Криминални досиета

  • 175 582
  • 2 739
  •   2
Отговори
# 2 280
  • Мнения: 1 415
Много несъответствия и съвпадения има по случая с изчезналото момче от посолството.
Първо - телефона. Как пък наред със всичко останало и телефона ще си забрави, та ще му дават телефон на приятел и как така бащата е отишъл да го чака на гарата, при положение, че е станало ясно още преди това, че не се е появил?
Това с подправените оценки в дипломата и изобщо цялата история със следването му и уж прекъснатите права ( които уж не били прекъснати, но той бил прекъснал по болест) ми е трудно смилаемо. И още повече как ще обещаеш да дадат виза и ще "простят" на някого, който е хванат в откровена измама?
И не на последно място този анонимен, който се е свързал с бащата. Толкова ли няма начин да бъде открит и да се разбере свидетел ли е на нещо случило се или само има догадки и изобщо как е стигнал дотам, че да получи номера на бащата?

# 2 281
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 177
А какво мислите за един пресен случай - Митко от Целапица и близнаците Динкови. Аз смятам, че този Рангел със сигурност не го е убил сам, а единият близнак е участвал в мелето.
Участвали са и близнаците, и Рангел, и още хора... Има поне още един, дето са го викнали да седи да пази на улицата, и той е видял, че товарят тялото на Митко в колата, и едно момиче има намесено - Яница, и тя вероятно знае нещо...
 Ужасна гадост, да се разминаваш с убийците на детето ти по улиците на селото.

# 2 282
  • Мнения: 4 891
А какво мислите за един пресен случай - Митко от Целапица и близнаците Динкови. Аз смятам, че този Рангел със сигурност не го е убил сам, а единият близнак е участвал в мелето.
Участвали са и близнаците, и Рангел, и още хора... Има поне още един, дето са го викнали да седи да пази на улицата, и той е видял, че товарят тялото на Митко в колата, и едно момиче има намесено - Яница, и тя вероятно знае нещо...
 Ужасна гадост, да се разминаваш с убийците на детето ти по улиците на селото.
Много немарливо отношение са имали полицията в Стамболийски. Първото нещо , което е трябвало да проверят е кореспонденцията на Митко, после камерите. Една Тина Ивайлова свърши повече работа от тях.

А колкото до случая с Елеонора. Изобщо не са се познавали с Калин. Случайно е станало. Помня, че го осъдиха за престъпна небрежност на 4-5 години и той излезе след 2-3 представяте ли си ...

# 2 283
  • Мнения: 30 284
А колкото до случая с Елеонора. Изобщо не са се познавали с Калин. Случайно е станало. Помня, че го осъдиха за престъпна небрежност на 4-5 години и той излезе след 2-3 представяте ли си ...

Може така да са го изкарали. Помня, че са имали някакви отношения, като тя не е искала да продължават. Той си я застрелва директно. Сега ще потърся новини от тогава, но беше отдавна, не знам дали ще намеря нещо.

# 2 284
  • София
  • Мнения: 3 935
Няма данни да са се познавали или да са имали нещо общо помежду си. Куршумът беше рикоширал в сграда, не беше стрелял директно в нея.

# 2 285
  • София
  • Мнения: 14 389
И аз сега се подсетих, че май са се познавали.

# 2 286
  • Мнения: 4 891
Аз помня този случай, защото тогава много ми се е запечатал бате Бойко с шлифера. Виждаше ми се като Супермен , нещо като бг Брус Уилис. Помня и колко красиво беше момичето и как плачеше приятелят ѝ. Майка ѝ пък нямаше парички да я погребе. Събираха някакви средства. Доста се шумя и защото този Калин май беше офицер полицай , не обикновено ченге.

# 2 287
  • София
  • Мнения: 1 512
Полицай от икономическа. Не са се познавали със сигурност.

# 2 288
  • Мнения: 1 390
В статията, към която дадох линк, е описан случаят.
Има съмнение, че куршумът е рикоширал, както и за манипулиране на доказателствата.
Нямам спомен да се е споменавало, че са се познавали.

Последна редакция: вт, 21 май 2024, 16:33 от Mapu

# 2 289
  • Мнения: 4 497
За мен потресаващ е случаят в Нови Искър на шестимата убити. Имаше и тема във форума.

# 2 290
  • Мнения: 30 284
За мен потресаващ е случаят в Нови Искър на шестимата убити. Имаше и тема във форума.

Помня го, преди две-три години по Коледа или Нова година. Накрая "хванаха" един и май го застрелаха или той се застреля, уж бил той.

В статията, към която дадох линк, е описан случаят.
Има съмнение, че куршумът е рикоширал, както и за манипулиране на доказателствата.
Нямам спомен да се е споменавало, че са се познавали.

Но пък въпросният е участвал по Нова в риалити предаване с детектор на лъжата.
Истина ли е? Не го помня.


....лежал е само 3 години?!?
По прочетеното не са се познавали. Обаче пиян, надрусан, убил човек и да "лежиш" САМО 3 години...?!?

# 2 291
  • Мнения: 4 891
Значи правилно помня. Супер малко години е лежал, като този , където прегази близначето Паоло в Стара Загора. Прегазваш някого. Убиваш някого и лежиш само 3 години. Кръвнина дали изобщо е платил или о чудо, нямал е финансова възможност. Както често се случва...

# 2 292
  • София
  • Мнения: 1 512
И накрая след като е излязъл от затвора е станал управител на магазин. А момичето изгни.. Sad

# 2 293
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 398
Някъде към края на осемдесетте бяхме на екскурзия в Русе. Преди да ни пуснат да се мотаем из града ни предупредиха да ходим на по-големи групи и задължително смесени - момчета и момичета.
После се разбра, че милиционер е убил две момичета (май сестри).
Някой дали помни случая?

# 2 294
  • Deutschland
  • Мнения: 5 604
Някои знае ли дали има новини по този случай за изчезналото дете от ромски произход от село Николаево?

https://www.borbabg.com/2020/03/11/prekratiha-direneto-na-izchez … ete-ot-nikolaevo/

Общи условия

Активация на акаунт