Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 9/ Август 2019

  • 201 587
  • 4 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 295
Днешният улов - Мона, Константина и Пепа в Старата Госпожа. Минах два пъти за половин час и картинката беше еднаква и двата пъти: Константина права, изнервено подрускваща бебето, Мона и тя леко притеснена единя път подрускваше права, втория път вече беше с количката и возеше напред-назад с надежда Никола да заспи. Пепе си седеше със Сиена и се обясняваше нещо.
Погледнах сторитата - то са едни усмивки от Константина и Мона, то е един чил и спокойствие Joy Действителността определено не е такава.


Да и не разбраха тея жени, че децата им искат спокойствие, моите деца след 6я спяха по - добре вкъщи. А те нека си нервничат по кафета и ресторанти. Ако детето не се е наспало за мен денят и за майка и дете е кошмар.

# 31
  • Мнения: 1 695
Това същество Ричи защо продължава да се излага така и съжалявам, че го казвам, ама как не се е намерил още някой да го ступа..

# 32
  • Някъде там
  • Мнения: 16 081
Някоя добра змийска душа ще бъде ли благосклонна да ми разясни кой е този индивид?
Инстаграм звезда ли е или нещо друго? За първи път го чувам?

# 33
  • Мнения: 7 776
Това недоразумение Ричко бил спечелил мистър България, иначе уж е фитнес треньор. Стана "известен" с участието си в ББ, в което показа колко е тъп. Хич не е поза, толкова е прост. Искаше там с една да симулират отношения, че да са интересни на аудиторията. Тя каза, че не са спали, той - че са. В обощение - виден простак е този 😂

# 34
  • Мнения: X
Сериозно се напрегнах, като я видях тази снимка. Уж сладка сбирка на бебета, но ме напряга
Скрит текст:

Последна редакция: пт, 02 авг 2019, 14:14 от Анонимен

# 35
  • Мнения: 1 293
Скрит текст:
На Джаферович малкия пак ли е без колан?!

# 36
  • Мнения: 7 776
Много случайна сбирка 😂 кой ли им се връзва въобще.

# 37
  • София
  • Мнения: 17 780
Това дете е крийпи. Или е от снимката, не знам

# 38
  • Мнения: 35 124
Сладък е малкия, но е малко лигав според мен.

# 39
  • София
  • Мнения: 1 109
Полудявам каро гледам такива пачи. На тъпата си козметика слагаш колан, ама на детето не. Дано никога не се налага да разбират що е то важността от обезопасителен колан. Тъпанарска история.

# 40
  • Русе
  • Мнения: 1 095
Случайната среща на инфлуенсърските майки, ми прилича на ние срещу бг мамите Joy Stuck Out Tongue Winking Eye

# 41
  • Мнения: 1 531
Според този мъж се бъзика с аудиторията. Няма как да си толкова прост.
Има, има, супер жалък е песен точно за него, няма тука шега, такъв плазмодий не бях и аз виждала. Кръстоска между безобразен наглец и прост до небето. Бррр

# 42
  • София
  • Мнения: 17 780
Прилича на кърмачески поход към мола.

# 43
  • Мнения: 35 124
А на мен ми приличат на кифли, които ходят на такива места, колкото да си снимат храната. Вижте сторито на Мина и Константина. Голямо снимане на тая храна..

# 44
  • Мнения: 1 695
И това ми били големи жени...голям смях, голямо нещо, едната снима другата с телефона и обратното. Тия трите точно си ги представям заврени в телефоните, що ходят на кафе, не е ясно

Общи условия

Активация на акаунт