Дългото чакане след трансфер - Тема 76

  • 50 741
  • 740
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 6 561
Понякога на хормоните им трябва повече време за да се наместят. Не е лошо разбира се да се консултираш с лекар.

# 676
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Гейзер ти имала ли си подобен опит ?
Не мога да отида на лекар защото гърдите ми не са омекнали 😀, тук не се ходи на лекар току така.
Просто ми е интересно как е било при други с негативен тест ?

# 677
  • Мнения: 6 561
При мен опита приключи много рано, с много ниско ЧХГ. Въпреки това ми отне 2 месеца да ми се нормализират хормоните. Настъпваше М през около 15 дена при мене, т.е. за 2 месеца -4 пъти бях с М. Та накрая се сетиха да ми назначат таблетки за да ги вкарат в релси. Но при всеки организма реагира различно.
   Не се притеснявай да попиташ за гърдите. Може и преглед при мамолог да ти препоръчат, просто за всеки случай. Peace

# 678
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Гейзер аз не се притеснявам но не  е такава практиката тук.
Много странно защо така са ти се разбъркали хормоните, това първи опит ли ти беше ?

# 679
  • Мнения: 6 561
Да, първи беше. Ами явно си е до организъм. Поне лекарите не реагираха като да е нещо странно.
   След 2 седмици трябва да пускам хормони, че ми ги искат преди следващия опит и ще видя какво ще е положението. Надявам се да не се стресна като видя резултатите  Laughing Praynig

# 680
  • Варна
  • Мнения: 456
Моите гърди спаднаха веднага след абразиото... но не са ме болели изобщо и преди това.
Кате, повярвай ми, медикаментозния аборт далеч не е безболезнен, пък и се прилага до 49-тия ден от последната менструация. Ако искаш пиши на лично, аз минах през това предния месец.

# 681
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Гейзер пожелавам ти успех следващият път !
Искричкавн аз съм правила медицински аборт с кухо яйце в 10 седмица, да боли като при по тежък мц, но е по щадящо от оперативна намеса.

# 682
  • Мнения: 6 561
Аз мисля че  и абразиото не е безопасно. Има момичета с такива сраствания и усложнения след абразио... Кате, а за хистероскопия мислила ли си в случай че се наложи?. Поне се вижда всичко от вътре и сякаш има по-малък риск да се нарани прекомерно дълбоко лигавицата и матката.
   Съжалявам че трябва да минеш и през това  Sad

    Две в едно, благодаря ти. Мен ме готвят за средата на септември, ако всичко мине по план

# 683
  • Мнения: 639
И аз съм правила абразио в 10 г.с. заради кухо яйце. Много, много, много слаби (като менструални) болки имах. Лежах около час, станах, качих се на колата. Карах си до къщи. Като се прибрах ме чакаше 8 месечната ми дъщеря, която не ме пита дали съм ОК, мога ли да я нося и обгрижвам. Спомням си, че се чувствах прекрасно, защото всички ядове, тревоги, напрежение, гадене си бяха отишли. Всичко е ОК към днешна дата.

# 684
  • Мнения: 36
Дами здравейте 🍀 минавам да се отчета Днес ми е 12ти ден от зет и чхг е 650❤❤❤ , на 9ти ден беше 152. Зацапването почти спря, но доктора ми каза да си направя хориомон 5000. Не можах да го разпитам подробно , но някой знае ли каква е целта на инжекцията? Другата седмица сме на преглед за сакчета 🙈🙈🙈

# 685
  • Мнения: 64
Днес пуснах чхг на 16 ден беше 1684 а днес на 19 ден 3280 жтчаях се и отидох  на преглед,оказа се,че съм в 5г.с и 2 дни  видяхме сакче 9.16мм но вътре нямаше нищо и една "уж приятелка "ми каза ,че трабва да има жълто мехурче ,че трябвало са ке удваява чхг не ми било хубаво на 74 час не било нормалто..много се ядосах  на нея ,а докторката каза  ,че за момента всичко е ок и в понеделник пак на преглед за точчица вътре..

# 686
  • Мнения: 289
Момичета запис и от мен за 2 път в темата. Трансфер на 2, 5 дневни. Успех на всички!

# 687
  • София
  • Мнения: 10 642
Днес пуснах чхг на 16 ден беше 1684 а днес на 19 ден 3280 жтчаях се и отидох  на преглед,оказа се,че съм в 5г.с и 2 дни  видяхме сакче 9.16мм но вътре нямаше нищо и една "уж приятелка "ми каза ,че трабва да има жълто мехурче ,че трябвало са ке удваява чхг не ми било хубаво на 74 час не било нормалто..много се ядосах  на нея ,а докторката каза  ,че за момента всичко е ок и в понеделник пак на преглед за точчица вътре..
На тези стойности, ЧХГ няма как да се удвоява вече. 5г.с. +2 дни освен сакче, друго няма какво да се види. Слушай си доктора, а не разни приятелки, които не са помирисвали медицина.

# 688
  • Мнения: 3 125
Така е, до седмица и мехурче и ембрионче ще се види, изчакай, рано е и за сега всичко е ок.
Успех на новите момичета!

# 689
  • Мнения: 64
Благодаря момичета 🍀🍀🍀🍀

Общи условия

Активация на акаунт