Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 55

  • 72 662
  • 744
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 40 847
Някой ползвал тези бои...?


# 706
  • Мнения: 910
На моята коса първият вид беше трайна и не ми изсуши много косата,а вторият-нетрайна и изтощаваща.

# 707
  • Мнения: 1 498
Момичета, искам да ви разкажа нещо, обаче не знам как ще се приеме сред вас. Grinning

Става въпрос, че моят приятел никак не се вълнува от кремове и други подобни неща, за които аз умирам. Grinning Само че, той работи "мръсна" работа, свързана с монтаж, демонтаж и всичко свързаво с климатици. Та, това си му се отразява на кожата. Снощи му направих парна бання, почистване на черни точки, ексфолиране с ексфолианта на Revuele и след това маска, от новата на Дева, почистващата. Вечер, от две вечери насам, го карам (буквално) да се маже с тоника на Revuele и след това му мажа серума на Revuele (shine control). Чудя се до кога ще ми ходи по свирката за тия неща, видимо не му е най-чудесното нещо. Мисълта ми на тоя роман беше, че има някаква разлика във вида на кожата му, независимо, че е доста плътна. На мен ми харесва да го подлагам на такива "процедури" - (той така им казва Grinning ).

Оо, и освен всичко ползва и скраб за тяло. Grinning Това, по негово желание. Чувства се, чист, след това.

Чудя се как да завъртя нещата, да се маже сутрин със слънцезащита. Grinning

Имам сестра на 5 годин, та честно казано, завъртането на някого да прави каквото искаш ти е горе долу еднакво, въпреки възрастта им. Grinning

# 708
  • Мнения: 7 589
Купи му продукти от серии за мъже.
Разлика няма, но самият факт, че е за мъже, ще го накара да възприеме процедурите по-добре, а не като нещо немъжествено.

Аз съм купила "мъжки" крем на моя приятел, съмнявам се да го ползва и веднъж на 2 седмици. Оставила съм го да вирее свободно.

# 709
  • Мнения: 48 028
Мен ме мързи и ако имаше кой да ме маже, ехе, супер...

# 710
  • Мнения: 14 815
И аз бих била доволна,но няма кой. 🤣
ММ също не обича никакви мазила и в момента му се бели носа и челото,защото онзи ден беше цял ден на слънце. И пак не иска да се намаже с нищо. Ами да се оправя.

# 711
  • Deutschland
  • Мнения: 5 459
Моят редовно си почиства лицето с черни маски, дори му купих една на 7th heaven в тубичка, защото еднократните бързо свършват 😊.

# 712
  • Мнения: 1 941
Мъжът ми се минава веднъж седмично с ултразвукова шпатула, прави си пилинг на Ревюел, маска за лице. Маже се със серуми и си слага крем за лице. Всичко е по негово желание. Даже ми направи забележка, че съм сменила пилинга на ревюел с този с охлюва, а предния с пловата киселина му харесал повече.
Слънцезащитата също си избира минимум три различни фактора и задължително един специален за лице.
Купих един крем за тяло под формата на спрей от Лидл и много му хареса. Всеки ден се пръска.
 Жалко че не ги намирам в България - евтин е, нанася се лесно, попива бързо и хидратира прилично.
https://images.wogibtswas.at/data/image/500x705/1270/tropical-su … otion-6348404.jpg

Последна редакция: пт, 16 авг 2019, 23:34 от Meraviglia

# 713
  • Мнения: 15 375
Абсурд е да накарам мъжа ми да се маже с каквото и да било. Той си знае вода, сапун, четка и паста за зъби, бръснене, къпане, ролон, парфюм(него по повод) и това е. Другото за него било... таквоз, де, няма да казвам какво. Wink
За разлика от него, аз наваксвам за двама ни с мазането. Joy

Да кажа за захарните маски на Дева. Ползвах тази заглаждащата с фурмите. Течничка, с малко на брой ексфолиращи частички. Едно пакетче ми стигна за цяло лице, шия и деколте плюс ръцете(в смисъл каквото остана с него ексфолирах кожата на ръцете). Странно, но маската ми защипа след нанасяне, но не навсякъде, а на определени участъци, най вече шия, деколте и към слепоочията. Инак нямаше зачервявания и лесно се отми. Ефекта е добър - загладена, чиста кожа, почистени и свити пори. Нанасянето на следващите продукти върху кожата беше песен. Гладичко и чистичко. Хареса ми ефекта от маската.

# 714
  • Мнения: 724
И аз имах щипане около носа от глинените маски. Иначе почистват добре и като за еднократна маска си е много вътре.

# 715
  • София
  • Мнения: 1 249
Снощи му направих парна бання, почистване на черни точки, ексфолиране с ексфолианта на Revuele и след това маска, от новата на Дева, почистващата. Вечер, от две вечери насам, го карам (буквално) да се маже с тоника на Revuele и след това му мажа серума на Revuele (shine control)...
Чудя се как да завъртя нещата, да се маже сутрин със слънцезащита.
Момичета, за Бога... после ще ревете, че не останали мъже...Rolling Eyes

# 716
  • Мнения: 431
Защо си мисля, че бях видяла линк за онлайн магазин на Лили а сега на сайта на Лили не виждам такова нещо.

# 717
# 718
  • Мнения: 1 498
От маската на Дева, точно с фурмите, имам същото впечатление. На мен също ми защипа, но после ми хареса кожата ми. Гладка и чиста.

Искам само да добавя, че дали даден мъж се маже с кремове и други подобни, не ми е мерило за това дали е мъж или не. Simple Smile

# 719
  • Мнения: 23 126
Моята мъж си маже лицето с дневен и нощен крем от изветно време.Явно усеща нужда , прави и разлика между нремовете,ако сменя някой (ползва от моите)
Наскоро ми се скара,че съм сменила Биотен с хиалурон и съм пробвала други!:)))))

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт