Карти Таро тема 18

  • 18 708
  • 738
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 34
Здравейте, от името на моя приятелка ще задам въпроса.Интересува я, дали ще има някакво развитие в отношенията  с приятеля си, като годеж,сватба, бебе дори или не се очаква промяна. Тя е Р. , той е Г.

# 481
  • Мнения: 23
Здравейте, какво мислите за рицар жезли, 9 мечове обърната и слънцето? Въпроса ми е за работа

# 482
  • Мнения: 4 840
Здравейте, какво мислите за рицар жезли, 9 мечове обърната и слънцето? Въпроса ми е за работа

За бъдеща работа ли става въпрос? Може би няма да стане.

# 483
  • Мнения: 23
Здравейте, какво мислите за рицар жезли, 9 мечове обърната и слънцето? Въпроса ми е за работа

За бъдеща работа ли става въпрос? Може би няма да стане.
За точно определена работа не. За по - хубава  работа в близките месеци

# 484
  • Мнения: 4 840
Здравейте, какво мислите за рицар жезли, 9 мечове обърната и слънцето? Въпроса ми е за работа

За бъдеща работа ли става въпрос? Може би няма да стане.
За точно определена работа не. За по - хубава  работа в близките месеци

Може би трябва да зададете въпрос, за дадена работа, когато кандидатствате за такава, иначе картите няма как да отговорят. Също така, не е лошо да си прецените/ осмислите, реалните  възможности, това заради Слънцето + Рицар жезли.

# 485
  • Мнения: 919
Момичета, моля ако ви е възможно да изтеглите карти на въпрос: между Р. и А. има ли някакви отношения?

Благодаря предварително!

# 486
  • Мнения: 2 132
Таня, а някаква предистория на въпрса, може ли?

# 487
  • Мнения: 1 545
Здравейте ! Имам нужда от помощ и моля за вашата най-учтиво !
Как ще се развият отношенията ни с М. ? Моля да уточня,че и двамата в момента сме обвързани. Ще бъда много благодарна !
Здравей!
Картите ми на твоя въпрос са:
Паж жезли, Звездата, 4 пентакли
Много приятно общуване имате, открито, леко и това поражда надежда за нещо повече. Но, смятам, че засега ще запазите връзките си и статуквото. Нещата ще продължат както досега.



Добавям, имаш надежди и мечти за нещо повече, но нито си споделила нито намекнала, като че ли сама си мечтаеш, а човека до теб явно не разбира от " мълчание" . Това, за което най- съкровенно мислиш е още далеко, да напълно съм съгласна, че засега няма да има промяна. Аз намесени други хора не виждам в картите.

Здравейте отново !  Появиха се неочаквано обстоятелства,които ни принудиха да вземем решение да прекратим отношенията си.  Бихте ли могли да хвърлите едни карти дали раздялата ни е окончателна . Много дълбоко се надявам ,че някой ден нещата ще се променят,ама...

# 488
  • Мнения: 260
Здравейте ! Имам нужда от помощ и моля за вашата най-учтиво !
Как ще се развият отношенията ни с М. ? Моля да уточня,че и двамата в момента сме обвързани. Ще бъда много благодарна !
Здравей!
Картите ми на твоя въпрос са:
Паж жезли, Звездата, 4 пентакли
Много приятно общуване имате, открито, леко и това поражда надежда за нещо повече. Но, смятам, че засега ще запазите връзките си и статуквото. Нещата ще продължат както досега.





Добавям, имаш надежди и мечти за нещо повече, но нито си споделила нито намекнала, като че ли сама си мечтаеш, а човека до теб явно не разбира от " мълчание" . Това, за което най- съкровенно мислиш е още далеко, да напълно съм съгласна, че засега няма да има промяна. Аз намесени други хора не виждам в картите.

Здравейте отново !  Появиха се неочаквано обстоятелства,които ни принудиха да вземем решение да прекратим отношенията си.  Бихте ли могли да хвърлите едни карти дали раздялата ни е окончателна . Много дълбоко се надявам ,че някой ден нещата ще се променят,ама...

Още с това гледане е ясно, че нещата вървят към края си. Няма сила, която да преобърне Звездата в любовни отношения за години напред, още повече "подкрепена" с 4 пентакли.

# 489
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
Hug момичета, имахме планирано пътуване с Любимия.
Не дойде напук.
Този мъж въобще обича ли ме или само си четка егото.
Планираме общо бъдеще.
Обича ли ме Й?
 Моля да ми изтеглите карти и разтълкувате.

Последна редакция: пт, 12 юли 2019, 11:40 от а Kеа?

# 490
  • Мнения: 4 840
Момичета, моля ако ви е възможно да изтеглите карти на въпрос: между Р. и А. има ли някакви отношения?

Благодаря предварително!

9 ка пентакли 9 ка чаши Императора

Според мен, освен служебни в работата, други отношения няма.

# 491
  • Мнения: 117
Здравейте, все още съм начинаеща в Таро и някои комбинации са ми трудни. Бих искала да Ви помоля да ми помогнете с тази комбинация. При въпрос: Ще се оправи ли скоро финансово ни състояние с А? Излязоха тези карти:

# 492
  • Мнения: 919
Да, но ще трябва да положите усилия. Има цели три карти, които показват целенасочено действие. Т.е. няма да ви падне от небето. Действайте!

# 493
  • Мнения: 117
Да, но ще трябва да положите усилия. Има цели три карти, които показват целенасочено действие. Т.е. няма да ви падне от небето. Действайте!

Много благодаря за бързият отговор. Hug

# 494
  • Мнения: 4


Здравейте,
Все още съм напълно начинаеща, а на въпроси, които засягат мен не знам дали няма да съм пристрастна.. Дали е възможно да ми помогнете с тълкуването на тези карти на въпроса "Как ще се развият любовните ми отношения със сегашния ми приятел". Много ви благодаря предварително Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт