Лидл 125 - Мартенска инвазия от стикита :)

  • 109 740
  • 1 755
  •   1
Отговори
# 1 605
  • Мнения: 10 545
И в някои софийски магазини, не знам дали всички, още на вратата са сложили съобщение, че са изчерпани.
Един човек питаше, не беше видял и му казаха, че може да се обади на националния телефон и от там да го пренасочат къде има и откъде може да си ги вземе.

# 1 606
  • Мнения: 280
Не вярвам да са свършили. Сигурно са ги прибрали и ще ги предават нататък по другите държави. Преди оставяха чували за още 2 седмици поне. Явно вече им е през спагетата. Кой събрал-събрал.

Рикота поне тази седмица си взехме доволно. Сега и авокадо, ама то като орехче:))

# 1 607
  • София
  • Мнения: 5 547
При нас на Слатина имаше вчера стикита.
Купихме от делукс серията зеленчуков чипс, много е хубав- скъп е , но е подходящ за хората с НВ диета. Единственият му минус е слънчогледово олио с което са поръсени преди сушене, но пък е в мин. количество,защото изобщо не е мазен.

# 1 608
  • Мнения: 280
Зеленчуковият чипс е хубаво нещо, ама тук е още зверски скъп. Навремето така бяха скъпи маскарпонето и рикотата. като дойдоха Лидл и на двете им паднаха цените значително навсякъде. Дано и зеленчуковия чипс съумеят да намалят така.

# 1 609
  • Мнения: 10 545
И в нашия е имало до вчера, но днес вече -не.
Забравих да похваля пицата с горгонзола, бекон и орехи- много е вкусна 😋

# 1 610
  • Мнения: 69 367
Аз взех от едрото авокадо...и то е намалено, на три лева ли да беше. Омръзна ми онези орехчета да беля, то половината по ръцете ми оставаше...после АМ веднъж, и то свършило.....


А, и пак сменили мястото на Голдеса крема сиренето. Последно беше до маслото и маслините, сега пак оттатък след сирената го сложили. Аман от техните недомислици.........

# 1 611
  • Мнения: 280
Така е. Големото си е големо:) Само да не е загнило. Иначе са супер:)

# 1 612
  • Мнения: 1 953
И в Студентски град няма стикита.

# 1 613
  • Мнения: 14 992
На Е. Йосиф имаше сутринта, дадоха ми две.
Значи, голЕм смЕх сутринта- един чичи, го чаках да си слага тарелите с шкембе в пликчета, за да си отворя витрината и да си взема пиле Дюк. И му се чудих на акурантостта и на акъла.
На каса набутах всичко в платнената ми торба, която при това е бяла и оп, у метрото. И се чудя аз защо се пазят от мен и ме гледат подозрително- ами торбата ми "кървяла "Joy Че и коженото ми яке и панталона омацани.

И да не е само спам, видях черните дамски дънки с белия кант отстрани, не си спомням някоя мадама от вас да е писала за тях. Чудех им се, пък ги оставих. Дали няма да съжалявам?

# 1 614
  • София
  • Мнения: 1 907
В началото на месеца си взех едни дънки на есмара, много тънки с ластик отгоре и отдолу. Днес видях, че са се прокъсали на джоба отзад. Еми много яд ме хвана. В последно време качеството ли е занижени, какво ли. Вчера връщах обувки на детето, обувани 3,4 пъти и сцепени.

# 1 615
  • Мнения: 280
Е, нали са пуснали реклами навсякъде за качеството на материала и лабораторията от Лапландия, която го сертифицирала:))) За да има за едните, трябва да орежат от другите

# 1 616
  • Мнения: 2 237
Да и аз понякога слагам тарелките в торбичка, случва се да са омазани.
Тете,как белиш авокадо? Не го ли издълбаваш с лъжицата?

# 1 617
  • Мнения: 69 367
Ау, Тайс....с това заклано пиле в торбата....тц..тц...главата поне беше ли му махната, да не те гледа после и то оцъклено, като го извадиш?

Авокадото го беля с нож, после на две-три парченца - или в салатата, или направо ги лапвам. С лъжица как...не съм пробвала, сега и нея ли да цапам, и по нея да остава и то се свършило нюню-то от мрежичката...

# 1 618
  • Варна
  • Мнения: 126
Ммичета , може ли някой  който има тази парочистачка да каже резервоарът е 250 мл, не свършва ли много бързо водата?
И за колко време долу горе  загрява пак?

# 1 619
  • В полите на Витоша :)
  • Мнения: 1 333
Здравейте! Много ви моля, спасете ме... На детето му останаха 2 стикита да събере и е ясно, че няма да успеем вече. Ако някой има сакдията (Ивет) и трицветната паста, да ми пише.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт