Липса на сексуално желание в мъжете.

  • 29 917
  • 967
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 5 282
Косите на Вероника, и аз. Баш най-ревнивия и недоверчивия ми даваше това, което ми трябва и ме задоволяваше идеално. Ама не издържах на недоверието му и избрах друг път. Понякога ми липсва този секс.

# 421
  • Мнения: 17 416
Много жени са така, и мои приятелки, май повечето. За да липсва някому нещо от миналото(най-често интимност), и то когато като цяло не се е чувствал добре там, нещо не е ок.

# 422
  • Мнения: 1 206
Злодеида, ти за БНД ли говориш? Сериозно ли...щото съм попадала на стари постове и последното, което бих казала е, че сте имали пълзотворни отношения.

# 423
  • Мнения: 5 282
Не Бнд. Втория ми. БНД е извън всякакви класации. Дори не помня нищо от него. Нито как е бил в леглото нито нищо. Хубаво пък съвсем.

# 424
  • Мнения: 78
Бе и аз не знам на какво се дължи, но е масово явление факт, който не може да се отрече. Имам проятелки, на които се е случвало с нови гаджета секс за пръв път и да не му стане. Това не е нормално здрави прави млади мъже на по 25г да има такъв проблем, и то да е само с един окей, ама не е. На тязи възраст не трябвали сексът да е редовен? Няма секс има суша Joy

# 425
  • Русе
  • Мнения: 293
Косите на Вероника, и аз. Баш най-ревнивия и недоверчивия ми даваше това, което ми трябва и ме задоволяваше идеално. Ама не издържах на недоверието му и избрах друг път. Понякога ми липсва този секс.
Как може да го изтървеш... ти си абсолютна... айде да не казвам какво, че ще отнеса някой бан.Rolling Eyes

# 426
  • Мнения: 18 426
Като любител на астрологията, искам да вметна, че аспектите между планетите в партньорския хороскоп показват и изгледите за сексуална съвместимост. На първо място Марс и Венера (естествено) ако са в благоприятен аспект. В противен случай отношенията отиват към братско-сестрински или... се включват трети лица. Аспектът Луна- Марс също е показателен, включително и за шансовете от връзката да се родят деца. Ако имате Венера в благоприятен аспект със Сатурн, с времето страстта в брака няма да намалее (в другия случай единият ще позагуби желание). Най-важният аспект е Венера -Плутон - той може да показва кармична връзка, сродна душа или -ако е лош - несподелени чувства, нещастна любов. Simple Smile

# 427
  • Мнения: 78
Като любител на астрологията, искам да вметна, че аспектите между планетите в партньорския хороскоп показват и изгледите за сексуална съвместимост. На първо място Марс и Венера (естествено) ако са в благоприятен аспект. В противен случай отношенията отиват към братско-сестрински или... се включват трети лица. Аспектът Луна- Марс също е показателен, включително и за шансовете от връзката да се родят деца. Ако имате Венера в благоприятен аспект със Сатурн, с времето страстта в брака няма да намалее (в другия случай единият ще позагуби желание). Най-важният аспект е Венера -Плутон - той може да показва кармична връзка, сродна душа или -ако е лош - несподелени чувства, нещастна любов. Simple Smile
А къде да видим това, как са подредени, според зодиите ли?

# 428
  • Мнения: 18 426
Трябва да знаете всяка планета в какъв знак е и на двамата партньори. Тоест двете натални карти. И вече гледате аспектите - примерно той има Венера в Близнаци, а Вие - Марс в Близнаци. Това е съвпад, благоприятен аспект.

# 429
  • Мнения: 17 416
Айде, айде, знаем ги тия. Съвпад - до разпад.

# 430
  • Мнения: 78
Айде, айде, знаем ги тия. Съвпад - до разпад.
Ами, да то ако няма сеск какво да чакам планетите да се подредят за да има секс ли. Хихи

# 431
  • Мнения: 5 282
Косите на Вероника, и аз. Баш най-ревнивия и недоверчивия ми даваше това, което ми трябва и ме задоволяваше идеално. Ама не издържах на недоверието му и избрах друг път. Понякога ми липсва този секс.
Как може да го изтървеш... ти си абсолютна... айде да не казвам какво, че ще отнеса някой бан.Rolling Eyes
Да бе. Секс под път и над път ако реша. Спокойствието обаче цена няма.

# 432
  • Мнения: 18 426
Хипократ също е имал отношение към астрологията. Той е казал, че не се докосва с желязо (оперира) тази част от тялото, през управляващия зодиакален знак на която минава Луната в момента. Т.е. ако Луната е в Овен, не се оперира главата, ако е в Скорпион - половите органи и т.н. Но кой пък е този Хипократ, че да го имаме предвид... Smiley

# 433
  • Мнения: 760
На мен също ми е интересна астрологията, но това с планетите, които са в зодиите ме обърква :/. Може би трябва да се замисля повече.

# 434
  • Мнения: 18 426
За да не излизаме от темата, аз само исках да обясня, че някои неща са предвидими. Естествено не е само суха теория, а и влиянието на аспектите се усеща като химия между двама души. Но лошият аспект между Луна и Марс може да доведе до първоначална химия и последващо изстиване. И така. Ще позамлъкна по темата за астрологията. No Mouth

Общи условия

Активация на акаунт