Лидл 120 - Октомври

  • 132 486
  • 1 837
  •   2
Отговори
# 1 695
  • Мнения: 9 679
ами купуваме дрехи от лидл, защото е по-лесно. мразя да ходя по магазините за дрехи, а реално нямам и никакво време. с децата пък е абсурд. не е въпрос до парите, просто нямам много варианти. не ме кефят много дрехите от лидл, но напоследък ми е все тая, брат Wink така че се вписвам в -50 и аз Wink
да се похваля - върнаха ми парите за кабелите, нищо не казаха. не че не похарчихме двойно веднага, де.

# 1 696
  • Мнения: 25 927
Колко време може да стои замразено месо, свинско ме интересува. Thinking

# 1 697
  • Мнения: 69 359
Колко време може да стои замразено месо, свинско ме интересува. Thinking

Аз до 2-3 месеца гледам да го опаткам.

Иначе съм намирала във фризера си и такова на 6 месеца....и го хвърлям, че ме е страх да не се затрия Joy

# 1 698
  • Мнения: 25 927
Може да зазимя малко вратленце, ще помисля. 8кинта му е килограма в момента, добре си е.

# 1 699
  • София
  • Мнения: 5 547
Колко време може да стои замразено месо, свинско ме интересува. Thinking
Отвътре на вратата на фризера има дадени продуктите и съответно месеците за съхранение. Говоря за домашните хладилници.

# 1 700
  • Мнения: 37 016
Пазаруването на дрехи от хипермаркети е изключително по-лесно от ходенето по магазините специално за дрехи. Естествено, че не може да се намери всичко, но което може, го взимам. На мен ми е много по-приятно да взема от тези дрехи (заедно с другите покупки), отколкото да обикалям с часове за няколко неща и да ме подпитват разни консултантки.

# 1 701
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Някой май търсеше уред за готвене на пара в Пловдив? Днес имаше доста бройки на Източен. Обаче ме отряза касиера за точки. А книги имаха- видях ги под касите.

# 1 702
  • Мнения: 6 524
Наистина не мога да обясня защо не дават точки. Може наистина на места да няма. Но пък щом има книги,трябва да осигурят и точки. Кво става,не знам.

# 1 703
  • София
  • Мнения: 18 823
Аз в неделя взех книга по настояване на касиера.На касата имаше талон с 1 точка,на сметка 32лв. Ми даде 4 точки и книга.

# 1 704
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 662
Значииии ... ЛИДЛ-2 в Люлин - нищо особено. Подредбата е по някаква странна логика. Например кашвали и сирена на сто места, кисело мляко и то на няколко места и т.н.

Да ти кажа, може и да е такава новата им политика. Преди 4-5 месеца отвориха нашия Лидл след реконструкция( то каква реконструкция, сринаха го и го построиха отново)- тотално изменен вътре, а най- голямо впечатление направиха точно "разхвърляните" кисели млека и кашкавали.

# 1 705
  • Бургас
  • Мнения: 5 706
И на мен последната седмица точки не са ми предлагали...Ще кажеш че ми личи, че вече не събирам Grinning

# 1 706
  • Мнения: 6 524
И на мен последната седмица точки не са ми предлагали...Ще кажеш че ми личи, че вече не събирам Grinning

Хммм,ще стягам редиците на колегите Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 707
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
М аз не съм приритала за книгата толкоз, ама щото имам 4 точки и реших,че мога да я взема. Все пак им оставих 60 и кусур лв днес. Ще си щракам рецептите на свеки от книгата пък. Аааа ше ме прУщават.
В четвъртък ще се метна до новия на Менделеев да видя момичешките дрешки. Там може и да имат останали точки. Предпоагам не е от най- оборотните им магазини пък и скоро го отвориха все пак.

# 1 708
  • shumen
  • Мнения: 18 288
Търтийн,благодаря за инфото.Ще опитаме новото сладко.

# 1 709
  • Кърджали
  • Мнения: 276
Thirteen на вас разрешено ли ви е да си купувате от намалените неща?
Защото в К. им е забранено на служителите и на семействата им.

Общи условия

Активация на акаунт