Мъж Телец -17

  • 19 770
  • 754
  •   1
Отговори
# 660
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Прав сте. Ще говоря с него и скоро ще пиша отново. А отностно рагадаването на мъж Телец, за мен е интересен. Потаен, мистичен, за сега успява да задържи вниманието ми. Може би, защото и аз съм такава 😀
Нищо потайно и мистично няма. Въпрос на подход. Simple Smile И не е до зодия, важи за почти всички мъже.

# 661
  • София
  • Мнения: 31
Здравейте! Явно моят телец е някакъв извънземен, защото много малко от написаното от вас, припознавам в него..😁 Аз съм Овен - директна, арогантна, дори цинична понякога.. Е, да де... обаче телето толкова остро и директно ми влезе още в началото, че се чувствах като абсолютна смотла, смущавах се много от това, че ми казваше всичко в прав текст, без завоалирани изказвания, намеци и т.н. За пръв път ми се случваше да водя толкова откровени разговори. Още в началото постави картите на масата - каза ми, че иска да има връзка с мен, има сериозни намерения и в случай, че аз не съм готова за такива отношения - нямало смисъл да си губим взаимно времето. Също така, че варианта да си останем "просто приятели" за него не е опция, защото не можел да бъде приятел с човек, към когото има по-специфични чувства, пък и не вярвал в приятелството между мъже и жени (аз пък вярвам 😃)
Та мисълта ми е, че съм съгласна с тези, които казват, че игричките са излишни.. поне в моя случай беше така. 😉

# 662
  • Мнения: 1 517
Здравейте! Явно моят телец е някакъв извънземен, защото много малко от написаното от вас, припознавам в него..😁 Аз съм Овен - директна, арогантна, дори цинична понякога.. Е, да де... обаче телето толкова остро и директно ми влезе още в началото, че се чувствах като абсолютна смотла, смущавах се много от това, че ми казваше всичко в прав текст, без завоалирани изказвания, намеци и т.н. За пръв път ми се случваше да водя толкова откровени разговори. Още в началото постави картите на масата - каза ми, че иска да има връзка с мен, има сериозни намерения и в случай, че аз не съм готова за такива отношения - нямало смисъл да си губим взаимно времето. Също така, че варианта да си останем "просто приятели" за него не е опция, защото не можел да бъде приятел с човек, към когото има по-специфични чувства, пък и не вярвал в приятелството между мъже и жени (аз пък вярвам 😃)
Та мисълта ми е, че съм съгласна с тези, които казват, че игричките са излишни.. поне в моя случай беше така. 😉
колко време сте заедно ако не е тайна?

# 663
  • София
  • Мнения: 31
Разбира се, че не е. Малко повече от 5 год. сме заедно. Женени сме от почти 2 год. ( имаме си и още едно малко рогато в отбора - то пък е козирог😃), но се познаваме от преди да станем двойка. 🙂 Предполагам, че това оказа някакво влияние, защото до известна степен прескочихме периода на опознаване. Е, не сме били някакви близки приятелчета преди това, по-скоро познати, но знаехме туй-онуй за другия. Даже като тийнейджъри имахме лееека заигравка, но нищо кой знае какво. Той и тогава беше по-директен, ама аз се дърпах, щото бях много отворена 😃

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 00:13 от bubanka

# 664
  • Мнения: 1 517
Телеца, с който бях и той така в началото много обещаваше и после от един път се дръпна и ..все едно беше друг човек, несигурен, почнаха ограниченията, абее не искам да имам нищо общо с представители на тази зодия ...

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 00:12 от bubanka

# 665
  • София
  • Мнения: 31
 Ами, според мен причините за това могат да бъдат много и различни. Вероятно нещо се е случило, за да реагира така. Нямам представа,  не съм запозната с отношенията ви и не искам да гадая.
Моят не ми е обещавал нищо, аз на него - също. Никой от двама ни не е обременявал началото на връзката ни с обещания, очаквания и изисквания, някак си нещата се случиха естествено.
Да, той ми е казал, че има сериозни намерения към мен, иска да имаме връзка и т.н. , но аз не отчитам това като обещание. В крайна сметка отношенията са двустранни.
Между другото, имала съм подобни отношения, като тези, които Вие описвате, но с мъж Рак.. Така че не смятам, че е нещо, обвързано със зодията. Просто сме попаднали на кофти екземпляри 🥴

