Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 26 тема

  • 96 096
  • 741
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 3 436
Пловдив-д-р Чолакова.

# 556
  • Мнения: 7
Здравейте!Моля дамите с повече опит за мнение!Аз нямам никакъв във филърите и ботокса,но изчетах толкова мнения и публикации,че вече тотално се ошеметих.Моят случай е такъв:имам мимически бръчки около очите.Знам,че по принцип там филър не се слага ,но много често съм чела ,че някои си поставят.Имам и две много неприятни бръчки,от двете страни на носа.Спя на една страна и там където бузата ми се прегъва се е образувала по една линия.Средно дълбока.Опитвам се да спя по гръб,но не се получава.Според дерматоложката назолабиалните ми нямат нужда от корекция.Нямам гънка и виснало около устата.Имам само две линии които страшно много ми вадят очите.Контура е добре уж за сега.След консултация с дерматолог ми препоръча 3 пилинга и скинбустери.Не познавам никой,който си е слагал за да видя ефекта.Според моя приятелка няма смисъл от бустери,нямали ефект.Но тя не си е слагала.Чувала съм  и за мезотерапиите ,че ефекта не е голям,даже няма.Допускам ,че и очакванията са нереалистични.Та въпросът ми е към дамите които са си слагали бустери и филъри какви впечатления имат.Кое в моят случай е по-добре.Запълване на линии.Не обем и повдигане.

# 557
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Момичета, на вас филърите в бузи и под очи колко време ви държат? Aз съм с Juvederm Volbella и Volift от октомври края, и още не са мръднали, но се чудех дали лятото от жегите няма да се постопят.

Иначе имам и ботокс в челото от началото на октомври, вече започна да отпуска, но за 4ти месец от първи ботокс още доста си личи ефекта. При вас ботокса колко време трае след първоначално поставяне и кога го подновихте.

Миналата пролет - правих точков лифтинг и устни с Juvederm VYCROSS, както и фиксиране със скин бустер на RRS- все още всичко си е на мястото. Есента правих мезо - поддържащо.

# 558
  • Мнения: X
Алена,Жаки и другите момичета,които преди години правихте Легаси на лице,споделете моля ви,към този момент как оценявате процедурата по отношение на кожата си след като отмина време.Вчера си припомних старите теми от 2017,когато бяхте много доволни веднага след процедрите,интересува ме в дългосрочен план има ли влошаване или загуба на подкожни мазнини/тъкан?Препоръчват ми да направя няколко Легаси на околочния контур с цел лифтиране на бръчките пачи крак,но се опасявам след време да не се получи обратен ефект и съвсем да загубя плътност в зоната,затова моля ви за мнение Simple Smile .

Аз съм правила Рестилен Витал (не знаех,че им казват скинбустери,аз го наричам мезотерапия) преди две години,никакъв ефект не виждам за количеството бодене,което при мен винаги е съпроводено и с хематомчета,които чакам да отминат над седмица.От 2016 г. правя ботокс на едно и също място (клиника) през 5-6 месеца,но последния път започна да ме отпуска още на втория Sad  Имам от година и половина 1 мл. Жуведерм Волифт в долна половина на лицето,не е мръднал изобщо,от него съм много доволна.Много е пластичен и се сля с тъканта перфектно.

# 559
  • Мнения: 13 102
Вива- та, оценям като положителна от към действие при мен- заглаждане на финни бръчици, уплътняване на кожата. Цялостно подобрение имах. Пълен ефект след около 2-3 месеца обаче, не веднага.
Легаси на лице не бих правила, освен ако лицето не е пълно,  с много мазнини и се цели стопяването им. За слаби лица не мисля че е удачно.
Да кажат другите момчета как е било при тях.

# 560
  • Мнения: X
А да,вярно,че ти прави Вива,а Легаси беше на тялото.Благодаря ти!

# 561
  • Мнения: 54
Здравейте,момичета!Да споделя и аз опит с филърите-Teosyal (0.6мл)в устни-изключително приятно  изглежда,приятен на допир,естествен вид на устните,дълготраен(все пак е доста плътен).Stylage M (1мл)в устни и НГ (1мл)слабо се забелязва в устните,в НГ без видима разлика.Princess (1мл)в устни -слабо се забелязва и след второ,трето поставяне.Ботокс в чело-голяма грешка,която повторих няколко пъти-няколко вида пробвах и след като нямаше ефект,помолих за по-голямо количество и резултат-жестоко падане на клепачите.

