Женени от пръв поглед < II сезон > тема 8 /15.04 - 21.04/

  • 69 969
  • 1 895
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 25 930
Е как какво , уред за разгонване на комари
Скрит текст:
Аха, стар модел, от малките.  Mr. Green

# 1 546
  • Мнения: 422
Е как какво , уред за разгонване на комари
Скрит текст:
Аха, стар модел, от малките.  Mr. Green

Щото е made in China Joy

# 1 547
  • Мнения: 4 891
За 14 лв толкУз 🤣🤣🤣

# 1 548
  • Мнения: 478
Нито един от участващите не е мой тип, а Вокса не съм го видяла,  но не ми харесва как си вдига акциите тук

Всеки си има право на мнение, естествено.
Напиши го още един път за късмет. Simple Smile

# 1 549
  • Мнения: 4 891
Ма, Уукчо, ти не разбра ли , че е покана да пратиш снимка на лични 😂😂😂

# 1 550
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 958
Е как какво , уред за разгонване на комари
Скрит текст:
Това явно е за ръкопашен бой с комари Joy

# 1 551
  • Мнения: 9 162
Не виждам Вокса да си вдига акциите. Напротив, оптива се да обяснява многократно неща, които му вменявате, ама неуспешно, като питбули сте значи.
За вдигане на акции, това не може да се нарече и реклама и презентация дори Воксовото. Мхм , нямате представа как изглежда, даже Зарко ще завиди))
Иначе, след лек размисъл съм на мнение и имам предложение да подарим на Вокса и избраната булка ...персийска котка))) Те са дългокосмести вярно, ама са толкова царствени и мързеливи, че цял ден ще стои на едно място важно и достойно и никакви космяци няма да ръси. При това ще отива на имиджа му)) Демек марка е, аз харесвам такива котки, има ги и в синьо, бе--- ще оправим нещата))
За спалнята, мебелите, обзавеждането не е само до вкус, но и до възможности. Но пък цветовете определят душата на човека. Някой писа, че е в синьо , но има и жълто (а това е слънчево, топъл цвят) Пасват си , като комбинация и според мен е стилно,  но при Юлия има синьо-студено и грозно  и виолетово, второто ми допадна обаче. Все пак те си живеят там, важното е да им е приятно. Но, че спалната е на повече от 20 години, еми тук не можем да коментираме вкус, просто толкова може да си позволи и не е срамно.
Имаше червено палтенце Юлето -на една от снимките в представянето. Късо, с шал яка, колан. То е на Агресия, отпреди 10 години, ама не го пиша с лошо чувство, добре и стоеше и отиваше. Юлето няма финансови възможности за мен, но това не е най-важното. По-важно е , че май наистина не развива общата си култура и начин на общуване дори.

# 1 552
  • Мнения: 319

Нито един от участващите не е мой тип, а Вокса не съм го видяла,  но не ми харесва как си вдига акциите тук
[/quote]

Всеки си има право на мнение, естествено.
Напиши го още един път за късмет. Simple Smile
[/quote]


Ами не съм разбрала, че съм го постнала няколко пъти, но колко пъти е късметлийската бройка. Виж не ме разбирай неправилно, но това е все едно да си качвам и свалям снимките в някой сайт за мъже и на фона на липсващите жени там да се чувствам perfect. Не казвам, че не си хубав, не съм те виждала, така че незнам. Не е покана

# 1 553
  • Мнения: 4 891
Айде пусни ѝ снимката от Томороуленда, pls Simple Smile

# 1 554
  • Мнения: 319
Еее, това е удар под кръста аз обожавам тази музика. И ми е мечта да отида на  Томороуланд

# 1 555
  • Мнения: 478
Ами не съм разбрала, че съм го постнала няколко пъти, но колко пъти е късметлийската бройка. Виж не ме разбирай неправилно, но това е все едно да си качвам и свалям снимките в някой сайт за мъже и на фона на липсващите жени там да се чувствам perfect. Не казвам, че не си хубав, не съм те виждала, така че незнам. Не е покана

Разбирам те. Снимките ги махам след време, защото не са по темата. Което само по себе си означава, че не трябва изобщо да ги показвам, ама ей на. Всичко започна от началото, като тръгнаха коментарите от типа "кой знае какви са били другите кандидати, че да изберат тия". И от там - лавинообразно.

Просто те чопнах за двойната публикация. Simple Smile

# 1 556
  • Мнения: 422
Че е симпатично момче-симпатично е, но мен повече ме впечатли интелигентно написаните постове, търпението му към страниците с шеги на негов гръб, запази добрия тон, на моменти беше саркастичен (което на мен ми харесва!), абе свестен ми се струва! Нямам против самочувствие, щом е с покритие Simple Smile

# 1 557
  • Мнения: 9 162
Не знам за другите тук, но на мен ми е приятно да гледам снимки. Не виждам някой да си вдига акции и прави реклама. Забавляваме се, но и донякъде е приятно да видиш нещо споделено. Иска се и смелост, защото е лесно да триеш сол от камбанарията си. Хубаво е да се правим на нещо по-по-така, но поне да има и някаква подплата реална за това. Иначе никой не ангажира другите с мнението си. Пък и за Вокса примерно не виждам да е примрял за някоя от нас. Ако обаче нещо се получи бих се радвала, защо пък не.
В тази връзка, моля не пишете колко някой си вдига акции с каквото и да е и не критикувайте. Има и такива (като мен) на които им е приятно да видят насреща човек, който не робува на догми, притеснения или каквото и да е. Пък е и по-весело, за мен означава и откровеност, доверие, съпричастност към останалите в темата хора.

# 1 558
  • Мнения: 319
Ахааа, може да звучи странно, но ако бях фрии, щях да се запиша също. А, не съм грозна. Просто аъм водолей-авантюрист и би ми било ужасно интересно да опитам. Само, че, ако ме бяха събрали примерно с Никифор, нямаше да кажа да. Направо се обръщам и тръгвам

# 1 559
  • София
  • Мнения: 2 242
Ще знам аз, че ще ми идват на оглед и няма да си скрия компроматите. Някои вибратор може да е скрила.

Представих си Кулева да я пита това как го ползваш 🤣🤣🤣
Паднах, честно! Joy

Общи условия

Активация на акаунт