Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 7 / Юни 2019

  • 153 887
  • 3 696
  •   1
Отговори
# 3 030
  • Мнения: 731
Обаче до Валери е като грозното патенце и усещам несигурността ѝ и въпросния фалш, за който каза Буби99. 🐍

# 3 031
  • Мнения: 3 743
На Филип родителите може да са предубедени защото все пак тя е забременяла на втория месец от връзката им. Не се я и ползнавали и хоп Фичо цъфва с момиче бременно при това, чужденка. Както и да го погледнем не звучи добре, хората са със стабилни професии, а снахата снима клипчета, че и внучетата показва и рекламира с тях. Разглеждала съм профила на Малю сестрата на Филип, пак е младо момиче, но си е имала връзка доста време преди роди. Пепе им се е натресла буквално от нищото, че и с бебе. За всеки родител си е шок такова нещо, пък камо ли за датчаните, които са с доста по-различен манталитет от нас. Езикът предполагам също е бариера донякъде, те сигурно говорят английски, но като нищо да искат и тя да научи датски. В случая българите сме по-толерантни, а те си имат его като развита държава.

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 10:10 от Emiliana V55

# 3 032
  • Мнения: X
Кой знае и Филипчо как я е излъгал, че е някакъв мулти добър бизнИсмен млад меринджей.... и нашата а не го изпусне хоп бебе.

# 3 033
  • Мнения: 257
Защо са били скарани Ели и Пепе?.. Изпуснала съм го това

# 3 034
  • Мнения: 1 547
Защо са били скарани Ели и Пепе?.. Изпуснала съм го това
Никой не знае, но бяха в тиха война, в един период, след като ели снима рд на майката на пепе и раздаваше суперлативи и поясняваше, че ги чувства като семейство, явно Пепе не дели.

# 3 035
  • Мнения: 91

Тука да ви пусна линк с Тото от Скандау дето всяка сутрин ставал в 6ч. и преглеждам влогърите за да се инспирира нещо, така по-модерно да направи от тях, да ахнат вечер феновете... ноу шит
Че даже инспирациите му идват много преди на тях да им се случат, каза човека.
https://www.youtube.com/watch?v=xgC3zzNGcWM
И го прави. Самата група наистина проби по креативен начин и сега тийнейджърите са луди по тях
Каквото и да си говорим  полагат много труд и изненадват с все повече различни проекти

Иначе Галчето отново е пуснала клипче, в което с Тони рисуват и, както някой беше казал, накрая се получиха техните образи..
Отново прекъсваше детето си, а то говореше бая височко 😂

Последна редакция: ср, 26 юни 2019, 09:51 от Marsie13

# 3 036
  • Мнения: 3 032
По повод откраднатия/вече върнат куфар на Пепе:

На една жена и откраднали чантата.
След два часа крадецът и я връща с думите:
- Как изобщо намираш нещо в тая чанта?  Laughing

Гръмпи да се самосезира и да направи фотосесия с куфар и такси, моля  Mr. Green

# 3 037
  • Мнения: 4 717
Според мен Ели много е случила на семейство в Дания:
1. Майкъл си има истински бизнес и явно успешен; няколко пъти са били на почивки с родителите му; личи си,че свекървата е привързана и харесва Ели; последните Коледи Ели прекарва с неговото семейство; свекито се грижеше за нея в болницата;
2. Филип: има въображаем бизнес; дори и във влоговете на Пепе от Дания , не се вижда никаква близост между нея и родителите на Фичо, предполагам като баба и дядо към София -не са я гледали така, както бабите у нас; нямам спомен за общи почивки или празници заедно;
И едва ли тези различия са само,защото Пепе има стабилен родителски гръб, а Ели ,,разбито семейство,,.


А според мен не е само въпрос на "случване" и късмет, а по-скоро на отношение. Сигурна съм, че ако Пепе беше така грижовна, мила и любезна към семейството си в Дания, майката на Филип би й отвърнала със същото и би се грижила за внучките. Според мен, Пепе е възпитана в среда, в която й се кланят и хрантутят, а тя да свива вежди с неодобрение.

Кефи ме сина на Галка колко много му се иска да е влогър. Ми да му даде една камера и да го остави детето, с това прекъсване ще му изгради компекси за недооцененост.

# 3 038
  • Мнения: X
Скоро и по родните канали Laughing

# 3 039
  • Мнения: 49
И Теди Бургазлиева ще си прави влог. Естествено темите са за майчинство, децата, отглеждане. Добре, че са те - нашите блогърки, че аз не знам как се гледат деца. Всъщност никоя майка в България не знае. Само вездесъщите влогъри и блогъри.

# 3 040
  • Мнения: 7 844
Теодора Бургазлиева е толкова красива ,поне ще е приятна за окото .

# 3 041
  • Мнения: 254
Може ли да споделите някой книжен блогър? Следя Стефи, преди и Ивана качваше по някой влог за книги, но отдавна не е...

# 3 042
  • На правилното място в правилния момент
  • Мнения: 341
Да, вярно, че Галка все си прекъсва детето. Милото Тонче, остави го да говори, да се радва детето, ама не!

Теди, и аз четох това сутринта. Да изглеждаш добре е важно, но не е най-важното и то в такъв момент.

# 3 043
  • Мнения: 3 609
Може ли да споделите някой книжен блогър? Следя Стефи, преди и Ивана качваше по някой влог за книги, но отдавна не е...

Моя любимка: http://hrisilandia.com/about-me/
Тя има и страница в инстаграм и качва прекрасни снимки с книги. Искрено се възхищавам на такива хора, а не на кухите лейки с палитрите.

# 3 044
  • Мнения: 254
Може ли да споделите някой книжен блогър? Следя Стефи, преди и Ивана качваше по някой влог за книги, но отдавна не е...

Моя любимка: http://hrisilandia.com/about-me/
Тя има и страница в инстаграм и качва прекрасни снимки с книги. Искрено се възхищавам на такива хора, а не на кухите лейки с палитрите.



 Благодаря! Може ли да споделиш и как се пише в Инстаграм?

Общи условия

Активация на акаунт