Само след втория слой чакам, след първия директно нанасям.

# 168
  • Мнения: 13 981
Аз карето го слагам обикновено в предишния ден, че времето е кът.

И на мен ми подариха обикновен лак и мисля да го пробвам, но за целта трябва да си купя и обикновен топ, спряла съм се на УВ топ за да мога и да си го пека Laughing

# 169
  • Paris, France
  • Мнения: 14 487
амини, на кой Ув топ се спря? Ув топа се маха с лакочистител, нали?Можеш да го носиш и с Алесандро. Аз слагам каре и белеща се, ако има лепкав, бърша, лакирам се с 2-3 слоя лак и чакам да изсъхне, което върху гел базата е доста бързо. На другия ден слагам обикновен топ. Ако тръгне да се бели или се остърже поправям с обикновен лак и топ. През 2-3 дена слагам още един тънък слой топ. Държи до 2 седмици. При мене даже е по-трайно от гел-лак.

# 170
  • Мнения: 13 981
Невена, на Месауда, хвалят го, че е издръжлив. С лакочистител се сваля.

# 171
  • София
  • Мнения: 760
Невена, на Месауда, хвалят го, че е издръжлив. С лакочистител се сваля.

Да споделиш после впечатления .....

# 172
  • София
  • Мнения: 3 414
Amini за педикюр е страхотен ув топ лака,много ми липсва при гел лака бързото сваляне.
Аз имам на стар нейлс и перфект.Ще правя експерименти с обикновен лак.
Над тогава ще сложа 2 слоя ув топ лак ще го изпека,после цвят 2 слоя и топ сеш.

# 173
  • София
  • Мнения: 10 358
Amini за педикюр е страхотен ув топ лака,много ми липсва при гел лака бързото сваляне.
Аз имам на стар нейлс и перфект.Ще правя експерименти с обикновен лак.
Над тогава ще сложа 2 слоя ув топ лак ще го изпека,после цвят 2 слоя и топ сеш.
Номерче, нямаш ли някой заздравител, той е най удачен за под база.
Я дайте линкове за тези UV топове, аз един си взех и после видях, че се слага на изсъхнал лак.... че то тогава време не спестява, аз докато чакам да изсъхне обикновения, ще съм го развалила няколко пъти  Mr. Green

# 174
# 175
  • София
  • Мнения: 3 414
[urlhttps://vmcosmetic.com/lakove-za-nokti][/url] от тук взех перфект,от стар нейлз ми е другия.
Нестават за печати,мажат и изсъхналите.

# 176
  • Мнения: 2 186
По колко време печете в SUN one ? И има ли начин всеки път да си върви на вече зададения таймер,а не всеки път да я цъкам по колкото секунди искам? Предишната ми беше така - зададеш ли 60 сек. си остават толкова докато не смениш/изкл. от контакта.

# 177
  • Варна
  • Мнения: 7 737
База 1мин.,цветове 1мин.,топ 2мин. Принципно може и на половина ама пусти страх от алергии.....Какъв е смисъла от УВ топ.

# 178
  • София
  • Мнения: 3 414
Не чакаш да съхне обикновенния лак.

# 179
  • София
  • Мнения: 10 358
Не чакаш да съхне обикновенния лак.

А пробва ли го? Изпича ли лака в дълбочина? Става ли за лед, че пише UV?

Общи условия

Активация на акаунт