Препоръчано и изпробвано от магазини DM - тема 12

  • 81 597
  • 742
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 61
Скрит текст:
Минавайки днес през магазина, само да погледна какво има, излязох с това

Искм да похваля отново т.мл-не мога без него-страхотно е! Мицеларната вода я взех за проба.Не им вярвам нещо на тия води😁
Кремовете на лореал бяха намалени и реших и тях да пробвам. А,малките подаръци много ми харесват.Гледам винаги да съм запасена, все някоя колежка ще има имен ден😁
 
какво ти е мнението за лосиона за тяло на Balea, че и аз много се колебах дали да си го купя Grinning

# 316
  • Мнения: X
От няколко дни се чудех какво беше това, което много искам да похваля и днес се сетих. Рядко слагам сенки, защото имам паднал клепач и не ми се занимава с прецизно нанасяне, отнема ми много време, но тази база е просто перфектна.
https://www.notino.bg/rimmel/magnif-eyes-osnova-pod-senki-za-ochi/
С нея сенките ми са бетон 12 часа въпреки анатомичната особеност на клепачите.
Сенките от тази палитра
https://www.essentials.lk/products/makeup-revolution-revoholic-e … eyeshadow-palette
И от тази
https://www.bigw.com.au/product/maybelline-the-burgundy-bar-eye- … palette/p/675545/
с въпросната база, не мърдат!
Ползвам и фиксиращ спрей на същата марка, много е добър! Може да се ползва и като основа
https://remedium.bg/product/134257/rimmel-insta-fix-go-osnova-i- … -2v1-h100-ml.html

# 317
  • Мнения: 2 608
какво ти е мнението за лосиона за тяло на Balea, че и аз много се колебах дали да си го купя Grinning

Потребителката ще си каже, но да споделя и аз мнение за лосионите за тяло на Балеа. Първо да кажа, че малко към откачена на тема лосиони за тяло, мажа ги като луда и винаги имам промишлени количества в къщи на всякакви марки.
Тези на Балеа ми харесват много, хидратират и се разнасят по тялото много добре, аромата се запазва дълго върху кожата. От едната лимитка бях накупила 15бр. на веднъж(няма да казвам как ме гледаха на касата) и страшно ме е яд, че спряха този "мой" аромат.
От не лимитираните този също ми е много любим. Консистенцията му е малко по-течна, но хидратира добре.

# 318
  • Пеликания
  • Мнения: 2 501
На мен точно този изобщо не ми харесва. Трябва доста време да се нанася, за да не остане бяло по тялото и не хидратира добре.

# 319
  • Мнения: 2 608
Но той този изобщо не прави бели следи, доста е воден. Мацнах малко за мостра:
Скрит текст:

# 320
  • Пеликания
  • Мнения: 2 501
Възможно и да е до кожа, моята е доста суха. При мен при разнасяне стои така.
Скрит текст:

# 321
  • Мнения: 2 608
Ужас, все едно е съвсем различен продукт. Fearful

# 322
  • Мнения: 1 336
Не съм ползвала до сега лосиона за тяло, взех го за проба.
Но, да си призная...не очаквам чудеса, ще пиша като го пробвам.Имам, обаче душ гел и от дезодоранта против изпотяване(без алуминий) на марката-мнооого съм разочарована.Когато ползвам дезодоранта ходя с мокри петна под мищниците и явно си мириша на пот(което никога не се случва, когато ползвам рексоната), а душ гела, освен, че не мирише на нищо, когато го сложа на гъбата(а, в шишето аромата е много силен), не се пени добре и ми изсушава кожата.
Та, скептична съм да този крем, но в краен случай за крака ще го ползвам😂

# 323
  • Мнения: 7 074
А отзиви за онзи в кутията, с авокадо?

Днес реших да си купя крем за лице на Арома, имаше един-единствен вид, консултантката нищо не можа да ми каже 😁

# 324
  • София
  • Мнения: 1 434
Интересно, защото Арома имат поне 3-4 серии кремове. Миналата зима бях много доволна от дневен и нощен за 50+, нищо, че съм с 10 г. по-млада Simple Smile С много суха кожа съм и ми стават лишейчета от студа. За лятото са тежки, но за зимата ми бяха идеални и бюджетни. Скоро не съм ги виждала на промоция, а преди имаха редовно такава. Но пак за 10-на лв. са си супер!

# 325
  • Мнения: 7 074
Да, виждала съм преди, сега имах нужда от крем, сетих се че техните бяха хвалени тук и реших да пробвам, но явно не е било писано 😁

# 326
  • Мнения: 1 740
С хайвера е хубав.

# 327
  • Бургас
  • Мнения: 1 259
От лосионите на Балеа и аз съм доволна, имала съм бели следи като прекаля или, ако слагам на мокра кожа, иначе хидратират добре и имат готини аромати. Поне се радвам, че не съм единствената, която използва промишлени количества лосион за тяло Grinning

# 328
  • Мнения: 200
Някой да е използвал азиатската козметика, ако може да сподели.

# 329
  • Мнения: 385
А отзиви за онзи в кутията, с авокадо?
Аз си взех този с авокадо преди седмица и нещо, ползвала съм го вече доста пъти и при мен стои както на снимката показана малко по-горе от MarieSt. Със суха кожа съм, но не чак до такава степен, че да не може да попие или да се разнесе. Като аромат почти не го усещам. Не бих повторила.

Общи условия

Активация на акаунт