Последна редакция: пн, 06 апр 2020, 00:13 от bubanka

# 666
  • София
  • Мнения: 31
В началото на отношенията ни, моето теле ми каза нещо, на което тогава не обърнах особено внимание: "Не ме идеализирай! Аз имам своите недостатъци." Изказването му беше в разговор, в който аз ентусиазирано си признавах колко съм впечатлена от непринуденото му поведение, липсата на клишета в разговорите ни, отношението му към мен и т.н., и т.н... По-късно обаче се замислих. Защо го е казал? Ама, какво е имал предвид? Нещо случило ли се е? Изобщо редовните въпроси, които карат повечето жени да започнат с безкрайните си анализи.. Бях изненадана.. Как така?! Аз, Овенът, си признавам симпатиите, правя комплименти, а той, Телецът, (известен с пословичното си его, което трябва да бъде четкано), ми казва нещо подобно (вместо да приеме комплимента). И какво направих? Ами, попитах го, разбира се! Каза ми, че според него, ние жените (особено, когато сме по-млади) често имаме склонността да идеализираме и канонизираме мъжа, от когото сме привлечени. Държал на мен и не искал да му приписвам качества, които не притежава, за да не се разочаровам в последствие. (Изглеждаше адски сериозен и искрен!) Замислих се.. и май беше прав. Аз аз отворената Овенка, разигравах всякакви драматични сценарии в ума си - Какво, мамка му, искаше да каже тоя!
Та, в тоя ред на мисли, макар и с някакъв нескопосан пример, исках да кажа, че вместо да гадаем и да тълкуваме чувствата на другия по всевъзможни знаци и т.н. , по-добрия вариант е да говорим с човека отсреща, още повече, ако сме сигурни в своите чувства и искаме отношенията с въпросния да претърпят развитие. Вярно, има страшно много мъже тъпанари, но и жените такива не са по-малко. Не може да очакваме и да изискваме, а да не даваме нищо в замяна! Това е крайно консуматорско. Разбира се, не ангажирам никого с мнението си, то си е лично. Но може би, понякога, дори и рядко, би било добре да се вгледаме в себе си, вместно непременно да търсим грешката в другия, защото много често реакцията на човека отсреща е провокирана от наше действие... или бездействие! 😉

# 667
  • Мнения: X
Te не понасят добре комплиментите всъщност.

Моят партньор не обича комплименти и не ги приема никак добре, приема ги за някакво подмазване.

Не мисля, че обичат да им се "четка" егото.
По-скоро те сами си го четкат с разни детински игрички и power-plays и пасивна агресия.
Но не са като лъвовете - да очакват, и да обичат, да слушат някой как ги идеализира Simple Smile

Иначе се сериозни, заземени и понякога брутално искрени, все пак това е типично за земните знаци. Имат реална самооценка, в повечето случаи, освен когато не им заговори дяволчето .
Искреността понякога и тя е под въпрос, ако нещо не им изнася, с цел да имат някаква угода, иначе принципно са искрени.

Знам, че си противореча, но това са ми впечатленията Joy

# 668
  • София
  • Мнения: 31
Te не понасят добре комплиментите всъщност.

Моят партньор не обича комплименти и не ги приема никак добре, приема ги за някакво подмазване.

Не мисля, че обичат да им се "четка" егото.
По-скоро те сами си го четкат с разни детински игрички и power-plays и пасивна агресия.
Но не са като лъвовете - да очакват, и да обичат, да слушат някой как ги идеализира Simple Smile

Иначе се сериозни, заземени и понякога брутално искрени, все пак това е типично за земните знаци. Имат реална самооценка, в повечето случаи, освен когато не им заговори дяволчето .
Искреността понякога и тя е под въпрос, ако нещо не им изнася, с цел да имат някаква угода, иначе принципно са искрени.

Знам, че си противореча, но това са ми впечатленията Joy
Моят няма нищо против, когато му правя комплименти. А когато го похваля - ела го виж, грейва! 😃 Но предполагам, че има значение и маниера, с който го правя, знам ли.. Не му вися на врата, с влажен поглед, обяснявайки колко е велик, красив, неповторим и свръхумен (виждала съм подобни ситуации). По-скоро го правя в случаи, в които оценявам това, което прави. Детински игрички и пасивна агресия не съм усетила спрямо себе си (поне засега).
За сериозността и самооценката съм напълно съгласна! За искреността и угодата - също има доста вярно! 😁 Особено в по-делови отношения..

# 669
  • Мнения: X
Приключих с телеца! Да ми е честито. Bowtie

# 670
  • Мнения: 360
Наистина ли? Вие не бяхте ли заедно дълго време?

# 671
  • Мнения: X
Чак толкова дълго време не. Ходихме 3-4 м., после се разделихме и докато бяхме разделени нон-стоп се виждахме. Това лято пак тръгнахме. Второто ни ходене (сегашното) приключи вчера. Няма и година и двете "връзки".

Писна ми да бъда правена на 2ст.

Той е добър човек и не го прави нарочно, но просто няма смисъл. Постоянно даваше назад, никакъв прогрес тип живеене заедно. Виждане през 3-4 дена веднъж. Няма смисъл от това

Апатията и безразличието ме убиха. Вярвам, и той не е бил особено доволен от връзката ни, иначе щеше да си дава повече зор.

Мисля с телци да не се занимавам повече Joy Bowtie

# 672
  • Мнения: 360
За добро е. Добри хора са, да. Но, вярно са малко темерути. Пасивни, което за мъж не е много окей. И, аз бързо се отказах от тях. Защото са и отмъстителни. Ще си намериш по - добър след време ❤

# 673
  • Мнения: 3 044
akoiskash-vqrvai, не е бил твоят човек, ще си намериш този, който да те обича много!
ПС. Ти раче ли беше?

# 674
  • Мнения: X
Да, раче съм. Просто ми омръзна да ме прави на глупачка.

Все има нещо по-важно от мен. Добре, тогава и аз имам по-важни неща от него.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт