Спам тема (всичко ще си (по)кажете) от 16.09 до 23.09

  • 30 538
  • 1 409
  •   1
Отговори
# 810
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 947
Аууу, Джу да ходи да си търси правата в СО. Барем един хонорар й дължат Wink

# 811
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Аууу, Джу да ходи да си търси правата в СО. Барем един хонорар й дължат Wink

За кое? Не сФанах

# 812
# 813
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Аууу, пръкнало се е някакво бледо копие Trollface

# 814
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 947
Абсолютно! Simple Smile
Мноого ми се щеше да пиша, ама... Ще докарам инфаркт на някои моралисти Simple Smile

# 815
  • Мнения: 11 505
Печауни буеди хризантеми...

# 816
# 817
  • Мнения: 10 956
Добро утро !
Янче, туй за ракията може и да е вярно, ама се потреблява преди лягане, инак може да изтрепи и други неща Wink
Джу нещо е мълчалива - да не са я нападнали на лична, след като пусна фотката и ся да избира ? Кажи си Джу, не е срамно !
Кико, ама само как занйш за чичко Рон ! Ах гиди ти палавницо такава, сцно защо дренирашкълки и дупи - набелязала си да мориш някого Wink
Кафето сутрин ободрява, а мисълта за планацията - вдхновява. Хубав и спорен ден !

# 818
  • Мнения: 5 290
Добро утро! Много мр мързи направо не ми се става. Някой що не ми донесе кафе в леглото баси ?!

# 819
  • Варна
  • Мнения: 36 893
Аз вече бачкам, вие още кафетата не сте си изпили...

# 820
  • Мнения: 10 956
Аз вече бачкам, вие още кафетата не сте си изпили...
Хайче, ама ти даже си и спала ? Какво е това нещо ! А през ноща кой ще работи, кой ?

# 821
  • Варна
  • Мнения: 36 893
А, стига де, и машините трябва да починат малко, че иначе през носа ми излизат ремонтите.

От няколко дена си слушам Зи Рок на работа, някои клиенти странно ме гледат ама много добре ми идва. Рамщайн, мммм....

# 822
  • Мнения: 6 443
Аз вече бачкам, вие още кафетата не сте си изпили...
ДУ!
Язе първо измих пода на аптеката (на няколко пъти; докат нема ора), нахраних комарите (5 ухапвания) и сега се награждавам с кафе, баничка и четенето тук. Ммм! Кат доволно кученце съм. Joy
Кво да казвам, че Джу съм я изтървала ...
Па относно годините - 26 последно ме изкара Фейса. Ам да кажа, че и на 18, и на 23 ме е вадил, та ... Joy

# 823
  • Мнения: 15 619
ДУ.
Още няма и седмица откак почна учебната година. Вече се чувствам бръм. Кафепия. Котето за поредна сутрин прави опити да ме простре на пода и за поредна сутрин успявам някак да балансирам и да не се пльосна.

# 824
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Някой бил ли е в Матрицата вчера?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт