Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 467
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 3 825
  • Мнения: 2 597
Като заговорихме за Велина Узунова днес я видях в Сандански, а тя се тагва от Миконос 🤪🙊🤫🤣
Grinning и тук е жега като в Миконос.

Сандански ми е Миконос. 🤣🤣🤣
Смеете се на Божинката, ама е титан той.

# 3 826
  • Мнения: 9 486
Още преди време коментирах, че на Пепе косата й стои ужасно безформена и неподдържана.
Докато карето много й отива и определено я подмладява Wink

Някой напред беше дал съвет да заснеме видео как се поддържа тънка коса, какви прически са подходящи, как да придаде обем и т.н., ама как да стане, като тя самата не е наясно и очевидно не прилага нищо такова?!

И аз залагам, че ще видим Керастаз, доста пъти ги качваше по сторита. Както знаем, не е случайно 😉

# 3 827
  • Мнения: 878
Знам, че съм от малцинството, но на мен косата на Пепе ми харесва. Изглежда здрава и лъскава. Не може всички да имаме гъсти, непокорни коси (моята е такава, но е ужасно трудна за поддръжка и винаги съм искала по-тънка и права като нейната).
Това настрана, този тип коса ми се струва супер лесен за поддържане ако не търсиш кой знае какъв обем или къдрици (а тя не). Душче по-честичко, подстрижка от време на време и това е. Не мисля, че и се старае особено на тая коса. Интересно ми е какво ще си изсмуче от пръстите за тая рутина.

# 3 828
  • Мнения: 1 295
Аз пък имам коса като нейната и бих се чувствала идиотски да обяснявам аз как си поддържам косата. По - скоро наистина е реалистично да се разрови, да потърси специалисти и да покаже, че търси решение за своята коса и жени с подобна.

# 3 829
  • Мнения: X
Според нея косата й не е тънка и метлиста, а гъста и къдрава като на Аглю.

# 3 830
  • София
  • Мнения: 17 852
И моята е подобна. Тънък мек косъм. Много лесно се къдри и става чуплива само да я оставиш да изсъхне самичка. И няма нужда от поддръжка, да. Защото като започнеш много да я подреждаш, става скльофкана. Така че не знам какво би казала пепа за поддръжка...

П.П. Не ми изглежда мазна косата й, впрочем.

# 3 831
  • Мнения: 4 394
Скрит текст:
Тя бременна и превръзки слагаше така че...

Някои бременни си имат цикъл и по време на бременността. Може и тя да е имала.
Лол. Няма такова нешо, това е всеобща заблуда и т. Нар “ цветна бременност” не съществува. Има ли кървене при бременност- има проблем.
Стана много бгмамско, ама не се сдържах

Понеже си толкова убедена в теорията, ще ти кажа, че грешиш в практиката. Кървене невинаги означава проблем. Пример - аз и моята майка. Цикъл може би не е точната дума от медицинска гледна точка, но чести кръвотечения. На майка ми дори няколко ''специалиста'' й бяха казали, че е направила аборт без да я прегледат с видеозон, ама ей ме на. Нищо й е нямало, съвсем редовна, нормална бременност с нормално раждане и здраво бебе. И аз минах през същото с едната бременност. Толкова от мен по темата.

Относно косите - не всеки е дарен с хубава и лъскава коса. На Пепелджийска й изглежда тънък косъма, което прави и прически с обем трудни за постигане. Но че са по-лесни за поддържане такива коси - да. Аз съм с гъста и къдрава и години наред фризьорките в скандинавската страна, където живеех, не можеха да й се нарадват. Скандинавският косъм също е тънък и прически трудно се правят така, но моята коса си изискваше редовна поддръжка. Не съм ползвала екзотични мазила и спрейове, но пък гледах да не я суша със сешоар всеки път и й правих подхранващи маски от ''бабините рецепти''.

# 3 832
  • Мнения: 9 486
Косата й сама по себе си не е лоша.
Но за мен прическата й не е подходяща, не само за нейната коса, ами като цяло не подхожда на лицето и фигурата. Тя е ниска и дребна и с къса коса изглежда много по-добре.

# 3 833
  • Мнения: 3 743
И аз съм със сходна на Пепе коса, не бих я нарекла трудна или лесна просто защото не търпи много поддръжка. Като я изправиш се начупва, като се накъдри се спихва, а духне ли те и вятър и наръси ли те дъжд си дотам с прически. Изисква най-вече добра подстрижка, редовно миене, сешоар да заглаги косъма и винаги налице ластик да се прибере, ако е нужно. От прекалено много продукти пък залепва. Разкошотия пълна. 😣 Тя освен да се къпе, друго не виждам да прави.

# 3 834
  • Мнения: X
Моята е подобна на Пепето, гъста е, но с тънък косъм и какво да ви кажа, за да расте приемам една шепа добавки.

Иначе рутина на такава коса е смешно, аз примерно я мия всекидневно, защото всяка сутрин без изключение е като смачкана мазна баница. Шампоанът няма значение дали е 2 лева, 20 лева или 80, всичко съм пробвала, файда - никаква. Между главата и възглавницата, такава коса няма шанс.

Суша понякога, не винаги се налага, понякога къдря с машата. Оформям я. Мажа с масла. И като изляза навън и като ми я духне веднъж вятъра и всяка прическа отива по дяволите. За Бога, като ходя ми се вее, дори да няма вятър. Реша се непрестанно защото без значение подстрижката, краищата стават на клечки.

Та така с рутината на такива коси. Заменям я за по-дебел косъм, ако иска някой да се сменим.

А на Пепа рутината ще ви я кажа - става и я връзва със скрънчи и се старае през деня да не се гледа в огледалото.

# 3 835
  • Мнения: 2 223
Умира ми се - отивам да гледам на Кухалери чалга трансформа.
ПС. Изтраях 1:20. 

# 3 836
  • Мнения: X
Явно рекламата за коса ще е семейна, включила е и София и Филипчо беше на фризьор...ще е някой мултифункционален продукт.
Гледам, че София е левичарка те са доста креативни и интелигентни.

# 3 837
  • Мнения: 6 930
Много са ми глупави подобни "рутини", какво ново ще чуя, че я мие с шампоан, балсам и слага маска ли!? Чудо невиждано. Пак рекламна офанзива.

# 3 838
  • Мнения: 653
От видеото на Гергана ми стана неудобно. Колко изкуствено играе.. като в почти всичките й видеа всъщност. Не знам защо това момиче не се стегне и не се държи адекватно за годините си. Иначе това с тия 24 часа сега се изреждат да го правят всички и при всички е нагласено, но децата се връзват. Жалка работа.

# 3 839
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 524
На Пепе косата е тъничка и я разбирам напълно. Моята е гъста, тънка и чуплива. Grinning Косата ми беше хубава до преди 3г, когато едно лято започна да пада. Като се затопли и стане лято със страх я сресвам. Sad

Общи условия

Активация на акаунт