Женени от пръв поглед < II сезон > тема 8 /15.04 - 21.04/

  • 69 955
  • 1 895
  •   1
Отговори
# 1 800
  • Мнения: 25 926

Така значи. При Лъкито секс имало , а Фанчето нищо пак(((
Лъжат, Фани. ММ е в чужбина, а без него не се брои. Виж вие лъвиците си падте и потайни, та може при теб да е секса.

# 1 801
  • Мнения: 311
Честитил е три пъти... И е споделил албум от романтичната екскурзия: https://photos.google.com/share/AF1QipObRUKiSzCKNZUtUo5Fem5124Q9 … 0UDVPWjVvTExfTER3
Големи сте хакери!

Фори, Фори... Нямаше ли още по-голям размер палто в магазина?!

Хайде да намерите и номера му, разчитам на вас. Мисля да му звънна за една-две модни консултации.
10 яки, ревери, джобчета, копчета, дупки, кръпки. Подозирам, че владее и декупажната техника, не може да няма две-три салфетки, скътани в някой джоб.
Кройки, материи, стилове, цветове... О, Богове!
Очилата - лимитирана серия - са финален щрих за завършен вид.

Разбира ги нещата, дума да няма, има разчупени и оригинални виждания. Me likey!

________________________________________________

BadBluEeYeS, родителите ми са родени на една и съща дата, с разлика точно три години. Явно съм живяла в заблуда, че са астрални близнаци... Може ли да ме насочиш къде да потърся информация по темата? Някакво четиво може би...

И за да се възползваме максимално от така създалата се суматоха - кажи какво да правя моята Луна в Скорпион. Това ли е Черна Луна? Доста е смущаваща... Grinning Рак съм, с асцендент Везни, Марс в Овен. Може и на ЛС. Ще почерпя! Stuck Out Tongue

# 1 802
  • Мнения: 4 891
Не се изказах правилно. В астрологичен план ти се пада да си много страстна и разгорещена..Твоят мъж няма да поглежда настрани на 💯

# 1 803
  • Мнения: 9 162

Така значи. При Лъкито секс имало , а Фанчето нищо пак(((
Лъжат, Фани. ММ е в чужбина, а без него не се брои. Виж вие лъвиците си падте и потайни, та може при теб да е секса.
Къде в чужбината си го пуснала,бре? При това и сам, лелеее. Отивам да го пазя, пиши къде е)))
Кво потайна, виж всичко си казвам. Секса само на писане го докарвам, нещо...и тези от женените нищо не показват, какви са пък тез семейства значи, да им включат и такава точка в договора викам)))

# 1 804
  • Мнения: 478
Човек да не излезе за малко. Напълнило се с русофили тука.

Колкото до сайтовете за запознанства - хората с регистрация там не са само там. Същите са по улицата, обслужват ви, вие ги обслужвате, по заведенията са, по кината и по форумите.

Не виждам разлика между това дали ще се запознаеш с лицето А. в сайт за запознанства или докато ти помага да си пренесеш тежките чанти до колата, в момент на забравено кавалерство.

# 1 805
  • Мнения: 4 891
Благодаря, BaDBluE! Hug
Дори да е заклеймявана като псевдонаука, астрологията е една доста интересна област...
За Хюман Дизайна имам по-специално мнение аз, но да не отваряме и тази тема. Simple Smile

А и аз имам по-специално отношение към ХД.

Ако ви затруднява никът ми , може да ми казвате Синеочка.

Пюър, майка ти не помни ли поне приблизителен час? Не са важни минутите.
В ГРАО мисля, че се пази, но не съм на 💯.

# 1 806
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 314
Накрая ще излезе, че и Вокса има регистрации насам- натам 😀

# 1 807
  • Мнения: 311
В ГРАО се пази, права е Синеочка Simple Smile, но сякаш имаше едни десетина години (след 80-та, мисля), през които тези данни не са вписвани в акта за раждане... Трябва да се провери.

