Ежедневните ни кулинарни вдъхновения - снимки и коментари 18

  • 85 412
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 3 505
Най- после ми дойде музата да го сготвя това агнешко със спанак... (аз го обичам със сметана)



Скрит текст:

# 706
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 407
А у нас с бакла, месото е... но хубавото замина по празниците печено  Rolling Eyes

Бухти - сладки

# 707
  • Мнения: 705



Днешния обяд. Ловджийска наденичка, кебапче, и кюфтета от лидл, и салата от домашни зеленчуци .
Скрит текст:
приготвих по малко количество, защото днес съм сам вкъщи. На лидл кюфтетата и кебапчетата най много ми харесват , за разлика от другите фирми.
В момента правя любимия десерт на мама, оригиналният турски сютляч, него утре ще го покажа, защото още не е готов

# 708
  • Мнения: 1 925
Определено кюфтетата на Лидл са повече от топ !!
Спагети "коту има"

и от вкусното руло, но този път сложих какао и според мен стана много по- вкусно

# 709
  • Мнения: 7 295
Пилешки хапки и зеленчуци по избор за ала салата (едното дЯте обира доматите, а другото-краставиците от голямата салата...затуй-отделно)

# 710
  • София
  • Мнения: 15 486
Корейска палачинка с пресен лук и пържени чушки.Гъбките с масло и кашкавал, пържолите и варените бутчета забравих да снимам,като се сетих, вече не ставаха за снимка. Embarassed



# 711
  • Мнения: 7 295
Пак съм аз...сготвих за утре (уж), но стана толкова вкусно, че се изкуших да си сипя за вечеря...отдавна не бях яла толкоз крехко и сладко прясно зеле

# 712
  • Мнения: 354

Страхотната шоколадова торта на Ирина Купенска!👌

# 713
  • Мнения: 978
Може ли рецептата на шоколадовата торта на Ирина Купенска Simple Smile

# 714
  • Мнения: 705

Ето го сютляч , аз слагам кокос вместо шам фастък , защото така повече ми харесва

# 715
  • София
  • Мнения: 10 949
Хляб с домати и подправки - много мек и ароматен!

# 716
  • там където има винаги вятър
  • Мнения: 2 407
Кюфтета - каймата от дивеч  Wink

# 717
# 718
  • София
  • Мнения: 3 505
Пълнени чушки- за ММ с месо и ориз, за мен с месо и карфиол (интересни са на вкус)


# 719
  • София
  • Мнения: 11 734
Може ли рецептата на шоколадовата торта на Ирина Купенска Simple Smile

Ето я, работих я едно към едно с рецептата на Ирина Купенска, но не знам защо аз не бях много очарована, може и аз да не съм я докарала много  Peace

https://recepti.gotvach.bg/r-121068-Най-вкусната_шоколадова_торта_на_Ирина_Купенска

Общи условия

Активация на акаунт