Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 8 / Юли 2019

  • 181 286
  • 3 928
  •   1
Отговори
# 3 870
  • София
  • Мнения: 1 573

В случая какво общо има Инстаграм с убийството, освен че убитата просто е имала профил там, като още милиони други жени?

# 3 871
  • Мнения: 9 486
Гледах Валери и превъплъщението й в нейния  идол Галена 🤣🤣
точно се чудих как й се занимава да се кляпа толкова много само за едно видео и после да сваля грима и тя каза, че щяла да излезе така навън! 😳😁😁

# 3 872
  • Мнения: 932

В случая какво общо има Инстаграм с убийството, освен че убитата просто е имала профил там, като още милиони други жени?
И аз това се чудя ..освен ако не е някой фен..знам ли.

# 3 873
  • Мнения: 113

В случая какво общо има Инстаграм с убийството, освен че убитата просто е имала профил там, като още милиони други жени?

Точно това исках да кажа и аз.
Инстаграм няма много общо в случая, освен ако този не я е преследвал. Няма информация дали я е познавал, или не.

# 3 874
  • Мнения: 9 486
Точно.
Психопатите си набелязват жертви и на улицата. Инстаграм няма общо в случая.

# 3 875
  • Мнения: 2 591
Според нея косата й не е тънка и метлиста, а гъста и къдрава като на Аглю.
И все пак косата на Пепе е по-добре изглеждаща. Просто на нейния тип косъм не отива дълга коса. А на Зорница косата е без коментар. Харесваше ми повече бухнала, с фриз или както го наричат,но все пак чиста и сресана.

# 3 876
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 520
https://www.youtube.com/watch?v=LFxuviIQfsY
ВЪХ! Тази се направи на маймуна! Не разбирам защо всички се гримират по този начин и като сложат по една изкуствена перука ми приличат на травестити. Grinning

# 3 877
  • Русе
  • Мнения: 1 095
https://btvnovinite.bg/svetut/ruska-instagram-beshe-otkrita-martva-v-doma-si.html
,,Общото,, е че е била ,,инстаграм звезда,, , а той it специалист. Имала е над 80 000 последователи, но тялото й е намерено в квартирата й  .... Зловеща смърт.
Иначе какво общо друго, препоръчвам ви да гледате филма Searching , страхотен е .

# 3 878
  • Мнения: 1 870
Малко връщам в темата назад, но чак сега сколасвам да се включа.

Много се смях на новата прическа на Филип. Едно към едно е с Иванушка Глупака. Satisfied

Ако някой публикува съвременната версия на приказката, направо да взимат снимката на Фичо, идеална е за корица или просто за част от графиките и илюстрациите.

# 3 879
  • Мнения: 57
https://www.youtube.com/watch?v=0LHuq34hyI0  - "И КАКТО СИ СЕДЯХ НА ПЛАЖААААА" .... На Валери новия мърч и поредната глупост в инфлуенсърските среди-бози.

# 3 880
  • Варна
  • Мнения: 103
Аз пък за Полина се включвам да кажа,че става дразнещо за мен, като захапе някоя дума или нещо от ежедневието което и харесва и го повтаря до втръсване.За думите сигурно всички се сещат,но в момента и е актуално това място Дендрариум,преди това беше Снобар,още преди това Дуписима и косичката.Щом съм ги запомнила така добре,представям си колко пъти е споменавала.Като вманиачаване е това нейното.

# 3 881
  • Мнения: X
Как го е облякла това бебе в този късно есенен/зимен  гащеризон , дори на Витоша може ли така да го облича като за зимата.
Поне моята не съм я обличала и зимата с такива все беше по къси и никога не съм й слагала чорапогащник и като видя така навлечено бебе/дете ми е много чудно.

# 3 882
  • София
  • Мнения: 2 666
Райско е Grinning

# 3 883
  • Мнения: 6 930
Не ми се вижда навлечено Полининото, все пак са в планината, там като се скрие слънцето, бързо се променя. Прилича на памучен гащеризон.

# 3 884
  • Някъде там
  • Мнения: 16 082
Реклама  е,няма как да не го покаже гащеризончето,нали е ново.Сигурно специално заради него е била път до Витоша 😉😊

Пепке да кажеш на Фичката да го разроши тоз перчем че направо тръпки ни побиват.
Ти за това ли го кри до сега,да го покажеш плашещ,та някоя да не ти го отмъкне?😊





Общи условия

Активация на акаунт