# 1 808
  • Мнения: 25 926
Накрая ще излезе, че и Вокса има регистрации насам- натам 😀
Само да спомена, че дори и да има не е грях. Wink
Вики, искам работа като твоята, да цъкам в мамата и да ми плащат.  Grinning

# 1 809
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 314
Разбира се, че не е грях 😉
Всеки си има потребности и разбира и усеща по различен начин тези неща. Това, че за мен не е ок и не бих си търсила партньор така, не значи, че мнението ми е меродавно.
Както се казва, важното е да сме живи и здрави 😀
Светъл празник идва, позитивна съм 😀
А за работата, работя на половин работен ден, затова имам повече свободно време да пиша.

Последна редакция: нд, 21 апр 2019, 21:25 от VickyTaylor

# 1 810
  • Мнения: X
...но сякаш имаше едни десетина години (след 80-та, мисля), през които тези данни не са вписвани в акта за раждане...

Явно си права! Аз съм родена през 81 година и тези данни наистина липсват в акта ми за раждане. Peace

Извинявам се за спама!

# 1 811
  • Мнения: 478
Накрая ще излезе, че и Вокса има регистрации насам- натам 😀

О, да. Със сигурност. Казвам го без бой.
Докато съм бил обвързан - не. Но сега като съм необвързан си ползвам Тиндър и един друг. Тези, в които нашите участници имат профили, са доста ретро и са някак...тъжни. Супер демоде са, а и потребителите вътре са едни...
Gepime изобщо няма да го обсъждам. Там е страшно.

Запознал съм се с доста жени по подобен начин. С никоя не е станало нещо сериозно, че дори и интимно, но с някои сме си приятели. Simple Smile С другите сме си писали и нещата просто са отшумяли, защото не сме си съвпаднали.

Просто в днешно време, хората предпочитат анонимността на Интернет в началото на запознанствата си. Доста по-добре е така, отколкото произволното добавяне на хора във Фейсбук. А и е по-сигурно и лесно да се запознаеш с някой в сайт за запознанства, защото знаеш, че и другия човек е там със същата цел. Да се запознае с някой. Причината за запознанството за всеки е различна в крайна сметка. Някои си търсят приятели, други си търсят секс, трети просто си галят егото и дори нямат намерение да отговарят на съобщенията.

Много хора явно не осъзнават, че след определена възраст, става все по-трудно и по-трудно да се запознаваш с нови хора. Социалният кръг намалява, защото повечето ти приятели се обвързват трайно. Не е като в студентски и ученически години, да се движиш в компании от по 30 човека, постоянно да се появяват нови хора и интереса да се сменя всяка седмица от един човек на друг. Хората работят на сигурни позиции от много години, та и тези контакти са ограничени.

А някой да ти дойде на крака и да ти почука на вратата, докато си седиш у вас пред телевизора - се случва предимно по филмите.

Затова и не разбирам стигмата, която тегне над сайтовете за запознанства. В бар, на улицата, в автобуса може, а в сайт не? Защо? Времената се променят. Хората се адаптират.

И пак ще кажа. Ако някой се запознае с мен в бар, на улицата, форум, сайт за запознанство или чрез общ познат, аз не съм ли един и същи човек, с едни и същи интереси и едно и също поведение?

# 1 812
  • Мнения: 19 624
Вокс, по-скоро хората робуват на едно притеснение, че едва ли не са закъсали и посещават сайт с цел запознанство. А на улицата и при приятели може....ей така без да искат да се запознаят с теб, между другото някак си. Иначе за всичко си прав, интернет вече така е навлязъл, че е глупаво да не се възползва човек от този канал за комуникация за започване на едно познанство или връзка.

# 1 813
  • Мнения: 289
За статистиката... Къщата на Зарко в Симеоново е необитавана от много години! Е постегнали са я за снимките..

# 1 814
  • Мнения: 569
Нали уж от две години Лиси живее там.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт