VIP/ Big Brother: 🕵🏻Most Wanted🕵🏻 2018 – Тема 10 /12.11.-19.11.2018/

  • 72 159
  • 2 454
  •   1
Отговори
# 1 995
  • София
  • Мнения: 1 037
smileys,
Скрит текст:
Изобщо нямаше да го надвият Кулагин. Проблемът на Вулева е, че е злобна, но въпреки това на повечето им гали еготата и самата тя е лицемерна понякога. Много добре видя театъра, който Благой спретна, за да се опита да убеди Злата, че я ревнува, но въпреки това отива при него и му вика: "не се излагай". Ако беше Кулагин, набързо щеше да им каже кой, какво и защо прави и после гледай скандали.

Скрит текст:
"Его" няма множествено число.
Aма само на български ли няма, защото на английски си има?

Не ми харесва това, че трябва да изчакат номинациите, за да си кажат какво мислят. Весела: "Емануела ме помоли да й кажа какво мисля и ето сега й казвам".. е не можа ли тогава да й кажеш, като те пита, та трябваше номинациите да дойдат. Както и при въпроса с аборта, кажи й още тогава: "Как може да ме питаш такива работи, нетактична си, нямаш ли малко усет към болката на другите." Врътна се и отиде да се оплаква и да се опитва да настройва другите. Така ли си живеят живота? Без да казват това, което искат, директно на хората.. Златка същата, на номинациите злобее, а тогава лежа на дивана и нищо не посмя да й каже на Емануела. Отива и разисква с Цецко..

# 1 996
  • София
  • Мнения: 7 896
Кулагин превъртя играта, сега ще го направи същото и ЯЯ.
Така ще се помнят сезоните, на Кулагин и на ЯЯ.
Щото инак някой се сеща кой е настьо Joy

# 1 997
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Албена Вулева с какво си изкарва хляба в днешно време?

Религиозен символ ... ама не като едно време. Joy

# 1 998
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 568
Кулагин превъртя играта, сега ще го направи същото и ЯЯ.
Така ще се помнят сезоните, на Кулагин и на ЯЯ.
Щото инак някой се сеща кой е настьо Joy
Кооой беше този? Joy
ЯЯ и мен ме кефи, щур е и ми се ще да остане повече, тъкмо да има време да ги направи на луди калинки.

# 1 999
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Много обичам хора с такова чувство за хумор. Лицето - замръзнало, а хората около него припадат от смях.

# 2 000
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Кулагин превъртя играта, сега ще го направи същото и ЯЯ.
Така ще се помнят сезоните, на Кулагин и на ЯЯ.
Щото инак някой се сеща кой е настьо Joy
Превъртя гнусомера. Няма нищо общо с ЯЯ ... ама щом си вярваш...

# 2 001
  • Мнения: 1 415
https://sportal.bg/news.php?id=756314&fbclid=IwAR0UMLomK2FGm … Cz1LFepJeCXOZW7MM
Интервю с бившия на Златка.

"- Георги, цяла България следи "ВИП брадър" с изявите на Благой и Златка. Вие гледате ли шоуто?
- Не, но всеки го интересува пикантното. Обаждат ми се хора. Информират ме какво се случва. Благодарен съм на Господ и на този смешник и палячо Благой, че ме отърва от това нещо. Ще вдигна банкет или ще правя курбан всяка година на датата, когато предложих годеж на Златка, за това, че съм се отървал."

# 2 002
  • София
  • Мнения: 7 896
Ами вярвам си.Кулагин беше голям играч, сега го наследи ЯЯ.
Купете си очила ако не виждате, ако няма от къде то Весела Неински ще ви подскаже.

# 2 003
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 568
Много грозни думи от бившият на Златка, жалко за нея, ако същите са истина.
Епитетите към Благой са комични.Joy

# 2 004
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Скрит текст:

Aма само на български ли няма, защото на английски си има?


Скрит текст:
Аз за българския отговарям.

Ето, ако не вярваш: http://ibl.bas.bg/rbe/lang/bg/%D0%B5%D0%B3%D0%BE/

# 2 005
# 2 006
  • Варна
  • Мнения: 1 712
Виждам, че само най-големите играчи посягат на жени!

# 2 007
  • Мнения: 7 872
Кулагин щеше да се избие с Цецо, те си инат драми отдавна. В миналия сезон бяха само смотаняци и за това се отвсряше, Албена,Жени и Емануела нямаше да му се дадат.

# 2 008
  • в рока
  • Мнения: 1 119
Албена искрено мисли, че Благой се излага и как ще излезе отвън, и му го каза. Освен това тя иска да се изпълни мисията, наистина е забавна като замисъл.
Надявам се да е интересно тази вечер.
Относно това с какво се занимава, какво ѝ е отношението към парите, живота, всичко има в лайфове, общодостъпни, ако някой се интересува.За никой друг от влезлите в къщата, няма толкова информация от първо лице, стига човек да преодолее своята неприязън и да се поразрови, а не да се говори 5 за 4.
Сега се сещам за Цецо и едно негово интервю, заедно с фризьор, че му забравих името, с който бяха тандем. При Венета в Бит тв. Та там обясняваш как Злата и Алисия са заровили томахавките покрай него... Алисия се има много с фризьор/Колев май?! /, а Злата с Цецо, и едва ли не се сдобрили покрай тях. Има го в ю туб предаването.

# 2 009
  • IT
  • Мнения: 3 704
Само, че те отдавна се разделиха и Алисия и Емануела си правиха грима при Цецко след това, но Нора Светлана Василева или както и е там новата фамилия си правят косите при Ивайло. Цветан гримира и малкото Пони и Глория много често вече, Кали и т.н.

Общи условия

Активация на акаунт