Криминални досиета

  • 180 077
  • 2 864
  •   8
Отговори
# 2 745
  • España
  • Мнения: 1 334
И аз обичам да чета и гледам всякакви крими-истории , обаче Джефри Дамър ми е най-ужасният и гаден сериен убиец. Даже и филма спрях да го гледам още след първия епизод . Дето викаше една бивша наша министърка : “гледам да се дозирам “ ! 😉

# 2 746
  • Glasgow
  • Мнения: 4 738
И аз след тези серии за Дамър много се бях натоварила, особено като знаеш, че е в наше време и колко случаи са пропуснати, когато е можело да го заловят...

# 2 747
  • Washington,USA
  • Мнения: 1 062
Понеже си прочетох книгите за морето предсрочно, реших да се поровя в този сайт криминални досиета. Дес четох за Тед Бънди, Джон Гейси и Джак изкормвача. 
Първите двама са феноменално умопобъркани - спяли са с трупове или техни части Stuck Out Tongue

Невинен съм. Не съм спал с никой.

# 2 748
  • Мнения: 16 927
Много се извинявам, накрая исках да сложа това човече Scream

Иначе ми е интересно как са успявали да ги залавят през 60-70-80 на м.век без наличието на всички удобства на този - компютри, камери, Днк и тн.

# 2 749
  • España
  • Мнения: 1 334
Иначе ми е интересно как са успявали да ги залавят през 60-70-80 на м.век без наличието на всички удобства на този - компютри, камери, Днк и тн.
Амииии…..”малките сиви клетчици” , както казва Поаро ! 😉
Като оставим настрана колко ужасни престъпления са били извършвани през началото и малко след средата на миналия век и какви зловещи убийци и тогава са бродели сред човеците , има нещо носталгично-романтично в работата и личностите на криминалните полицаи от ония години ….някак ….
Или пък ….прекалено съм повлияна от романите , а може би ….остарявам ….да му се не види….

# 2 750
  • Мнения: 910
Много обичам да гледам за серийни убийци. Може би Бънди ми харесва най-много.

Вчера разправях на ММ, че четох, че бременните трябва да сменят канала, като чуят за катастрофи и т.н. И наистина ме натоварва, кой починал и прочие, особено и животни.
Пък с кеф гледам видеа за Дамър, Бънди и прочие.
 🤣🤣
И книги обичам извратени. 😄

Много харесвам видеата на Faith и на Guilty as charged.

# 2 751
  • Мнения: 32 740
И аз след тези серии за Дамър много се бях натоварила, особено като знаеш, че е в наше време и колко случаи са пропуснати, когато е можело да го заловят...
На 4 епизод съм.
Наистина е могло да бъде заловен. Още , когато онова хлабе избягва на улицата.
Боже, как се ядосах на малоумното претърсване. Трупа беше зад леглото да му се невиди.
Предполагам ще има и още неглижиране.

Иначе е плашещо някой да каже, че гледа с кеф такива неща.

# 2 752
  • Glasgow
  • Мнения: 4 738
Който "обича" такива серии- този е също по истински случай, шотландски сериен убиец от 80-те, също само мъже. Не знам той ли мислеше, че ги "спасява". Des
https://m.imdb.com/title/tt11656892/?ref_=ext_shr_lnk

# 2 753
  • España
  • Мнения: 1 334
Скрит текст:
И аз след тези серии за Дамър много се бях натоварила, особено като знаеш, че е в наше време и колко случаи са пропуснати, когато е можело да го заловят...
На 4 епизод съм.
Наистина е могло да бъде заловен. Още , когато онова хлабе избягва на улицата.
Боже, как се ядосах на малоумното претърсване. Трупа беше зад леглото да му се невиди.
Предполагам ще има и още неглижиране.

Иначе е плашещо някой да каже, че гледа с кеф такива неща.

О , дааа ….най—ужасното е , че много от тези убийци са могли да бъдат “спрени” , заловени още в началото , но поради една или друга причина са ги пускали и те са продължавали да убиват още невинни жертви ! Такъв е и случаят с Вероника във Велико Търново , за който стана дума по-горе . Нейният убиец е лежал за друго убийство преди това , но защо е бил освободен не мога да се сетя .
Иначе , няма как да симпатизирам на престъпници , аз съм джедай ! 😉

# 2 754
  • Мнения: 32 740
Да, гледах го.
Тенант ми е любим актьор и нямаш как да не го гледам.
Ужасяващ също.

А нямаше ли наскоро нов сериал за Чикатило?
Нещо не откривам.
Само един руски.

# 2 755
  • Мнения: 30 334
Във Велико Търново май беше един случай за едно момиче убито по един тъмен път. Дали от работа или от лекции се е прибирала… но мисълта ми беше, че явно там има такава пътека, където такъв тип хора причакват жени.

Вероника. Коментирахме го по-назад. Горкото дете...!

# 2 756
  • Washington,USA
  • Мнения: 1 062
Много обичам да гледам за серийни убийци. Може би Бънди ми харесва най-много.

Вчера разправях на ММ, че четох, че бременните трябва да сменят канала, като чуят за катастрофи и т.н. И наистина ме натоварва, кой починал и прочие, особено и животни.
Пък с кеф гледам видеа за Дамър, Бънди и прочие.
 🤣🤣
И книги обичам извратени. 😄

Много харесвам видеата на Faith и на Guilty as charged.

Благодаря за подкрепата, душице. И аз те харесвам.

# 2 757
  • Paris, France
  • Мнения: 14 509
Който "обича" такива серии- този е също по истински случай, шотландски сериен убиец от 80-те, също само мъже. Не знам той ли мислеше, че ги "спасява". Des
https://m.imdb.com/title/tt11656892/?ref_=ext_shr_lnk

Не, не е мислел, че ги спасява. Обръщат ми ае червата като се сетя за него. В началото на 1990те показаха интервю с него по британската телевизия. Home office опитаха да го спрат и забранят, но тогава законът фо позволяваше.

Не знаех, че е шотландец. Той убиваше в района на Лондон. Ужасно ми е мъчно за убитите момчета. Повечето са били млади. Има 14 и 15г жертви. Няма ни кост, ни нищо останало от тях. Изгаряше ги в градината. Поне 5 или 10 жертви не бяха идентифицирани, защото няма ДНК. Сега може да са ги разбрали кои са.

Състуденти ходеха в единия пъб, дето примамил жертва. В Холбърн е, викториански стил с мозайка и дървени панели.

# 2 758
  • Мнения: 16 927
Отивам да чета за тоя Дамър.

# 2 759
  • INFJ
  • Мнения: 9 823
Направо си пусни сериала в Нетфликс.

Общи условия

Активация на акаунт