Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 56

  • 74 540
  • 770
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: X
Да споделя и моето мнение за т.нар.храна на Гарниер. Вземала съм я само 2 пъти. Първият път имаше огромна разлика в косата, ставаше много мекичка, лъскава, лесно се разресваше. Пуснаха я на промоция и втората опаковка ме чакаше в шкафа (банановата) . Уви, уж същата, но нищо не правеше с косата ми - вече. Едва я изразходих. После минах на елсев с кокосово олио и останах очарована. Скоро свършва и че я повторя. Надявам се да се отразява все така добре на косата ми. Simple Smile

# 721
  • Мнения: 2 607
Да споделя и моето мнение за т.нар.храна на Гарниер. Вземала съм я само 2 пъти. Първият път имаше огромна разлика в косата, ставаше много мекичка, лъскава, лесно се разресваше. Пуснаха я на промоция и втората опаковка ме чакаше в шкафа (банановата) . Уви, уж същата, но нищо не правеше с косата ми - вече. Едва я изразходих. После минах на елсев с кокосово олио и останах очарована. Скоро свършва и че я повторя. Надявам се да се отразява все така добре на косата ми. Simple Smile
Аз също съм доволна от шампоана и балсама с кокос, предпочитам ги пред серията Dream long. Втората е за по-увредена коса и на тънък косъм много трябва да се внимава с количеството.
Сега продължавам с другата кокосова серия, на Гарниер. Много приятни шампоан и балсам, не заплитат косата, подходящи за честа употреба.

# 722
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
Pantene Hair Biology Cleanse & Reconstruct Shampoo
Възхитена съм от този шампоан! В момента е на промоция в ДМ, направи чудеса с моята коса !

# 723
  • Мнения: 1 941
Adelle, не се вижда снимката.
От коя серия на Гарние имаше доволни?
От тази с кокос или от другата с алое?

# 724
  • Пеликания
  • Мнения: 2 494
Pantene Hair Biology Cleanse & Reconstruct Shampoo
Възхитена съм от този шампоан! В момента е на промоция в ДМ, направи чудеса с моята коса !

Благодаря, че сподели мнение за тази серия. Бях питала да нея, но явно никой не е имал отзиви.
Определено и аз ще пробвам след поредното разочарование от Dream long.

# 725
  • Мнения: 2 183
Никога, никога ама никога повече лак за коса на марката на Лили (Велнеа).

Може и да си върши работата, но така мирише.. ах, така мирише.
Рядко гадна и противна миризма. Смесица между мухлясало сирене, миризливи крака и спарено.
Дори не съм сигурна с какво да го сравня.
Аз лично си върнах закуската след опит за използване на този лак.

Става въпрос за ей това чудо
Скрит текст:

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
Днес загледах маските за коса от новата серия на Пантен , ама те едни малки разфасовки 160 мл мисля и накрая си взех стария ми любимец - храната за коса на Гарниер с банан. Според мен косата привиква към нея и трябва да се правят почивки, за да действа.

# 727
  • Мнения: 568
Шампоаните на Тео... Е, много са хубави. Имам розов и оранжев- за суха коса. Направо са по-хубави от много скъпи шампоани. Simple Smile
Може ли някой да сподели хубаво и трайно червило..
Скрит текст:
На Буржоа Руж Велвет : 
Преди няколко страници го хвалих - страхотно е! Дълготрайно и най-важното: не изсушава!
Аз искам специално да благодаря на всички, които похвалиха тук Бирения шампоан на Милва.
Какви ли не шампоани за обем съм пробвала и търсила...ми, не. Ето това е шампоанът, които прави чудесен обем на тънката ми косица. Струва под 2 лв. в Ремедиум. Много съм щастлива от тази находка, пак, казвам: благодарение на тази тема! Yellow Heart

# 728
  • Мнения: X
Здравейте, ще ми препоръчате ли крем за лице за нормална кожа? Искам да хидратира и да предпазва от студа.
Иначе ползвам серума с колаген на биотен и серума с колаген от охлюви, редувам ги + маслото от шипка на дм

# 729
  • Мнения: 2 707
Аз ли съм единствената , на която храната за коса не прави нищо.
Изхарчих 2 опаковки с банан, сега съм с тази д макадамия ... ами нищо.
Дали съм с такава маска или балсам за 3лв. разлика няма.

Не си. След множеството положителни мнения реших и аз да пробвам с банана - на моята коса нищо не прави. Все едно не съм сложила никаква маска. Опитах като преуош грижа - същото. Подарих я на свекърва ми. За сравнение, маската от 3 лв. с макадамия (май...) на Линеа Био има повече ефект.

И аз към тази група. Как ли не я мъчих храната за коса, докато я изхабя. Точно маската на Линеа Био ми е сред любимите Simple Smile

# 730
  • Мнения: X
Това май също се води Фууд, и го взех малко на майтап, но се оказа учудващо добро:
https://i.ebayimg.com/images/g/BsgAAOSwImRYlbHy/s-l300.jpg

Дано не го развалят, но косата ми след измиване става мекичка, гладка и лесна за разресване.

# 731
  • София
  • Мнения: 4 885
Момичета, да споделя нещо изпитано за косопад- във шампоана, който ползвате-слагате две опаковки стрит на прах аспирин и го разклащате до пълното им смесване.
С тоя аспиринест шампоан си миете косата както обикновено.
След няколко седмици редовна употреба косопадът спира.

# 732
  • Мнения: 7 607
А някаква изпитана техника за борба с пърхот? Скалпът ми е много чувствителен, единствено един шампоан против пърхот на Дюкре - Келуал ми помага. Но е малък и се харчи много бързо.
От всякакви дрогерийни против пърхот скалпът ми става по-зле. Пробвах и бебешки, почва як сърбеж.

# 733
  • Мнения: 5 155
А някаква изпитана техника за борба с пърхот? Скалпът ми е много чувствителен, единствено един шампоан против пърхот на Дюкре - Келуал ми помага. Но е малък и се харчи много бързо.
От всякакви дрогерийни против пърхот скалпът ми става по-зле. Пробвах и бебешки, почва як сърбеж.

Пробвай Кетозал шампоан от аптеката,  сина ми беше по същия начин, много скъпо ни идваше келуала и мина на този, отново задоволителен резултат.

# 734
  • Мнения: 2 622
И моят скалп е ужасно чувствителен - всички дрогерийни шампоани против пърхот още повече ми влошават положението. Само Mediket ми изчиства скалпа, но той е много далеч от бюджетен.

Общи условия

Активация на акаунт