Естетични корекции по тяло, лице и т.н. - 26 тема

  • 96 091
  • 741
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 19 738
А къде е Георгиев и каква е цената? Съжалявам, че се налага да повтаряте Embarassed

# 631
  • Мнения: 8 792
Enisa60 беше при Етугов наскоро , но не съм сигурна дали за филъри

# 632
  • Мнения: 23 480
Валянова сме я коментирали много пъти.Аз не я харесвам.

# 633
  • Мнения: 1 282
Enisa60 беше при Етугов наскоро , но не съм сигурна дали за филъри
Точно.Започнах октомври и се спрях декември.Първо ботокс и после здраво пълнене на лицето - под очи, средна част и долна част на лице.Контур на устни с чистене на пушачески бръчки.Отлични впечатления от доктора и от материалите.Ако искате мнение  - препоръчвам.Нямам смелост за лифтинг конци и само разпитвам, но ще видим.

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 877
Enisa60 беше при Етугов наскоро , но не съм сигурна дали за филъри
Точно.Започнах октомври и се спрях декември.Първо ботокс и после здраво пълнене на лицето - под очи, средна част и долна част на лице.Контур на устни с чистене на пушачески бръчки.Отлични впечатления от доктора и от материалите.Ако искате мнение  - препоръчвам.Нямам смелост за лифтинг конци и само разпитвам, но ще видим.
А за корекциите с филъри останахте ли доволна от естетическата страна, тъй като на мен ми препоръчаха първо повдигане и конструиране с филъри и след това конци за целите които искам (въпреки, че аз търся по-дълготраен резултат и ако намеря лекар на когото да се доверя за оперативен лифтинг бих предпочела)? При мен има свличане на средната част на лицето, и съответно увисване в долната част, а никак не съм запозната с процедурите които имат наистина някъкъв ефект......
Може ли ориентировъчно, колко ти излезе всичко?

Последна редакция: вт, 26 фев 2019, 13:19 от DolliGi

# 635
  • Мнения: 1 123

[/quote]
За липофилинг става въпрос. Дамата е споделила, че при Георгиев я е правила.
 А някой слагал ли си е конци при др. Валянова, и ако има някой с впечатления от нея бихте ли споделили моля?
А също, ако някой си е слагал филъри при др. Етугов?
[/quote]

Аз съм имам поставени различни видове конци при Валянова .Доволна съм от резултата , от години съм при нея .Тя е една от най - добрите в България ,  когато говорим за конци и филъри дерматолога трябва много добре да познава анатомията на лицето .Да има и доволни и недоволни , това е нормално аз не коментирам характер а професионализъм .

# 636
  • Бургас
  • Мнения: 877
Валянова сме я коментирали много пъти.Аз не я харесвам.
Нея друга лекарка ми я препоръча за конците, а Етугов за филъри, затова искам мнение за нея, тъй като се двоумя между нея и Ванеска. При Валянова бях веднъж на консултация, но аз обичам да ми обяснят подробно какво ще се направи и какъв резултат се очаква, а тя не беше много разговорлива, от Ванеска нямам впечатления, затова ми е трудно да избера и търся отзиви, но може би в крайна сметка ще си направя отново консултации и при двете за да реша....

# 637
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 258
Етугов го гледах по тв, много пропагандира апаратните процедури . В същото време ударно работи ботокс и филъри, конци. Има ли изобщо апаратна процедура, която да стяга и лифтира лицето? Рекламират много в момента Facetite, с някакви чудни снимки преди-след....

# 638
  • Мнения: 1 282
А за корекциите с филъри останахте ли доволна от естетическата страна, тъй като на мен ми препоръчаха първо повдигане и конструиране с филъри и след това конци за целите които искам (въпреки, че аз търся по-дълготраен резултат и ако намеря лекар на когото да се доверя за оперативен лифтинг бих предпочела)? При мен има свличане на средната част на лицето, и съответно увисване в долната част, а никак не съм запозната с процедурите които имат наистина някъкъв ефект......
Може ли ориентировъчно, колко ти излезе всичко?
Доволна съм - нямам нищо преекспонирано - тип бобърски бузи примерно.Около 2400 ми излезе всичко.Горе-долу през 15 дни.

