Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 15

  • 90 508
  • 744
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 3 410
Марчева, мога ли да помоля за линк към твоя прословут английски кейк Simple Smile

# 631
  • София
  • Мнения: 11 734
Марчева, мога ли да помоля за линк към твоя прословут английски кейк Simple Smile
Разбира се, точно съм отворила и ти го пускам, дано да е това което те интересува. Много е хубав, тази година го пропуснах , заради щолена и страшно съжалявам. Щолен никой не опита, погледнаха, погледнаха и накрая ей сега го хвърлих, въпреки че съвсем спокойно можеше и да го оставя, но е прекалено много захар и масло, а, стига ни толкова.  Mr. Green

https://recepti.gotvach.bg/r-57618-Английски_коледен_кейк

# 632
  • София
  • Мнения: 15 486
Вечерята(чушлета със сирене) и едни още топли масленки.Все вечер ме прихваща да правя нещо.



# 633
  • Мнения: 3 410
Много, много ти благодаря Шеф Марчева!

# 634
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 153
Скрит текст:
За много години! Бъдете здрави , другото може и да си го купим.  Wink
Нека Бог да е с вас и вашите семейства!!
Прибрах се. Готвене - нИе, няма нищо, кой ял - ял, който не е ял да си ляга гладен, аз ядох в самолета .Това е от мен.  Simple Smile
Добри, да си жива и здрава!  
Двадесет години, та ти си изпечен кулинар,  chef на двадесет години и яйца не можех да си опържа.


FlushedFlushed всичко е от това, че имам богат опит в празнуването на двайсет годишнини.
няма да кажа колко пъти съм ги празнувала. TrollfaceTrollface
подсказка Simple Smile
Скрит текст:
номер три е на 11 години, а първите две са много по-големи от него.
Simple Smile Simple Smile Simple Smile

Последна редакция: чт, 03 яну 2019, 08:48 от st. Dobri

# 635
  • Мнения: 2 822
Добри, няма значение колко по 20 си празнувала,  а на колко се чувстваш ти самата и твоето вътрешно Аз. Бъди здрава и празнувай още 20-годишнини!

# 636
  • Русе
  • Мнения: 1 855
Честита Нова година! Да сте здрави и щастливи!
st. Dobri, много късмет и хубави моменти ти желая на патеричка! А годините...колкото толкова! Важното е да си жива и здрава!
Само основното новогодишно съм снимала - цял заек в гювеча, с няколко моркова и завит със зелеви листа.


# 637
  • Мнения: 7 295
Добри,с малко закъснение,но...бъди здрава и все така "духовита",не губи хумора си и продължавай да празнуваш " все по двайсет"!

Кюфтета от елда

Пърленки

Пъстърва

# 638
  • Мнения: 9 125
Честита да си, Добри! Здраве и щастие и много по 20 да отпразнуваш Simple Smile
http://pep-4o.blogspot.com/2016/03/blog-post_14.html   доматена супа топчета от днес само с документация.

# 639
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 153
пека тиквени сладки - рецепта от тук, но не помня кой я пусна.
май зарибих и цялата оплакваческа тема с тях Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 640
  • София
  • Мнения: 11 734
пека тиквени сладки - рецепта от тук, но не помня кой я пусна.
май зарибих и цялата оплакваческа тема с тях Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Да не са тези, те не са мои аз си ги откраднах и малко промених за да са по коледни. Хубави са.
Скрит текст:


За вечеря беше едно Цвинско със зеленчуци, и тиква, бърза работа и най-вече лесна.



Картофена салата с майонеза, за разкош, щото много обичам

# 641
  • Мнения: 6 038
Пица с блат от две съставки - нахутено брашно и вода
https://www.-spam303-.com/2019/01/blog-post.html

# 642
  • в кукувиче гнездо
  • Мнения: 3 187
Здравейте кулинарки! Ако вие не знаете, няма кой да знае. Та, по въпроса. Преди време тук във форума беше много популярна една рецепта за баница със сирене, но сладка. Имаше освен сирене и яйца в нея и някакво кремче, което се вареше. Накрая баницата се поръсваше с пудра захар. Аз по-вкусна баница от тази в живота си не съм яла, а пусто не мога да намеря рецептата. Дано някой се сети, ужасно е вкусна.

# 643
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 153
пека тиквени сладки - рецепта от тук, но не помня кой я пусна.
май зарибих и цялата оплакваческа тема с тях Simple Smile Simple Smile Simple Smile
Да не са тези, те не са мои аз си ги откраднах и малко промених за да са по коледни. Хубави са.
Скрит текст:


За вечеря беше едно Цвинско със зеленчуци, и тиква, бърза работа и най-вече лесна.


Скрит текст:
Картофена салата с майонеза, за разкош, щото много обичам


за стотен път гледам такива хубави зеленчуци, моите не се получават така.
предния път някой писа, че са с плик, опитах и пак не беше то. Sad
както казват руснаците - искахме както е по-добре, а стана както винаги.

това са тиквените сладки, но без крем, че не ми се получи. Simple Smile

# 644
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 513
Шкембе чорба с новата сланинка

Общи условия

Активация на акаунт