Стягайте се ЮЛСКА дружина, първата половина мина

  • 27 012
  • 742
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 37
Момичета, утре съм на фм и ехокардиография, стискайте палци и аз да кажа какъв цвят ще бъде щъркелчетоо... Иначе за ритането е толкова буйно, не ме оставя особенно вечер 😱😀😀😂🌸🌷
В коя седмица си 🙂 Почвам да се притеснявам.Аз съм в 22+5 и я усещам нашата беба 3,4 пъти на ден 🙂

# 31
  • Мнения: 61
Честита ни нова темичка! Flowers Tulip
Аз имам и кошница за новородено  и стол за кола 0-25кг от баткото, но първоначално ще ползвам кошницата в колата, мисля че ще ми е по-удобно за пренасяне било то на консултация или пък в някой магазин да пазарувам.

# 32
  • Мнения: 1 108
За тежеста в таза, аз имам доста даже често ме боли опашката като седна, имах и разни болки от вътрешната страна на бедрата все едно съм правила шпагат. Ще питам доктора, дано не е опасно за бебето, иначе е неприятно защото ми ограничава движенията. Понякога ме болят и тазобедрените стави и ми е мъка да се завъртя в леглото.
Иначе бебето много шава, има си и периоди в които не я усещам, но размърда ли се е доста активна.
Малко по-малко започнахме и ние пазара.

# 33
  • Мнения: 91
Аз я усещам сутрин и вечер, като съм в покой и лежа. Макар че тази сутрин не се обади Sad и от вчера имам някакви стягания и се притеснявам...пък съм на работа.
В сряда съм на ЖК, дано не е нещо спешно.
Как се усещат контракциите на този етап? Аз усещам нещо като напрежение и стягане в корема и кръста. Все едно съм притеснена за нещо, а не съм. Но е постоянно, не циклично...


Това напрежение и аз го усещам вече седмица. По някое време се усещам, че съм се стегнала и се отпускам и след малко пак. Не мисля, че са контракции, защото преди месец, когато бях болна и много кашлях, тогава усещах втърдяване на корема, става на камък. Според док това е контракция, за момента безболезнена. А това новото е целия корем и кръст, но не знам на какво се дължи Thinking

# 34
  • Мнения: 25
Аз я усещам сутрин и вечер, като съм в покой и лежа. Макар че тази сутрин не се обади Sad и от вчера имам някакви стягания и се притеснявам...пък съм на работа.
В сряда съм на ЖК, дано не е нещо спешно.
Как се усещат контракциите на този етап? Аз усещам нещо като напрежение и стягане в корема и кръста. Все едно съм притеснена за нещо, а не съм. Но е постоянно, не циклично...


Това напрежение и аз го усещам вече седмица. По някое време се усещам, че съм се стегнала и се отпускам и след малко пак. Не мисля, че са контракции, защото преди месец, когато бях болна и много кашлях, тогава усещах втърдяване на корема, става на камък. Според док това е контракция, за момента безболезнена. А това новото е целия корем и кръст, но не знам на какво се дължи Thinking

На мен затова ми изписаха магнерот за отпускане на мускулатурата. Питай АГ

# 35
  • София
  • Мнения: 1 374
Всичко е наред след Пренатеста!!! Hug

# 36
  • Мнения: 37
Всичко е наред след Пренатеста!!! Hug


Колко хубава новина!Наслади се на бремеността си спокойно вече 🙂

# 37
  • Мнения: 1 906
Страхотна новина Яренце!
Нека все такива да са новините в групата ни Simple Smile

# 38
  • Мнения: 528
Момичета аз ли взех да се вманиячавам но моето бебче не мърда толкова често от вчера..възможно ли е да не го усещам...? Всички вкъщи побърквам включително и АГ-то Simple Smile

# 39
  • Мнения: 41
Момичета аз ли взех да се вманиячавам но моето бебче не мърда толкова често от вчера..възможно ли е да не го усещам...? Всички вкъщи побърквам включително и АГ-то Simple Smile
И аз така☹️имам чувството, че преди 2 дни риташе повече. Побърках мъжа ми 😂! Не се стърпях и вчера ходих да се уверя, че всичко е наред.

# 40
  • Пловдив/София
  • Мнения: 2 746
На периоди са. И моята вчера цял ден не я усещах, при това имах стягане и се притеснявах...вечерта се прибрах от работа, легнах и веднага се почна. Та, според мен е нормално да е различна честотата, един ден няколко пъти, друг- по 1-2 пъти.
Междудругото вчера я усещах много ниско- цяла педя под пъпа. Явно е надолу с краката и затова.

Ако поне един път на ден ги усещаме, според мен всичко е ок, но и аз съм на ЖК тази седмица и ще ме успокои да чуя пулса.

Браво, яренце, за хубавия резултат Simple Smile

# 41
  • Мнения: 142
Момичета аз ли взех да се вманиячавам но моето бебче не мърда толкова често от вчера..възможно ли е да не го усещам...? Всички вкъщи побърквам включително и АГ-то Simple Smile

sneji.23, моята девойка е супер активна, но този уикенд спа през цялото време. И аз бях така, почнах да търся доктори в неделя, да побърквам и аз домашните. Но после всичко си дойде на мястото.
При тях се редуват такива периоди. И те са хора, така да се каже Simple Smile

# 42
  • Мнения: 295
На периоди са. И моята вчера цял ден не я усещах, при това имах стягане и се притеснявах...вечерта се прибрах от работа, легнах и веднага се почна. Та, според мен е нормално да е различна честотата, един ден няколко пъти, друг- по 1-2 пъти.
Междудругото вчера я усещах много ниско- цяла педя под пъпа. Явно е надолу с краката и затова.

Ако поне един път на ден ги усещаме, според мен всичко е ок, но и аз съм на ЖК тази седмица и ще ме успокои да чуя пулса.

Браво, яренце, за хубавия резултат Simple Smile

И аз  често го усещам ниско долу.

# 43
  • Мнения: 528
Така ми казва и моята доки...но аз все си притеснявам или просто ми липсват по-силните ритничета Simple Smile)

# 44
  • Мнения: 142
И само да споделя още нещо -  сега си взех поръчаните дрешки от онази ФБ страница, за която бях писала - наистина уникални неща са. 
Да не реши някой, че правя реклама или имам някаква причина да споделям, нищо такова момичета, но дрешките са много красиви, вече 13 сета купих от там, материите са качествени, а цените символични.
Аз рядко пазарувам от Бг, но тези неща ми харесаха много.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт