На море в България 2019! - 2

  • 46 634
  • 751
  •   1
Отговори
# 210
  • София
  • Мнения: 2 296
Мария Енчева, как така ви шокираха цените по заведенията в Китен? По принцип е евтина дестинация.Аз бих ви предложила Св.Влас , но вероятно ще ви е скъпо.Наоколо са Несебър, Сл.бряг, има избор и какво да се види и къде да се хапне.Също много от басейните пускат и външни, разбира се с-у заплащане.
Евтино е в Равда, но плажа не е ок.
Сарафово? Има автобус градски до Бургас, където е супер за разходки.
В Бяла също е евтино, но плажа не ми харесва- дълбоко, бурно.
За други места не мога да дам отзиви.Но и август е баш пика на сезона навсякъде.
Приятелят ми беше много очарован от Китен. Било евтино и си заслужавало и затова се съгласих да почиваме там. Не съм капризна за храна, Но спагети с кайма и кетчуп 8 лева, малка пица от 8 - 9 лв,таратор от 2,10 нагоре и още  такива неща ни разочароваха. Дори той каза че има голяма разлика с цените от преди 2 години. Приятелят ми каза, че Св. Влас не му харесва, а аз на Слънчев бряг не искам отново. Ще погледна  за Обзор. Там мисля че не сме били.
Навсякъде има голяма разлика в цените от преди 2 години... В магазините се вдигат незабелязано всеки месец с по 10-20 стотинки.
В кварталните ни кръчми пиците и спагетите гонят десетачка. И при положение, че кофичка кисело мляко в магазина е над левче, колко, според Вас трябва да струва таратора?
Вариант е студио с кухненски бокс, но пък ще кажете, че не сте отишли на почивка, за да готвите... Wink

# 211
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Здравейте, тази година мислим да почиваме на север. Разглеждам оферти за Кранево, Шкорпиловци и Обзор. Ще сме с две деца на 1 и 6 години. Иска ни се стаите да са по-големи и да сме с ол инклузив на сравнително нормални цени. Разглеждах Казабланка в Обзор, но видях и доста лоши отзиви, така, че се чудя още. Досега не сме били в Обзор

# 212
  • Мнения: 6 405
Здравейте, тази година мислим да почиваме на север. Разглеждам оферти за Кранево, Шкорпиловци и Обзор. Ще сме с две деца на 1 и 6 години. Иска ни се стаите да са по-големи и да сме с ол инклузив на сравнително нормални цени. Разглеждах Казабланка в Обзор, но видях и доста лоши отзиви, така, че се чудя още. Досега не сме били в Обзор
Не знам къде сте ги проечели лошите отзиви от Казабланка, но във Визит дори първите от тази година са много добри.
Аз лично нито Кранево, нито Шкорпиловци бих предхпочела пред Обзор. И двете места за мен са доста скучни и не добре уредени като инфраструктура.

# 213
  • Мнения: 1 079
Хермес обяд 02.06.2019
Боб,кюфтета по чирпански, зелен боб манджа, агнешкото от снощи и пилешки шичета. Ааа и ориз от снощи.

Салатите са видимо увяхнали и от снощи!
Гладни няма да останете, но не затова плащате... Това е.

# 214
  • София
  • Мнения: 6 177
Хермес обяд 02.06.2019
Боб,кюфтета по чирпански, зелен боб манджа, агнешкото от снощи и пилешки шичета. Ааа и ориз от снощи.

Салатите са видимо увяхнали и от снощи!
Гладни няма да останете, но не затова плащате... Това е.
Колко е плащането на ден в този сезон сега?  За двама възрастни с едно дете до 12год, например.

# 215
  • пловдив
  • Мнения: 1 096
Здравейте, тази година мислим да почиваме на север. Разглеждам оферти за Кранево, Шкорпиловци и Обзор. Ще сме с две деца на 1 и 6 години. Иска ни се стаите да са по-големи и да сме с ол инклузив на сравнително нормални цени. Разглеждах Казабланка в Обзор, но видях и доста лоши отзиви, така, че се чудя още. Досега не сме били в Обзор
Не знам къде сте ги проечели лошите отзиви от Казабланка, но във Визит дори първите от тази година са много добри.
Аз лично нито Кранево, нито Шкорпиловци бих предхпочела пред Обзор. И двете места за мен са доста скучни и не добре уредени като инфраструктура.
Благодаря много. Първо четох хубави отзиви, но след това попаднах на стари от бг мама и затова попитах.
В Кранево и Шкорпиловци съм била преди много години на ученически лагер.
Ще се насочим към Обзор тогава.
Само да питам за Камчия дали имате отзиви?

# 216
  • Мнения: 9 776
За Мирамар ми направиха оферта 1012лв. и някакви стотинки. Чакам от още един хотел да ми отговорят, но търся и други варианти. Май вече ми е все едно къде ще отидем, стига да е слънчево и топло. Като гледам как плющи навън, не искам да мисля какво лято ни чака пак....

