Юлчета, стойте по местата, с тате още бистрим имената! Тема 7

  • 22 439
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 290
пия биолектра 2×1 и но шпа при нужда..попринцип ми се втвърдява корема и знам, че това са подготвиителните, но днес пък лекка болка без втвърдяване ме учуди..дано не се повтаря, че толкова ме е страх Sad
Може и нещо да се е разтегнало.. Мен редовно ме болят тазови кости/връзки и т.н. Даже последно ме боляха и ребрата, че бебето си разширява. Но е важно, че още малко остава, аз все с това се успокоявам.

# 31
  • Мнения: 263
Някаква мисъл се е загнездила в главата, че ще родя на 30.06..., нищо че термина ми е на 10.07. Миналия път така си реших, че ще родя на 07.04, а не на термина ми, и така стана Simple Smile

И аз имам някакво странно усещане за средата на Юни, никаква идея защо, нямам конкретна дата, която да съм си харесала, просто ми се струва. Иначе термина ми е за 04.07.

Интересното е, че в началото на бременноста по същия начин бях убедена, че ще е момиче, и само женски имена мислех. После доктора на един преглед каза момче, след това с "бабините диветини" първо ме солиха със сол, после смятаха някакви сметки, все момче излизаше, а след няколко седмици се оказа, че наистина е момиче.

Та и сега се надявам да се окажа права и да се видим с беба малко по-рано, но да мине наистина поне средата на Юни.

# 32
  • Мнения: 949
И аз също имам усещането, че ще родя около 23, 24 юни. Ние сме в процес на ремонт и искрено се надявам да не съм права за да имаме още малко време, но ще видим Simple Smile

# 33
  • Мнения: 528
И аз също имам усещането, че ще родя около 23, 24 юни. Ние сме в процес на ремонт и искрено се надявам да не съм права за да имаме още малко време, но ще видим Simple Smile
моят термин е за 19-ти, но сънувах датата 14-ти, ще видим какво означава тази дата

# 34
  • Мнения: 502
Мерси за новата тема, нека я изпълним само с хубави новини Simple Smile вече се усеща нетърпението на всички Heart но наистина, дано бебетата поседят до 37 седмица Simple Smile
От днес съм в 34,акушерката ме посети за последно. От другата седмица аз ще ходя на прегледи. Ще започна да водя и вземам малкия от детска, 3 трамвайни спирки и 5мин пеша.
Още се чудя за утрогестана.... Писна ми. Единия лекар ми каза до 34 седмица, друг до 36, а вчера ми казаха до 38!!!
Уф, няма кой да чака до 38,полудявам вече Bowtie
Мисля да го вземам до 35 и край...

Първото ми дете е родено 2 седмици преди термин, второто 20 дни. Ще видим сега. Акушерката се шокира, като й казах че и двете раждания са предизвикани с окситоцин. Каза че тук не се предизвиква раждане преди термин, освен ако няма причина.
И двете раждания предишни раждания посетих моята Аг по повод остри болки (имам си ги почти винаги, всичките бремености от начало до край), тя каза че имам разкритие, ама може да отнеме и няколко дни, докато напредне, затова и двата пъти ускори нещата с окситоцин.

Ще видим сега какво ще става...
Поръчахме корито за бебо, но ще е в наличност след около 4 седмици... Дано изчака Simple Smile нямам представа дали ще е удобно. Сгъва се и става плоско като дъска.

# 35
  • Мнения: 295
Честита нова тема ☺️
За тези като мен, които още не са оправили багажа - в lidl има памучни нощници. На мен доста ми допаднаха и си взех една.

Вчера отивам в лидл с цел да си купя нощница, ей нямаше нито една, имаше някакви ужасни и бабешко, а тези в сайта изглеждат супер. Ще ходя и в друг лидл да потърся..

# 36
  • Мнения: 503
Kateto_sv, много е яко коритото! Супер много ми харесва. Аз ме съм купила - ще се огледам за такова, че ни е много ограничено мястото.

# 37
  • Мнения: 528
https://www.hippoland.net/moni-sg-vaema-vana-s-temperaturen-indikator
Моето е същото, но в зелен цвят и го купих за 45лв от магазин за домашни потреби

# 38
  • София
  • Мнения: 1 311
Аз за подуването на пръстите да се включа. И на мен ми се подуват, не много. Имам следи от белтък в урината. В четвъртък съм на консултация, та да видим. И още нещо изтръпват ми пръстите на ръцете, някои със същото нещо или да знае от какво е?

Последна редакция: пт, 31 май 2019, 21:38 от kroki_kk

# 39
  • Мнения: 502
https://www.hippoland.net/moni-sg-vaema-vana-s-temperaturen-indikator
Моето е същото, но в зелен цвят и го купих за 45лв от магазин за домашни потреби
Много свеж цвят Simple Smile как е на живо?
При нас  е 39евро,уж намслено от 50. Сега видях, че днес има код за 25%намаление, жалко, че го изпуснах. Надявам се да го получим по-рано от очакваното Simple Smile

# 40
  • Мнения: 503
Снежи, много благодаря за линка! ♥️♥️♥️

# 41
  • Мнения: 2 573
Благодаря за темата 😇

Момичета и аз имам някакви остри болки понякога . Едното ми момиче е ниско и постоянно е заета да ме притеснява 😂
Гледам да не се тъпча с храна , че тогава става още по тегаво.

Кроки, аз съм денонощно подута! Няма и помен от белтък в урината. Няма обяснение защо съм така. Крака ,ръце като понички!
Ледена вода или компреси ...И то за временно облекчение.
За крампите да не говорим , просто е отвратително да се събудиш от тази болка.  Започнах да използвам Магнезиево олио , но ефект 0



# 42
  • Мнения: 528
https://www.hippoland.net/moni-sg-vaema-vana-s-temperaturen-indikator
Моето е същото, но в зелен цвят и го купих за 45лв от магазин за домашни потреби
Много свеж цвят Simple Smile как е на живо?
При нас  е 39евро,уж намслено от 50. Сега видях, че днес има код за 25%намаление, жалко, че го изпуснах. Надявам се да го получим по-рано от очакваното Simple Smile
На живо си е като всяко коритце от обикновените, но сгъваемо. Почти няма разлика. Аз току що погледнах, че моето е без термометър и явно за това е по-евтино..но в интерес на истината, не ми и трябва..вижда ми се излишно

Момичета аз да ви се пооплача..преди малко четях в юНската група една майчица която родила мъртво бебе в 8 месец заради недохранване на бебето от плацентата..следял я е доктор от тая болница дето аз се следя в нея и лекарката ми работи в нея (Авис Медика-Плевен) много лоши отзиви от нейна страна за клиниката.. страх ме хвана чак се разплаках..и вече се двоумяя какво да правя..къде да ходя Sad

Последна редакция: пн, 03 юни 2019, 11:55 от AnMary

# 43
  • София
  • Мнения: 92
Здравейте момичета!
Честита ни нова тема! 🥰😊
Да я напълним само с положителни емоции ии след средата на месеца да започваме! 🤱♥️
Аз се включвам с въпрос. От около седмица, даже може и две, изпитвам остра болка от кръста до дупето от дясната страна при завъртане в леглото, а все по често и при ходене.Чак накуцвам. На някоя от вас дали и се е случвало? Чудя се дали не е някой прещипан нерв. На 11 чак съм на преглед и не знам какво да правя до тогава. 🙄

# 44
  • Мнения: X
Момичета, вашите бебета хълцат ли? Вече съм в 36г.с и моето хълца по няколко пъти на ден в близката седмица, чудя се да се притеснявам ли?

Общи условия

Активация на акаунт