# 639
  • Мнения: 1 282
Етугов го гледах по тв, много пропагандира апаратните процедури . В същото време ударно работи ботокс и филъри, конци. Има ли изобщо апаратна процедура, която да стяга и лифтира лицето? Рекламират много в момента Facetite, с някакви чудни снимки преди-след....
Гледала съм ги - всичките са на Ровати.Когато видя преди-след на някой от нашите доктори, тогава може и да се замисля.Сега не.

# 640
  • Мнения: 1 123
Валянова сме я коментирали много пъти.Аз не я харесвам.
Нея друга лекарка ми я препоръча за конците, а Етугов за филъри, затова искам мнение за нея, тъй като се двоумя между нея и Ванеска. При Валянова бях веднъж на консултация, но аз обичам да ми обяснят подробно какво ще се направи и какъв резултат се очаква, а тя не беше много разговорлива, от Ванеска нямам впечатления, затова ми е трудно да избера и търся отзиви, но може би в крайна сметка ще си направя отново консултации и при двете за да реша....
За конци аз бих ги подредила така : Валяновя , Ванеска   , Бърдаров , Етугов

# 641
  • Мнения: 1 282
За конци аз бих ги подредила така : Валяновя , Ванеска   , Бърдаров , Етугов
Моята класация е същата, нали знаеш, че съм Мара подробната - чух 100 мнения до момента и май е точно така.Обаче как да си сложа конците при Валянова и после да се върна при Етугов за ботокс и филъри - не си го представям.А много държа на него точно за тези манипулации.А на теб хиляди благодарности за витамините и колагена - чувствам се добре и изглеждам добре.Наблегнах и на хидратиращите кремове, вместо лифтинг мазилата.Все още плескам и Ретинола - доволна съм.

# 642
  • Бургас
  • Мнения: 877
Етугов го гледах по тв, много пропагандира апаратните процедури . В същото време ударно работи ботокс и филъри, конци. Има ли изобщо апаратна процедура, която да стяга и лифтира лицето? Рекламират много в момента Facetite, с някакви чудни снимки преди-след....
При него съм слагала само ботокс и апарата HIFU (както казах по-напред в темата при мен нямаше никакъв ефект освен, че като се вгледаш отблизо 2 месеца бях като надупчена с шевна машина и леко уплътняване на кожата, но на пипане, видим ефект 0, въпреки снимките преди и след които ми показа)

# 643
  • Бургас
  • Мнения: 877
Валянова сме я коментирали много пъти.Аз не я харесвам.
Нея друга лекарка ми я препоръча за конците, а Етугов за филъри, затова искам мнение за нея, тъй като се двоумя между нея и Ванеска. При Валянова бях веднъж на консултация, но аз обичам да ми обяснят подробно какво ще се направи и какъв резултат се очаква, а тя не беше много разговорлива, от Ванеска нямам впечатления, затова ми е трудно да избера и търся отзиви, но може би в крайна сметка ще си направя отново консултации и при двете за да реша....
За конци аз бих ги подредила така : Валяновя , Ванеска   , Бърдаров , Етугов
Благодаря! А доколкото разбрах, първо се слагат филърите после конците

# 644
  • Мнения: 54
Момичета,след дълго чудене направих лазерен пилинг с пиксел лазер.6 ден от процедурата-видим ефект.макар че ме увериха ефектът настъпвал след минимум месец.правила съм пилинги с киселини,и фракселен лазер-не бях доволна.порите не се повлияваха.след консултация с д-р Ванеска.днес ме видя и каза ,че ефектът е чудесен и макар че планирахме още един пилинг с пиксел лазер,тя реши че няма нужда.аз самата съм много доволна.процедурата ми беше страшно неприятна.но резултатът е много добър.порите са видимо доста свити.

Общи условия

Активация на акаунт