Фермата 5 тема 4

  • 36 768
  • 1 132
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 968
Ако я боли толкова защо изобщо е влязла в такъв формат? Да беше пробвала в Биг Брадър.

# 976
  • София
  • Мнения: 6 299
Милата..който не го е болял кръст не знае какво е. Наистина се иска много инат, за да продължиш при такава болка.

Именно щото зная, ми се струва, че малко преувеличава.

# 977
  • Мнения: 34
Милата..който не го е болял кръст не знае какво е. Наистина се иска много инат, за да продължиш при такава болка.

Болял ме е кръста, бъбречни кризи съм преминавала. Ако е болка за рев ще искам доктор и няма и да чакам някой да ме пита даже.... малко в повече ми дойде това от Поли

# 978
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 274
И време да е нямало, липсата на видеа е странна за мен. Хм..
Доста спортсменски се държат и двете, браво!

# 979
  • България
  • Мнения: 1 319
Как смята да играе следващи битки по въжета и стълби като я боли кръстът толкова много?!?!
Преекспонира. Като е зле, би трябвало да потърси лекарска помощ. Досега нямаше проблеми с кръста, как сега точно се появи и не спря да го повтаря?

# 980
  • Мнения: 1 941
Защото е инат. Каквото и да я боли, ще кара докрай със зъби и нокти.
И вярвам, че много я е боляло.
Стана ли ясно от какво ѝ е белега в долната част на гръбнака?
Повръщала съм от болка не веднъж, но съм търпяла и чак, когато съм повърнала, лекарите са разбирали, че вече съм на предела.

# 981
  • Мнения: 2 596
Мен не ме е болял, но като я слушам на всяка трета секунда да казва "боли ме кръста" чак и мен ме заболя вече. За първи път не симпатизирам на нито един от дуелистите. Едната ми е безлична, а другата ми е натоварващо емоционална.

# 982
  • Мнения: 4 891
Ми не мисля, че преувеличава. При нея е инат да остане при Краси.
Не знам как може да кажете, че не я е боляло предвид, че си личеше.
Ама както ѝ да е.

# 983
  • Мнения: 6 283
Съжалих я Поли за болките в кръста ,добре че издържа  Heart Eyes
Страхотен ,невероятен дуел  newsm74

# 984
  • Варна
  • Мнения: 6 896
На мен ми дойде в повече Паулина. Знае къде е тръгнала и затова няма да я съжаля кой знае колко.
НО!
Продукцията знае за проблема и, Бети също е кекла. Защо за Бога дса им дали тези игри?
Гледаме мъже да стрелят с лъкове. Има играта с баланс на яйца, онази с топчето и улея и т.н. . Достатъчно женски игри които да не им прецакат кръстовете и изобщо здравето. Сериозно, не ги разбирам. Ми и каруцата да им бяха дали!

# 985
  • Мнения: 6 303
Операция някаква е сигурно,доста голям беше.
Мен ме е болял и знам,има определени позиции в които не боли примерно като е права.Радвам се че взе битката.

# 986
  • Мнения: 34
Ми не мисля, че преувеличава. При нея е инат да остане при Краси.
Не знам как може да кажете, че не я е боляло предвид, че си личеше.
Ама както ѝ да е.

Разковничето за мен в тази ситуация е факта, че тя отказа лекарска намеса и няма и минута след това се хили.

# 987
  • Мнения: 6 283
Милата..който не го е болял кръст не знае какво е. Наистина се иска много инат, за да продължиш при такава болка.
все пак във формата се знае какви ще са игрите, а не само да се лижеш
Не съм я виждала за лиженето във фермата ,ама щом казваш  Joy

# 988
  • Мнения: 1 941
Аз много емоционално приемам проблемите с гръбнака... Лична и ужасно болезнена част от живота ми

# 989
  • Мнения: 4 891
Отказа според мен, защото може и да я изкарат от играта. И не би рискувала. Няма какво да я оправдавам.

Бети малко се ошашка в тази игра с доенето. Дали щото Поли я води, малко нервите ѝ играят тук.

Общи условия

Активация на акаунт