Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 10 / Септември 2019

  • 220 024
  • 4 489
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 9 486
Според мен Валери няма да си хвърли подаръците, тя си се кефи на такива неща.

# 61
  • Мнения: 2 664
Според мен Валери няма да си хвърли подаръците, тя си се кефи на такива неща.
Да, след време ще си направи стая с подаръците от фенове, а на стената ще има всички изрезки от списания, в които е споменавана или снимана...Stuck Out Tongue Winking Eye

# 62
  • Мнения: 1 295
Гледах видеото(не цялото) от фен срещата на Валери и ми стана зле. Колко много деца ще искат да й подражават, ама на кое???? Даже ме е яд, че при възможностите за пътуване, които има пропуска да научи тези деца на нещо ценно. Утрешният ден и те ще се интересуват от сефора и подобни глупости. 😞

# 63
  • София
  • Мнения: 966
Утрешният ден и те ще се интересуват от сефора и подобни глупости. 😞
Пепел ти на клавиатурата 😄 СефорАта е осмото чудо на света!

# 64
  • Мнения: X
Те вече се интересуват от Сефора. В последната година, всеки път, като вляза там, е пълно с момиченца на 12-13 години, които разказват играта на тестерите.

# 65
  • Мнения: 179


Голяма сладуранка Гери Сикрета
То една усмивка е три ката зъби, не се знае кой зъб какъв е .

# 66
  • Мнения: 580
Толкова фенове, толкова подаръци.. Валери е истинска звезда. Картички, колажи, снимки.. 🤨 Поклон пред творчеството й..
“Вие ме зареждате и вдъхновявате” , след като вижда многобройната си аудитория от тийнове може да се замисли с какво да ги обогати чрез канала си.
Освен сефората, малко интересни знания, полезни видеа.. с надежда го пиша де. 😏

# 67
  • Мнения: 179
За да поканят точно тези циркаджиики, значи знаят, че аудиторията им е детска до 14г..

# 68
  • Варна
  • Мнения: 103
На мен пък ми омръзнаха "влоговете" на Зорница.В кавички е защото последните и видеа са все навряна камера в лицето и братвежите и нямат край,за нещо в което се е вманиачила.Много рязко ми падна интереса към нея.Преди имаше свежи и интересни неща в клиповете и....

# 69
  • Мнения: 286
Гергана не е виновна,че са й криви зъбите. Никой не избира как да се роди! Ама защо при положение,че имаш пари за маркови парцали,не си оправиш усмивката. Излъчването й тотално ще се промени,но явно е по-важно да се фука пред непознати тийнеджъри.

# 70
  • Мнения: X
Гергана не е виновна,че са й криви зъбите. Никой не избира как да се роди! Ама защо при положение,че имаш пари за маркови парцали,не си оправиш усмивката. Излъчването й тотално ще се промени,но явно е по-важно да се фука пред непознати тийнеджъри.

Не мисля , че някой е каза че тя е виновна. Щом имаш пари за Филип Плейн, за Диор и други скъпи марки, едно ортодонско лечение , ще са ти скъпите парцали за месец, примерно. Не е срамно да носиш брекети, не е срамно да отидеш да ти махнат плаката, не е срамно да вложиш пари в здравето си. Защото да кривите зъби видимо не са красиви, но ако Гергина не полага могъщи усилия, между застъпените зъби се появяват кариеси, които от застъпването не са само на единия зъб, а на двата , защото са един върху друг. След време просто ще остане без зъби, защото сега е искала да се фука с маркови парцали , вместо да инвестира в нещо полезно за себе си.

# 71
  • Мнения: 1 796
Не се сещам някой интересен за добавяне, вярно, че дъвчем едни и същи лица в темата, ама останалите са тотална скука.
Гергана има потресаващи зъби, които наистина са в контраст с дрехите, козметиката и начина на живот, който демонстрира, не мога да я приема за поддържана жена, при положение че е занемарила до такава степен усмивката си. И аз съм имала кошмарни зъби, помня много добре как се чувствах преди да ги коригирам с брекети,  за мен е изненадващо да неглижира тази важна част от визията си.
Една моя приятелка снощи е била в Сердика, докато е протичала фен срещата и каза че децата крещяли "Ети, Ети" в истерия Grinning
Четох, че коментирате как са били облечени Ивана и Валерѝ на фен срещата - на мен тоалетите и на двете не ми допаднаха, но този на Валерѝ някак си по ми се връзва с локацията и присъстващите, докато Ивана ми стои не на място.

# 72
  • Мнения: 4 418
Коментирахте ли коментара на Филип под снимката на Пепа? Stuck Out Tongue Winking Eye

На Гергана и фейса ще й се промени ако оправи зъбите. Тя в момента донякъде и заради тях изглежда сякаш е налапала 3-4 бонбона едновременно, за да не й ги вземе някой.  

Последна редакция: пн, 02 сеп 2019, 10:26 от @steraki

# 73
  • Мнения: X
Ивана беше облечена като за чалга клуб. Валерито от своя страна се беше постарала поне малко тоалетът и да подобава на среща с малки деца.

# 74
  • Мнения: X
Една моя приятелка снощи е била в Сердика, докато е протичала фен срещата и каза че децата крещяли "Ети, Ети" в истерия Grinning
Не разбирам с какво Пепе може да е интересна на дете 10-12...."мами ляйфстайла" не е ли далеч от интересите им?

Общи условия

Активация на акаунт