"Ранобудна птичка" След "Пълнолуние" с новия проект на Джан Яман. Тема 39

  • 60 557
  • 739
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 511
Добро утро на всички 🤗

# 706
  • Мнения: 731
Благодаря на Алекс-Аси и на целия екип за превода Heart
Злати ,благодаря за кафенцето и прекрасното пожелание Hug Flowers Hibiscus
Приятен и спорен ден на всички Flowers Four Leaf Clover

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 11:45 от LILI808

# 707
  • Мнения: 773
Здравейте, сладурки! 🤗🤗🤗

Благодаря на екипа за поредната серия с превод 💐. Добре, че ви има.

За всичко споделено 😗 страхотни сте.

Аз не разбирам много от изкуството на снимането, но като обикновен зрител, мога също да кажа, че на новия фотограф фотосите му се получават доста въздействащи.

# 708
# 709
  • Мнения: 973
Привет момичета 🤗🤗
Честит празник на патерица на всички празнуващи.
Благодарности на Алекс-аси и екипа за преведеният епизод 😚🌼🌼🌻🌻🌻
Злати 🤗 за кафенцето и приятното събуждане.

Да споделя нещо аз - вчера успях да изгледам част от серията на английски и си отговорих на въпроси, които ме вълнуваха от доста серии насам
Защо Хюма мрази всъщност толкова много Санем и не иска с Джан да са заедно? Разговорът между Михрибан и Азис и между нея и Михрибан ми отвори очите.
Да, тя изпъкна баналните причини заради произхода ѝ, положението ѝ в обществото, махалата в която живее, но виждаме,че всичко това не ѝ пречи у Лейля и дори често е у семейство Айдън.

Джан абсолютно отговаря на характера и мисленето на баща си. А Михрибан много прилича на Санем по същия принцип. Хюма цял живот я е мразела, че не е могла да изгради семейството, което иска заради нея, защото Азис никога не е спирал да я обича и тя не е срещала от негова страна такива чувства към себе си. И 30 години тя обвинява нея за проваления си брак и живот. Т. е. Хюма отъждествява Михрибан и Азис като  Джан и Санем на младини.
И затова не може да преглътне, че Санем е човекът, в който се е влюбил синът ѝ и е готов да жертва всичко в името на тази любов.
Дори предполагам, че Хюма е била причината Азис и Михрибан да се разделят в миналото. Сигурно е направила някоя мръсотия или ѝ е наговорила куп глупости за да избяга.
И предполагам, че татко Дивит скоро ще осъзнае, че всичко което Хюма прави за да раздели младите е заради тяхната история. Или поне се надявам да има такава развръзка в сериала. Ще ми е интересно да видя дали мислите ме водят в правилната посока. 😁😁
Хубав ден от мен засега.

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 13:30 от Mariya_R_84

# 710
  • Мнения: 41 989
Привет! Hug Hug Hug

Демо HugЛили HugЕве Hug,благодаря за снимките и коментарите! bouquet bouquet bouquet

Миме Hug,така е! newsm10

В момента Хюма иска  Санем да не живее там,тъй като Джан е близо до баща си,а по този начин и до Санем! Peace






# 711
  • Бургас
  • Мнения: 1 908
Здравейте,
БЛАГОДАРЯ на пчеличките, радващи ни  с превод!
БЛАГОДАРЯ на всички, които пиейки от кафето на Златето, коментирате, пишете и ме информирате за толкова интересни неща, които се случват с героите и актьорите ни!

Попадна ми това и не, че е нещо съществено, но не обичам да печелят гро`ни актьори! Blush

https://m.gecce.com/anket/turkiyenin-en-yakisikli-erkek-oyuncusu … dzHIRx0vT2O-jPewU
Усмихнат ден!

# 712
  • Мнения: 8 098
HugПривет, птичета!:hugs:

Благодаря за превода на Алекс-Asi и всички от екипа!Flowers HibiscusFlowers Four Leaf Clover

Мария, Hug Злати,:hugs: точно в десятката е обяснението за неприязънта и омразата на Хюма към Санем  и непоносимостта и към връзката на Джан с нея.  Това вижда тя в отношенията им , повторение на любовта на Азис към Михрибан, която нито нейните усилия и интриги нито времето е успяло да заличи...

Много се постара Хюма , но нито с натякванията към Джан , че прилича на "неверния"  си баща,  нито със заигравката с ''изневярата'' му , успя да спечели синовете си. Джан категорично я отряза, а Емре още се двоуми , но той се отделя от влиянието и.

Сет.



Селфита, споделени от щастлив фен.





 



Клипът от Инстаграма на Джан.Kissing Heart



И нещо от рускините...еха...Stuck Out Tongue Winking Eye

 

Toва не мога да го подмина ...много ART...Heart



Приятен следобед, момичета!:sunglasses:




Последна редакция: ср, 22 май 2019, 16:05 от alex_94

# 713
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Добър ден и от мен! 🕊💚💐


Нещо красиво което видях да споделя и аз 🕊💚💛

# 714
  • Мнения: 8 098
Описание от фенка към тази снимка на Джан...олеле...Stuck Out Tongue Winking Eye

Природата рядко прави грешки, прави великолепни  неща, перфектни, опасни, но в същото време прекрасни, С ТОЗИ МЪЖ НЕ Е НЕПРАВИЛНО ... това е ... перфектно, изключително чувствено и сексуално ... обичащо ... това са опасните неща, но  е прекрасно...

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 16:30 от alex_94

# 715
  • Мнения: 12 010
Здравейте!

Горещ и потен Джан Crazy



Благодаря за преведения епизод!  bouquet

Описание от фенка към тази снимка на Джан...олеле...Stuck Out Tongue Winking Eye
Скрит текст:
Природата рядко прави грешки, прави великолепни  неща, перфектни, опасни, но в същото време прекрасни, С ТОЗИ МЪЖ НЕ Е НЕПРАВИЛНО ... това е ... перфектно, изключително чувствено и сексуално ... обичащо ... това са опасните неща, но  е прекрасно...


Хич не съм пристрастна Outta Joint, но майката-природа е била в особено настроение когато е създавала този младеж и няколко други подобни на него Whistling

# 716
  • Мнения: 1 511
Демет... и Джан помпащ мускули

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 18:23 от demo80

# 717
  • Мнения: 12 010
Днес фрагман трябва ли да ни отпуснат Sunglasses

Джан помпа мускули, метейки горския прахоляк, а Демет си краде моментен спомен...

# 718
  • Мнения: 1 511

Последна редакция: ср, 22 май 2019, 19:33 от demo80

# 719
  • Stara Zagora
  • Мнения: 1 672
Маминка 😂 ❤🤗

Общи условия

Активация на акаунт