# 562
  • Мнения: 13 102
Не, не моят пакет беше 3 Вива, 3 Легаси, 3 хидрафейшъл. При мъжът ми който е със слабо лице се получи още стопяване на мазнини ит Легаси и не беше ок. Аз със с по- обло лице и все пак с по- млада кожа, та не се забеляза чак толкова, но го имаше. Затова казвам, че не бих правила повече Легаси на лице, което няма нужда от стопяване на мазнини.

# 563
  • Мнения: X
Не, не моят пакет беше 3 Вива, 3 Легаси, 3 хидрафейшъл. При мъжът ми който е със слабо лице се получи още стопяване на мазнини ит Легаси и не беше ок. Аз със с по- обло лице и все пак с по- млада кожа, та не се забеляза чак толкова, но го имаше. Затова казвам, че не бих правила повече Легаси на лице, което няма нужда от стопяване на мазнини.
Много ти благодаря! Simple Smile

# 564
  • Мнения: 54
Здравейте!Моля дамите с повече опит за мнение!Аз нямам никакъв във филърите и ботокса,но изчетах толкова мнения и публикации,че вече тотално се ошеметих.Моят случай е такъв:имам мимически бръчки около очите.Знам,че по принцип там филър не се слага ,но много често съм чела ,че някои си поставят.Имам и две много неприятни бръчки,от двете страни на носа.Спя на една страна и там където бузата ми се прегъва се е образувала по една линия.Средно дълбока.Опитвам се да спя по гръб,но не се получава.Според дерматоложката назолабиалните ми нямат нужда от корекция.Нямам гънка и виснало около устата.Имам само две линии които страшно много ми вадят очите.Контура е добре уж за сега.След консултация с дерматолог ми препоръча 3 пилинга и скинбустери.Не познавам никой,който си е слагал за да видя ефекта.Според моя приятелка няма смисъл от бустери,нямали ефект.Но тя не си е слагала.Чувала съм  и за мезотерапиите ,че ефекта не е голям,даже няма.Допускам ,че и очакванията са нереалистични.Та въпросът ми е към дамите които са си слагали бустери и филъри какви впечатления имат.Кое в моят случай е по-добре.Запълване на линии.Не обем и повдигане.
В случая може и с мезоконци да решиш проблем,но пак трябва консултация с добър дерматолог,тъй като майсторите при тях са малко

# 565
  • Мнения: 548
Здравейте! Много моля, ако има някой с филър pluryal да сподели впечатления. За устни става дума. Обмислям за 8 ми март да сложа поне 1 мл. И доктор съм харесала, зъболекар е. Казва се стефан марковски. Но работи с pluryal. Моля, споделете...

# 566
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Алена,Жаки и другите момичета,които преди години правихте Легаси на лице,споделете моля ви,към този момент как оценявате процедурата по отношение на кожата си след като отмина време.Вчера си припомних старите теми от 2017,когато бяхте много доволни веднага след процедрите,интересува ме в дългосрочен план има ли влошаване или загуба на подкожни мазнини/тъкан?Препоръчват ми да направя няколко Легаси на околочния контур с цел лифтиране на бръчките пачи крак,но се опасявам след време да не се получи обратен ефект и съвсем да загубя плътност в зоната,затова моля ви за мнение Simple Smile .

Аз съм правила Рестилен Витал (не знаех,че им казват скинбустери,аз го наричам мезотерапия) преди две години,никакъв ефект не виждам за количеството бодене,което при мен винаги е съпроводено и с хематомчета,които чакам да отминат над седмица.От 2016 г. правя ботокс на едно и също място (клиника) през 5-6 месеца,но последния път започна да ме отпуска още на втория Sad  Имам от година и половина 1 мл. Жуведерм Волифт в долна половина на лицето,не е мръднал изобщо,от него съм много доволна.Много е пластичен и се сля с тъканта перфектно.

