Дяволското гърло Тема 4 "Тръгваш обратно за Смолян. Веднага!"

  • 40 673
  • 734
  •   1
Отговори
# 660
  • Варна
  • Мнения: 1 216
Аз мисля, че убиецът е бащата на Филип и Асен или поне е замесен някак.

# 661
  • Мнения: 561
Аз мисля, че убиецът е бащата на Филип и Асен или поне е замесен някак.

Да, какви бяха тези папки и файлове, които разглежда. И все иска да се спре с разследването, защото е “намерен убиеца” уж..

# 662
  • София
  • Мнения: 6 227
Двама силно заподозрени по средата на филма, следователно не са те. Макар че пещерният бродяга ми е една идея по-съмнителен, може би понеже е много неясен - като мислене, като мотиви,какво и защо върши, въобще - от добрите ли е, или...

# 663
  • Мнения: 553
Доста интересно започва да става! Според мен хипито - Лазар е събирал часовниците на убитите, но защо?! Със сигурност е замесен с убиеца по някакъв начин, но по какъв все още не знам.. Simple Smile

# 664
  • Мнения: 135
Според мен на Асен и Лазар не им е чиста работата, малко се дублират като персонажи и каква е връзката между тях двамата и какво общо имат с арабката Амена май тепърва ще разберем, но около тях ще се разкрие мотивът за убийствата.

# 665
  • Мнения: 3 732
Тъпо е убиеца да е Асен. Всичко уж сочи към него, но нещо ми подсказва, че не е той.
Толкова хвалби и интервюта за филма и убиеца да е ясен в четвърти епизод ... Не!

# 666
  • на пистата
  • Мнения: 5 913
Стария Чанов е замесен със сигурност

# 667
  • Мнения: X
Ейййй, много як епизод, току-що го изгледах. Абе в края напомни на ИД, но държи в напрежение. Усетих се, че когато Диана беше в къщата на хижаря, бях на тръни да не я види и да не се събуди после. Значи са си свършили работата Hands Plus1

Хареса ми и сцената между Мия и Асен в края, много добре направена.

# 668
  • Мнения: 31 430
Стария Чанов е замесен със сигурност
100%

# 669
  • Мнения: 6 161
В промото Асен сподели нещо с Мия и  каза ,че не иска да се разчува . Значи той ми отпада от списъка , но знае нещо интересно  .

# 670
  • Мнения: 2 560
Аааау, че гнусен тоя пчелар, а като си помисля, че в началото даже жал ми стана за него. Аз продължавам да мисля, че убиецът не е Асен. По- скоро за Филип мога за го допусна. Ако в основата е баща им и един от двамата е изпълнител, по- съмнителен ми е Филип, бащата има по- голямо влияние над него.
Диана ако продължава да скита сама из планината по нощите и да влиза по къщите на хората, може и да познае Руфинка...

# 671
  • España
  • Мнения: 1 321
Тази серия беше доста добра !
Аз в никакъв случай не изключвам Асен 😉! Също и не мисля,че ,ако старият Чанов е замесен ,то някой от синовете му е ПОМАГАЧ ! По-скоро ,прокурорът е “проводникът “ на яростта ,която се е трупала у евентуалния убиец.
Някой видя ли какво написа Диана на корицата на книгата ? Мисля,че тя взе часовника и непомняощекакво от Лазар не защото ги свързва с убийствата ( тя едва ли знае много за тях ) , а за да “продължи играта” с “новия си приятел” ( той и взе медальона от баща и,сега тя взе нещо негово) , без да подозира в какво евентуално се забърка...
Между другото,актьорът,който играе Лазар ,странно ми напомня на младия Ст.Данаилов ....или даже на сина му Владо...

# 672
  • Бургас
  • Мнения: 16 638
И на мен ми стана интересно, какво написа на книгата Диана....
Много силен епизод, хареса ми!

# 673
  • Мнения: 657
Как се казва актьора в ролята на пчеларя? Благодаря!

# 674
  • Мнения: 3 269
И аз току що изгледах. Динамичен епизод, много ми хареса Sunglasses.

Според мен Лазар не е убиецът. Вещите, които показаха, не са на убитите (с изключение на часовника на Каракехайов). Най-вероятно това са неща, които е намерил, чистейки пещерата, т.е. убиецът ходи в Дяволското Гърло. Може би там се отървава от улики, за да не бъдат открити никога, кой знае Thinking.
Диана се заигра с Лазар с надписа върху книгата и това ще я отведе отново в пещерата. Така и ще попадне в опасността, за която говореше Руфинка. А Филип ще предупреди Мия за думите на Руфинка, но вероятно когато събитията вече са поели своя ход и е късно да бъдат предотвратени.
Интересно каква ще се окаже историята между Асен и чужденката, и къде е тя сега?
А убиецът определено се заиграва с разследващите, може би дори иска да бъде открит, щом ще им изпрати оръжието.

Не знам за вас, но мен с този епизод ме върнаха в изходна позиция. Не виждам кандидат убиец. Сякаш само за Филип би могло да има подозрения, но така не ми се иска да е той. Въпреки насторенията срещу него, аз си го харесвам Cry.

Общи условия

Активация на акаунт