# 217
  • Мнения: 6 405

Благодаря много. Първо четох хубави отзиви, но след това попаднах на стари от бг мама и затова попитах.
В Кранево и Шкорпиловци съм била преди много години на ученически лагер.
Ще се насочим към Обзор тогава.
Само да питам за Камчия дали имате отзиви?
[/quote]
Ами много зависи какво търсите? Ако търсите по-диво място, основно с почивни бази с бунгала, то Камчия ще ви хареса. Камчия е дори по-скучно масто от Кранево и Шкорпиловци. Лично за мен става за 2 -3 нощувки, но не повече и то при положение, че обичате сами да си приготвате храна. Има страшно много комари. Плажът е широк и голям, но поне преди години не се поддържаше чист. Сега не знам как е. Ако държите на този район, то в Шкорпиловци има хубав хотел с басейн с минерална вода https://www.longbeachresort.bg/ но и ценити са му "хубави". Не е на ОИ, но предлагат пакети на база пълен храноден. Ако ви устройва може да го разгледате. Не съм го посещавала, но тук в темите имаше добри отзиви за него.

# 218
  • Мнения: 1 079
Хермес обяд 02.06.2019
Боб,кюфтета по чирпански, зелен боб манджа, агнешкото от снощи и пилешки шичета. Ааа и ориз от снощи.

Салатите са видимо увяхнали и от снощи!
Гладни няма да останете, но не затова плащате... Това е.
Колко е плащането на ден в този сезон сега?  За двама възрастни с едно дете до 12год, например.

О никаква идея, жена ми се занимава с цените, но каза около 70лв/човек за вечер.
Приключвам, за да не ставам банален с вечерята тази вечер:


Ориз, пържени картофи, пилешко, патладжан, някайва риба и паста с доматен сос.

# 219
  • Мнения: 355
Здравейте, тази година мислим да почиваме на север. Разглеждам оферти за Кранево, Шкорпиловци и Обзор. Ще сме с две деца на 1 и 6 години. Иска ни се стаите да са по-големи и да сме с ол инклузив на сравнително нормални цени. Разглеждах Казабланка в Обзор, но видях и доста лоши отзиви, така, че се чудя още. Досега не сме били в Обзор
  Здравейте! Ние почивахме 7 -8 години поред на Албена. Много подходящ курорт за семейства с деца. Има хотели всякакви и на АИ. Има и тема за Албена, където ще ви упътят, ако решите за там. Аз лично си оставам фен на този курорт. Но вече ни таксуват с детето, което е на 12 , като трима възрастни и цените ни идват вповече.Вашите деца са малки и първото ще е безплатно, дори и второто така, щом не е навършило 2г. Препоръчвам ви с две ръце! Аз тази година заложих на съседното Кранево нов хотел на плажа, който от Съни тур ми казаха, че сега се строи- Верамар бийч. Дано да имаме късмет поне като нов да се стараят.

# 220
  • Мнения: 2 534
Баси, единственото ми обяснение да са сменили мендижъра на хотела и/или собственика на Александрия, както и че не се стараят много в началото и края, защото по дефаут идват чехи-селяци (не, че иначе са много граждани и в активен сезон, но са с претенции на граждани).

# 221
  • София
  • Мнения: 6 177
Хермес обяд 02.06.2019
Боб,кюфтета по чирпански, зелен боб манджа, агнешкото от снощи и пилешки шичета. Ааа и ориз от снощи.

Салатите са видимо увяхнали и от снощи!
Гладни няма да останете, но не затова плащате... Това е.
Колко е плащането на ден в този сезон сега?  За двама възрастни с едно дете до 12год, например.

О никаква идея, жена ми се занимава с цените, но каза около 70лв/човек за вечер.
Приключвам, за да не ставам банален с вечерята тази вечер:
[i



Ориз, пържени картофи, пилешко, патладжан, някайва риба и паста с доматен сос.
Нали за Хермес или бъркам.  Според Визит е 59лева на човек в този период и има 30%отстъпка. Та , ако е такава цената,  не се чудете на качество,  храна,  условия.  Края на май то сигурно няма и хора,

# 222
  • В.Търново
  • Мнения: 6 756
Тази Албена с таксуването на зелени, сини зони излиза доста по-солено.И с това, че всяка година си вдигат стремглаво цените колкото и да е зелено там, с хубав плаж ....... остави...

# 223
  • софия
  • Мнения: 2 926
Кристал (Цвети), хубава почивка, чакам отзиви от Приморско дел сол! 🧜‍♀️🏖️🌄

# 224
  • Мнения: 9 477
Кристал (Цвети), хубава почивка, чакам отзиви от Приморско дел сол! 🧜‍♀️🏖️🌄

Благодаря ти, много. Ще пиша отзиви при първа възможност.

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 08:52 от Кристал

Общи условия

Активация на акаунт