Аз правих 2 процедури Вива през месец - (ноември и декември 2016) и до сега го оценявам, като много положително за мен и моята кожа. Кожата ми е тънка, без излишни  подкожни мазнини, лицето ми беше по-скоро изпито. Кожата тук-там, като отпускаща се мембрана, но не и виснала. Контурът ми беше добре. Веднага след процедурата кожата е "изгорена" и се получава характерната сухота, която опъва. Усещането "как си се опънал" в седмицата след процедурата е от това, а не че за седмица се е произвел колаген, и кожата се стегнала. В рамките на 10-15 дни кожата възвръща еластичността си, и хубавия ефект започнах да виждам - по памет месец и половина по-късно. Видът на кожата е различен, по-жива, по-стегната, с друго качество. Не съм имала фини линийки, които да се запълнят/изпънат. Имах много хубав околоочен лифтинг ефект (от процедурата), хем около очите направихме само 1 процедура. Но там кожата, знаете - е още по-тънка и вероятно е било достатъчно.

Легаси мислех да правя по 1 процедура месечно за поддръжка, само, че в Скин лайн ми казаха, че Легаси не е за моето лице, по-скоро за отнемане на обеми. За мен препоръчаха точков лифтинг, но аз неглижирах тогава. След това повече от година не бях правила нищо за лице. Година и нещо след това правих точковия лифтинг и определено в Скин лайн са имали право. Преобразяването, одухотворяването, омекотяването на чертите - даде много различен ефект от Вива-та. И на място дойде, като следваща стъпка. След точковия лифтинг съм правила само едно мезо. Ванеска предложи процедура подобна на Вивата - но с техния апарат (за стягане). На по-късен етап - конци.  Тук-там виждам нужда нещо да се пипне, но не бързам. Може би напролет или в началото на лятото, ще видим.

Легаси - все пак направих една процедура - от любопитство. В скин лайн се комбинира с LPG, което е само механично, като пърхане на крила на пеперуда. Там наричат комбинацията "за червения килим" - идеята - след процедурата - да изглеждаш превъзходно, като за събитие. Кожата е видимо освежена. На други места се заиграват с топлината. Явно всяка клиника си има почерк. При мен от една процедура - нямаше негативен ефект, но не ме третираха на програмата за стапяне на мазнини. При Легаси на тяло - аз имам бърз слим ефект.

С легаси около очите - не виждам как може да има лифтинг. Там се пускат само магнитните полета и то за 5 минути - те имат действие в посока ангиогенеза - възстановяване на кр. съдове и образуване на нови.

# 567
  • Мнения: X
Благодаря за подробния отговор,Алена!
Иначе под лифтинг ефект имах предвид изпълване на линийките чрез стимулиране на новообразуван колаген.
Вива не съм правила,но по твоето описание много прилича на лазерния пилинг,който правих преди две години.Също така кожата става като на решетка и една седмица е като обгорена и опъва много,докато се излющят малките струпеи,след няколко месеца настъпи добро уплътняване на тургора навярно от новия колаген.

# 568
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 455
Точно така - подобна е процедурата.

Легаси действа на 3 принципа. Основният е мултиполярна радиочестора, с която кожата се затопля до към 40 градуса, и това стимулира фибробластите да се формира колаген. Прочети повече за процедурите с радиочестота, за да се ориентираш и събереш повече информация. Второто, което работи при процедурата - са магнитните полета - за ангиогенеза. Това отличава Вива от повечето други апарати с радиочестота и за мене големият бонус. И третото е пулсиращият вакуум. Той не е вакуум, като с вендуза. По-скоро е пулсираща мембрана. Прилага се само, за да се постигне действие в дълбочина - ако тъканта е плътна, и когато има за цел - топене на мазнини. В моя случай нямаше такава цел и действахме без вакуум.

Преди това съм правила 2 пакета от 4 процедури с Ексилис. То е монополярна радиочестота - слага се и електрод някъде на тялото. Единият пакет беше за лицето, другият за около очите. Процедурите бяха веднъж седмично с препоръка за поддръжка с по 1 процедура в рамките на 30-45 дни. Действително - след четвъртата процедура - кожата на лицето изглеждаше много добре и след около 30 дни си имаше нужда да е повтори. Около очите не видях никакъв ефект.

Ако си решила - пробвай, с препоръка от мен да не се прекалява с топлината. Сочният ефект при мен го имаше - след пакет от 4 процедури. Видът е подобен, като след мезо. Само, че ефектът бе по-краткотраен и се иска ежемесечна поддръжка.

# 569
  • Бургас
  • Мнения: 877
Момичета, бихте ли ми препоръчали добър доктор за мезоконци?

Общи условия

Активация на акаунт