Халит Ергенч и Бергюзар Корел в "Ти си моята родина" и след това - тема 29

  • 39 470
  • 737
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 11 117
На афиша трябва ли да пише датата на премиерата, поне като излезе нещо с по-добро качество да разберем, или не е задължително?

Хубава вечер на всички!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

https://twitter.com/i/status/1084763453275942913

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 19:31 от Mydream

# 136
  • Мнения: 23 428


Би трябвало да я пише датата.
Но се надявам да не е това постерът.
Или поне да не е единственият.
Рекламират филма като “любовната история на годината”, а на плаката героите сякаш нямат нищо общо помежду си.
Излязоха толкова хубави снимки, можеха направо да сложат някоя от тях. 😂😂

# 137
# 138
  • Мнения: 9 809
Много е размазан постерът, може и да има дата, но не се чете ooooh!

Много е красив Халит на тази снимка Heart Eyes

# 139
  • Мнения: 23 428


За лека нощ още една от песните, използвани в гръцкия филм.


Lana Del Rey
Blue Jeans



# 140
  • Мнения: 11 117

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 20:14 от Mydream

# 141
  • Мнения: 2 411



Режисьорът на гръцкия филм "Ако..." Христофорос Папакалиатис е публикувал в ИГ профила си нашия трейлър и е написал:

Първи трейлър на турския римейк на филма "Ако", под името "Една любов, два живота".
Продуцентите, режисьорите и актьорите в Истанбул са свършили чудесна работа.
Много съм горд и трогнат от това, което видях в първия трейлър.
Изключително вълнуващо е, когато твой сценарий дава живот на нова история и виждаш, че към него е подходено  с грижа, старание, по един чудесен начин.
Пожелавам най-доброто за филма в неговата нова версия.


Браво на Папакалиатис!Явно,че турската версия му е харесала.
 Ще гледаме хубаво филмче,момичета!
Голямя работа са феновете! Много  приятно му е станало на Енгин като е видял колко труд
  са положили феновете за да засвидетелстват  любовта си към своя турски любимец.
 



 

# 142
  • Мнения: 11 117
Наде, чудесни колажи! Hug

В един от гръцките коментари под публикацията на Папакалиатис в ИГ е написана  дата на премиерата 25.01.
Възможно е да е на някой фен с инфо като нашето.

# 143
  • Мнения: 23 428
Гръцките Умут и Дениз



Умут: Напускаш ме, защото ти изневерих, защото не изкарвам достатъчно пари или просто защото си отегчена?
Дениз: Защото съм с мъж, който не знае дали желае да бъде с мен, но го е страх да си  признае.
Умут: Значи аз съм виновен.
Дениз: Казвам ти как се чувствам.
Умут: Смешна си.
Дениз: Благодаря.
Умут: При първия проблем се уплаши и се изнизваш.
Дениз: Първият проблем ли? Даваш ли си сметка откога ти повтарям, че нещата между нас не вървят? Даваш ли си сметка колко пъти съм те молила да прекарваме повече време заедно?
Умут: Исках. Но ти се превърна в невротична истеричка, която постоянно ми натяква колко съм безполезен.
Дениз: Пак същата история. Твоето вечно алиби!
Умут: Къщата, работата ми, всичко! Ти имаш нужда да контролираш и одобряваш всичко. А аз трябва само да се извинявам. Че съм без работа, че не изкарвам достатъчно пари...
Дениз: Кога съм се оплаквала за парите? Защо си мислиш, че всичко опира до парите? Това ли е истинският ни проблем?
Умут: И това.
Дениз: А не това, че вече не ме желаеш? Не това, че си се забъркал в любовна афера и дори сега не осъзнаваш колко отвратително е това.
Умут: Аз съм този, който не иска да се разделяме.
Дениз: Затова ли  спа с друга?
Умут: Всеки път ще се връщаме  към това, нали?
Дениз: Да.
Умут: Без значение колко пъти ще ти се извиня и ще  ти повторя, че тя не означаваше нищо за мен.
Дениз: Как беше с нея?
Умут: Не  прави това.
Дениз: Защо? Хубаво ли беше?
Умут: Дениз...
Дениз: Различно?
Умут: Да.
Дениз: Колко пъти спа с нея? Няколко?
Умут: По-добре ли щеше да се чувстваш, ако не бях си признал?
Дениз: Да.  Ти би ли могъл да живееш с нещо подобно? Да знаеш, че спя с някой, който не означава нищо за мен. Докато ти ме чакаш. Можеш ли да живееш с това?
Умут: Не. Не и ако още те обичам.
Дениз: А ако не ме обичаш?
Умут: Да, защото ще ми е все едно.
Дениз: Значи ме молиш да не те обичам.
Умут: Моля те за втори шанс. Моля те да разбереш, че имах труден период.
Дениз: Не ти, НИЕ имахме труден период. Ние имахме труден период! Аз можех да направя същото, без нищо да усетиш, но не го направих. Опитвам се да бъда като всички останали. Да направя компромис, защото имаме дете, защото се страхувам, защото те обичам, но не мога повече. Съжалявам, че не заминах за Италия. Съжалявам, че имаме дете. Съжалявам, че  ме изостави, че не съм постигнала нищо, че сега детето ми ще има толкова много проблеми заради мен.
Умут: И аз съжалявам за много неща. Съжалявам, че излязах от дома си онази вечер и те срещнах. Моят живот също можеше да е по-добър, ако не бях те срещнал.
Дениз: Не съм казала, че съжалявам, че те срещнах.
Умут: Каза, че съжаляваш, че имаш дете от мен. Това е още по-лошо.
Дениз: Може би, ако се бяхме срещнали в друг момент от живота ни, щяхме да се справим по-добре с всичко това.
Умут: Аз все още искам.
Дениз: Аз вече не. Съжалявам.














Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 21:43 от varna_2

# 144
  • Мнения: 11 117
И как да не е тъжно, когато четеш всичко това и си представяш болката и разочарованието? Опустошените души поотделно и заедно? Плюс детето?!
Какъвто и шанс да дадеш след подобна ситуация, горчивината никога няма да се забрави. Просто нищо не може да бъде същото. За изгубеното доверие, за предателството - изобщо няма да говоря.

Варна, да си го изчетеш накуп, представяйки си лицата на актьорите е невероятно!
Благодаря ти!   Hug Hug

# 145
  • Мнения: 23 428



Много е тъжно, да.
Не искам така да се развият нещата за нашите Умут и Дениз.
Макар че този развой на нещата е толкова често срещан.
Другото е едно на милион.
Затова гърците толкова са харесали филма.
Близък е до истинския живот,
Много резенчета лимон с малка лъжичка мед накрая, все пак.  Grinning Grinning

# 146
  • Мнения: 7 151
Момичета Hug, добра вечер и благодаря за всичко,
 
което сте публикували! Flowers Rose


# 147
  • Мнения: 11 117
Много точно определение за филма  - за лимона и капчицата мед накрая.

Един безумно динамичен живот, изпълнен с трудности. От търчане и бягане, от мисълта за оцеляване, любовта си отива незабелязано, не обръщаш внимание на дребните неща, които носят радостта в живота. Буквално оскотяваш и за да се чувстваш жив, отиваш и изневеряваш...А когато усетиш, че губиш нещо истинско, което си приел за даденост, изведнъж искаш втори шанс и търсиш вината в другия. Да, несъмнено и другият носи някаква вина, но ти си този, който е предал, лъгал и заменил. Който ще носиш несигурността, съмненията...

Капчицата мед е толкова накрая, че не можеш дори да я усетиш от киселото и горчивината...

А всъщност е тъжно, защото е много истинско. Човек наистина трябва да цени това, което има. Не само на думи.

Между другото, много му отива ролята на Христофорос.  Joy Joy Joy Има нещо в излъчването му, което идеално пасва на героя, но пък най-интересното е, че и кроткият Умут му отива в гръцкия вариант. Беше ми много симпатичен, което означава, че актьорът си е свършил работата перфектно.

Последна редакция: пн, 14 яну 2019, 21:29 от Mydream

# 148
  • Мнения: 9 809
Варна  bouquet благодаря за превода Hug

Много реалистична картина рисува този диалог, толкова естествено , непринудено, до болка тъжно...


Наде bouquet- за колажите- прекрасни!!! Hug

#BinbirGece  Two Hearts

# 149
  • Мнения: 23 428

Добро утро и хубав ден на всички!
 Hug

Днес не си пожелавам никакви изненади.
Да опитам и така.
 Laughing Laughing





Последна редакция: вт, 15 яну 2019, 08:59 от varna_2

Общи условия

Активация на акаунт