Дюни Роял Ризорт

  • 58 255
  • 746
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 293
Момичета, Аква парка от външни посетители може ли да се ползва?

# 706
  • Мнения: 3 391
Външни посетители могат да си платят еднодневен инклузив-пакет, ползват всичко - басейн, плаж, аква парк, храна, напитки... всичко, без настаняване 😊
Ние от години сме любители на Дюни, тази година сменихме с Wave. Дано не съжаляваме 😁

# 707
  • Sofia
  • Мнения: 3 812
Външни посетители могат да си платят еднодневен инклузив-пакет, ползват всичко - басейн, плаж, аква парк, храна, напитки... всичко, без настаняване 😊
Ние от години сме любители на Дюни, тази година сменихме с Wave. Дано не съжаляваме 😁
Аркадия, Приятна почивка и много положителни емоции. Simple Smile
Ще помоля за сравнение между двете, след почивката. Simple Smile

# 708
  • Мнения: 266
Здравейте, дали имате информация дали Белвил ще работи?
Тези от вас, които вече са били в комплекса, можете ли да препоръчате кои стаи са по-тихи в Роял Палас - тези с гледка към морето, или към парка?
Ние имаме резервация за Wave, и се чудим дали да не отскочим и до Дюни. Ако има такива, които са били и н двете места, бих се радвала за сравнение Simple Smile


Миналата година посетихме и двете места, но в късните икономични дати - септември в Дюни, а в началото на октомври - в Wave.
Мога да направя сравнение по следните условия:
- база, стаи / апартаменти - значително предимство на по-новия хотел Wave, не, че нещо липсва в хотелите на Дюни, но...новото си е ново
 - изхранване - качество на храната, хигиена, обслужване - голямо предимство за Wave, " рог на изобилието ". Но, пък, предимството на Дюни са множеството ресторанти, наличието на избор, според близостта до някои от тях
 - анимация - огромно предимство на Дюни  - уникална дневна и вечерна анимация, дискотека на открито, стрелба с лък, йога на открито и т.н.
 - плаж - тук Дюни нямат равни!, син флаг с напълно заслужено право, широка, чиста ивица, плитко моренце, тихо и спокойно през по-голямата част от времето. Wave имат изкуствена плажна ивица, малка и стръмна. Силни при тях са множеството басейни, различни и интересни.
 - територия за разходка - Дюни е с великолепна голяма територия за разходки - дълга плажна ивица, паркове, горичка, озеленено навсякъде, естествено, прелестно! Wave няма възможност за големи разходки, освен между басейните.
В общи линии това са основните неща. И двете възможности са класни и добре менажирани. Въпрос на вкус и предпочитания, според това, на което най-много държим. Simple Smile

# 709
  • here and now
  • Мнения: 4 278
Здравейте, дали имате информация дали Белвил ще работи?
Тези от вас, които вече са били в комплекса, можете ли да препоръчате кои стаи са по-тихи в Роял Палас - тези с гледка към морето, или към парка?
Ние имаме резервация за Wave, и се чудим дали да не отскочим и до Дюни. Ако има такива, които са били и н двете места, бих се радвала за сравнение Simple Smile
Гледка море са по-тихи. От другата страна се чуват колите цяла нощ.

# 710
  • Мнения: 6 713
Извинявам се, може ли линк към този нов курорт? Благодаря!

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 3 812
Demirche, много благодаря за сравнението. Simple Smile Прекрасно и много слънчево лято на всички, и нека всеки намери най-добрия хотел (място), според собствените си виждания! Ние тази година ще пропуснем комплекса, искам да пробваме нещо ново, но ще ви чета с удоволствие. Simple Smile

Последна редакция: пт, 04 юни 2021, 19:08 от Crystal_Noir

# 712
  • София
  • Мнения: 646
Много благодаря за сравнението 😊 От самото начало се двоумя между двете места, и на двете ми се ходи, и двете имат предимства и недостатъци.
В крайна сметка запазих в Wave, и доста ме е яд, че не може по-малко от 5 нощувки на Дюни, за да отидем и там.

# 713
  • here and now
  • Мнения: 4 278
Много благодаря за сравнението 😊 От самото начало се двоумя между двете места, и на двете ми се ходи, и двете имат предимства и недостатъци.
В крайна сметка запазих в Wave, и доста ме е яд, че не може по-малко от 5 нощувки на Дюни, за да отидем и там.
Опита ли през резервационната система на Дюни? Миналата година даваха и за по-малко, стига да има свободни стаи.

# 714
  • София
  • Мнения: 646
Да, пробвах, казва, че няма места за 3 нощувки какъвто и период да избереш. Когато ги коригираш на 5, имат места.

# 715
  • София
  • Мнения: 646
Здравейте,
Знаете ли кои хотели няма да отворят през Юни?

# 716
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Да, пробвах, казва, че няма места за 3 нощувки какъвто и период да избереш. Когато ги коригираш на 5, имат места.
Ако се обадите в деня преди тръгване в конкретния хотел и имат свободни стаи, ще ви настанят. Една позната всяка година прави така и не са ѝ отказвали до сега.

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 2 026
Не разчитайте на това.Миналата година септември хотела беше пълен.Няколко пъти се молих на място за една стая за дъщеря ми .Отделно тя звънеше по телефона .И отговора беше ,че няма места.Може би зависи от периода.

# 718
  • Пловдив
  • Мнения: 399
Възможно е, обикновено идва с нас в началото на август. Но може да се опита, след като предварително не може да се резервира, не губят нищо.

# 719
  • София
  • Мнения: 646
Звъннах на един от 10те телефона, обявени в сайта, след като останалите 9 не ми вдигаха, и ми казаха, че е възможно да направим резервация за 4 нощувки. Засега доста от хотелите няма да отварят - става въпрос за 22.06.

Общи условия

Активация на акаунт