Женени от пръв поглед < II сезон > тема 8 /15.04 - 21.04/

  • 69 967
  • 1 895
  •   1
Отговори
# 1 485
  • София
  • Мнения: 2 242
По темата с чистотата и животните мога много да споря, бих ви поканила с удоволствие да видите колко цапа и как мирише покрай тоалетната на маца, но ми е малък апартамента и няма да побере цялата група. Wink Да, пуска косми и си е ангажимент да чистиш след нея, но вкъщи НЕ мирише на животно, още по-малко на … тоалетната ѝ.

Редактирам се да допълня, че освен котката съм и дългокоса (почти до кръста). Та съвсем отпаднах от класацията за w00x. Wink

# 1 486
  • Мнения: 4 891
Малките деца са торнадо, казвам го , като майка на породени. Докато съм оправила едната стая ,другата вече е бардак. Да не говорим за рисунките по стените, ама пак има начин да е чисто без да развиваш ОКР 😂 - докато спят. Ама въпрос на организация.
Относно космите - късокосместите кучета пускат много повече косми от котките с дълъг косъм, не знам защо е така, но моя приятелка има пинчер и персийска и от кучето повече се оплаква.
Нашата котка не се скубе много, освен в периода на подмяна на козината.

Уукс, проблемите с косопада при жените са главно на хормонална основа - при бременност, раждане и кърмене, доста коса пада. И не не оплешивяваш, защото се подменя с нова коса.
Отделно дневно губим до около 100-на косъма, в границите на нормалното.

# 1 487
  • Мнения: 125
Не разбирам истерията по кума...
След Фори и Зарко, тоя кум има вид на Хал Дрого за дамите тук, сравнен с тези два екземпляра.

У нас не мирише на котка. Не го казвам аз, а всички, които идват у дома го казват с изненада. Кастрирана е на 6 месеца, може би затова и ползва силиконова тоалетна.

# 1 488
  • Мнения: 1 008
Особено в момента какъв космопад има, предвид сезона 🤪😀
Щом падат значи има.

Народа си го е казал на кой му пречат космите.

Като гледам как се развиват отношенията във формата общия проблем на мъжете без връзки е егоизма.

Според мен това важи и в реалния живот.

Мъж с прекалено голям егоизъм се лепи на жена до която той би се чувствал добре, а за да е успешна една връзка трябва жената да се чувства добре до въпросния мъж.

Позьорството е безсмислено. Дори и да успееш да я излъжеш в началото, че не си егоист в един момент нещата излизат наяве и мадамата си вдига чуковете. 

# 1 489
  • Мнения: 4 891
Не искам да го защитавам , но между егоцентризъм и егоизъм има разлика. Според мен Уукс е просто самовлюбен, но не мисля, че е егоист. Убедена съм, че би бил много всеотдаен баща и съпруг.
Водолеите са контета, но са много грижовни и всеотдайни. Имат проблеми с верността, но пък в семеен план са отдадени до край.

# 1 490
  • Мнения: 125
Отдадени са на децата си, за жените им не им пука особено, въпреки че гледат и тях да си запазят, и не правят скандали, като ги отвее на някъде пълната им с въздух глава. Но пък са толкова интересни личности - загадки!

# 1 491
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 340
Съвместният живот е низ от компромиси. Всъщност, чак, когато намериш своя човек, разбираш на колко много си способен. И още повече се нахъсваш да се раздаваш, когато виждаш и усещаш взаимност.

# 1 492
  • Мнения: 9 821
Абсолютно съм съгласна с Цветенце, с изключение на последното. Хич не са ми интересни и загадъчни на мен. В смисъл, не повече от който и да било друг. Според мен се опитват да скрият това, че са тотални въздухари зад претенции за свободолюбивост, интересност и авантюристичност.
Виж скорпиончета - това са моите сродни души Simple Smile

# 1 493
  • Мнения: 4 891
Не знам, може би и аз не съм особено обективна , защото баща ми беше февруарски водолей и за мен беше наистина баща мечта. С най-топлите ръце на света..Много ми липса.
С майка ми имаха невероятно силна връзка.Но тя е везни, а везни и водолей са чудесна комбинация. Голям синхрон и баланс. Наистина много се обичаха.

# 1 494
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 340
Ама вие сериозно ли си правите изводи за човек по зодията? (Пляс)

# 1 495
  • Мнения: 9 821
Ама вие сериозно ли си правите изводи за човек по зодията? (Пляс)

И по луната и асцендента най-вече Grinning

# 1 496
  • 221B Baker Street
  • Мнения: 1 950
Ама вие сериозно ли си правите изводи за човек по зодията? (Пляс)

И по луната и асцендента най-вече Grinning
И по гардероба, и по домашния любимец, и по зъбите...

# 1 497
  • Мнения: 125
Всъщност, всеки съди за другите по свой собствен набор от критерии и не виждам, защо на някого трябва да му е смешно това. Вие автобиография ли искате, за да си направите изводите за някого или кот доди?
Поведението на едно куче, примерно, говори много за стопаните. Аз и за котките мисля така, макар че всеобщото оправдание за проклета котка е "ми те котките са своенравни". Wink

# 1 498
  • Мнения: 4 891
Вики, ако знаеш часът на раждане на човека може да си правиш изводи.
И това, че не си запозната с материята не ти дава право да се възмущаваш от хората, които са, налЕ Wink

Хайде да пуснем една анкета за зодиите на пишещите в групата, интересно ми е кои са най-много овните или раците 😎

# 1 499
  • Мнения: 311
Като заговорихте за бащи...

Той не коментира въпроса, не е и длъжен, но не мога да си представя какво би станало тук, ако сега каже, че освен домашни любимци, не иска и деца. Така, де, как е възможно, все пак сме на територията на BG-Mamma! Eдна грешна стъпка и си мъртъв. Дори и Локумчо с многото животи не оцеля. Grinning 


Моля, кажете и за мен. Рак с асцендент Везни и Луна в Скорпион. Да скачам ли...? Grinning

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт