Защо няма тема за хакването на личните данни от сървърите на НАП?

  • 31 529
  • 923
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: X
В Швеция по същия начин се огласяват доказателства.
Да бе, ама тука не е баш същото. Тук не са доказателства и готов обвинителен акт, а точно обратното - акт на безпомощност, понеже доказателства реално няма.
Кристиян бил казал, че 'пратил онези неща' и някой видял, че е търсил ЕГН на Бойко. Ма то и всяка моя трета реплика към шефа ми е 'пратила съм онези неща'. И съм много любопитна Бойко как си поддържа стандарта, щото той си има самолетче на държавни разноски, а аз не мога да спестя 200 лв да ида на Велинград тоя уикенд. Един вид, всеки бедняк или граждански активен, или работещ човек в България излиза терорист ли, как?

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 18:11 от Анонимен

# 751
  • Мнения: X
Моя близка, току що ми каза, че банката и е блокирала карта( кредитна), защото е имало опит за онлайн плащане на някаква игра в Пуерто Рико.
Единственото, което има в нета е умряла поща в която не влиза и пик към нап.Та се чудя..картата е на 3 месеца.Много странен пробив и в банката не са дали смислено обяснение.

Не е никакъв пробив, няма нищо общо с НАП и данните, случвало се е и преди и ще се случва и в бъдеще. Добрите банки имат застраховки и стандартни защити на картите.

# 752
  • Мнения: 7 112
О, да! Видяхме ги нашите банки как изплащат обезщетения за огромни източени суми по вина на техни служители. А и застрахователите така плащат, че ....  

PURE, у нас няма такава практика и подобно разгласяване е недопустимо.

Последна редакция: чт, 01 авг 2019, 16:39 от Diorela

# 753
  • Мнения: 344
тъпата цел е "споко хора, и ние сме в кюпа с вас"

всичко, което изкарват е скалъпено/измислено. от тях очакваме да ни защитят. колко наивно/тъпо.

# 754
  • Мнения: 19 069
За ЕГН не знам...ама доходи, спестявания...имоти са публични за депутати и подобни....

# 755
  • Мнения: 7 112
Нещата са различни. Едно е да се публикуват доходи и имоти, съвсем друго да се знаят банковите сметки и конкретното описание на имотите, за да се направи измама.

# 756
  • Мнения: X
О, да! Видяхме ги нашите банки как изплащат обезщетения за огромни източени суми по вина на техни служители. А и застрахователите така плащат, че ....  

PURE, у нас няма такава практика и подобно разгласяване е недопустимо.
Не разбирам за какво говориш. Случаите с източени суми от сметки от крадци служители в самите банки нямат нищо общо с кредитни карти, нито с личните ни данни, нито с НАП.
 Всяка кредитна карта от добра банка има защита + застраховка, ако не знаеш звънни им и ги питай за твоите.
Мои колеги с карти от Уникредит няколко пъти са имали такива случаи, транзакциите са били спрени и картите блокирани. Аз имам кредитни карти Виза и Мастер в ОББ от 19 години и никога не съм имала и най-малък проблем, а съм ги използвала много и онлайн.

# 757
  • Мнения: 13 633
При данъчни ревизии се описват и сметки често, така че не е невъзможно и такава информация да е източена.

Какво значи добрите банки - една такава, та даже е била и банка на годината прекрасна на документи фалира, тая вяра в банките и застрахователите не я разбирам.

# 758
  • Мнения: X
Това, което пишеш за "източване" на номерата на банковите сметки е просто нелепо и много смешно. Върху всяка фактура има номер на банковата сметка на доставчика на стоката или услугата. Дори в сайтовете на много фирми номерата на банковите им сметки са написани с много големи букви и цифри, те съвсем не са тайна, напротив.
Ако не знаеш какво означава добра банка, няма смисъл да коментираме темата с картите.

# 759
  • Мнения: 13 633
Simple Smile Зададох въпрос, но явно  и ти не знаеш, щом предпочете да ме иронизираш отколкото да отговориш.
Сама по себе си една банкова сметка и едно ЕГН не са кой знае какво, но когато  навържеш сметка, лична карта и още нещичко и ставаш идеална мишена на някой измамник.
Източникът, от който може да се вземе една информация е различен, ако не знаеш да ти кажа.
Та добрата банка КТБ беше и банка на годината и колко държавни фирми си държаха там парите, докато не се срути пирамидката, та коя банка е добра - тази, която става банка на годината или се рекламира като такава.
От една страна държавата в лицето на прокуратурата ме убеждава, че 20 годишния хлапак е терорист и това което е направил е нещо адски сериозно, а ужилената държава в лицето на НАП пък ме убеждава, че не е станало кой знае какво и да не се притеснявам - та какво излиза, че тия дето седят там само гледат собствения си интерес, а не моя и на останалите с източени данни какви евентуални последици може да има и ти ми говориш,че не може да стане нещо - това толкова пъти съм го чувала и в същото време стават невероятни неща в тази държава.

# 760
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Отдавна сме станали за смях, все пак шоумен е начело на държавата.

Грешиш, шоумен е Орлин Горанов, Борисов е криминален престъпник.

# 761
  • Мнения: X
Кога го осъдиха, че съм го пропуснал?

# 762
  • Мнения: 344
няма кой да осъди назначилия съдиите!

вярно едновременно има заплаха за националната сигурност и няма никаква заплаха за хората. Laughing

# 763
  • Мнения: X
Ух, не искам да пригласям на малоумни политически конфликтчета, обаче е странно дей сега нашто слънце ББ, което вечно отива 'на место' или спуска лична заповед да се разреши относително дребен (10-15 човека) локален конфликт. При 5 милЬона записа и национален мащаб - сега се замислих и май не съм му чула още гласеца. Сигурно чета неправилните медии.

# 764
  • Мнения: 911
няма кой да осъди назначилия съдиите!
Вие наистина ли мислите, че Бойко Борисов назначава съдиите, или това е плах опит за оригиналничене?

Общи условия

Активация на акаунт