Да се оплачем... 2019

  • 491 702
  • 37 949
  •   1
Отговори
# 35 670
  • Мнения: 69 362




Мислех че сушки означава сушени плодове.😆

# 35 671
  • ВАРНА
  • Мнения: 4 565
Не се оплаквайте от сурвачки,дами.При нас искаха възрожденски къщи,макет на аквапарк и други майчини радости.

# 35 672
  • Мнения: 8 027
Тете, пази си зъбите - много са твърди сушките.
Имаме две кречетала в офиса, еййй, не млъкват, че и гръмогласни. През слушалките ги чувам. И двамата са мъже. Единият днес взе да обяснява на куриер от ТНТ служебния проблем в работата, с който се занимава - като че ли човекът се интересува от нещо друго, освен да вземе пратката Joy

# 35 673
  • Мнения: 6 740
Работа и пак работа. ......Крепи ме единствено мисълта за бонуса тези дни....😥

# 35 674
  • Somewhere in the World
  • Мнения: leet
Е направо ме вбеси личната лекарка!
Синът го боли от седмица гърлото и днес се е занесъл при нея,направили снимка на гърдите за всеки случай,и му изписала веднага антибиотик.Вярно ,че е петък следобед,ама винаги се застрахова тази жена! Ама и сина инат рогат - ем иска сам да се справя , ем като дам акъл да ходи директно  при УНГ се обръща към мен ,че само го напрягам и не съм му щадяла здравето и нервите.Еййй,не ми е ден и днес.....

# 35 675
  • Мнения: 69 362
Забравих да ви кажа, че сте страхотни. Благодаря ви за насоките и помощта Hug

Оф..само утре да мине. Рано тръгваме ....

# 35 676
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 663
Тете, оправи ли се твоичкият? Шом ще пътувате, предполагам, де.

# 35 677
  • тук и там
  • Мнения: 11 796
Цитат
В Северен Рейн Вестфалия. Далеч е от Мюнхен, но не знам и там дали не вали. Тук не спира тихо и упорито.


При нас вали дъжд,ама утре ще сме  във Германия-Ахен  и околностите и не търпи отлагане ,за съжаление. Красиво е , ама не ми се пътува във такова време..

Последна редакция: пт, 13 дек 2019, 17:46 от Kaisia

# 35 678
  • София
  • Мнения: 9 850
Мрънкам си тук... Не ми е много добре, не съм и на кеф, изобщо - гадно ми е.

# 35 679
  • Мнения: X
При подновяване на шофьорска книжка, ми излезна глоба, от преди 8 години, платена още тогава. 😒
Ядосах се.

# 35 680
  • Мнения: 69 362
Прескочи трапа, завалията..😆
Абе да мине утре само искам...

# 35 681
  • Мнения: 5 436
При подновяване на шофьорска книжка, ми излезна глоба, от преди 8 години, платена още тогава. 😒
Ядосах се.

сега като я платиш още веднъж, вземи си бележка че е платена. Аз така една и съща глоба плащах три пъти.Последния път в НАП като ми трябваше справка за липса на задължения.

# 35 682
  • Мнения: X
Звъннах на зъболекаря,скобите са готови ,утре ще олекна с 750 лв.Коледният бонус замина Joy
Ти поне имаш коледен бонус. Другата седмица, като ни преведат декемврийските заплати, следващия превод можем да го чакаме февруари. В октомври ни замазаха очите с едно ДМС, което не стига само за една пломба да платя с него.

А сега се връщам да ви чета, защото имам поне 30 пропуснати страници.

# 35 683
  • София
  • Мнения: 14 949
Трябваше днес да вземем заплати, но...тц. А пратките чакат ли, чакат в куриерските служби. Пак ще се бърка в тайния фонд.

# 35 684
  • София
  • Мнения: 24 839
При подновяване на шофьорска книжка, ми излезна глоба, от преди 8 години, платена още тогава. 😒
Ядосах се.

Не е ли само "за сведение"?
И да не беше платена, давността отдавна е минала.....

Общи условия

Активация на акаунт