Обвързани с МЪЖ ОВЕН - 2

  • 34 005
  • 471
  •   1
Отговори
# 375
  • Мнения: 693
Моят овен е луна в близнаци и затова също явно много ми допада (аз везни и много ми пасват близнаците). Сигурно и затова също е по-лек характер... В сравнение с мен е по-лекият характер. Явно наистина много зависи и от всички останали планети

# 376
  • Мнения: 9 001
Замислихте ме с таз Луна и реших да проверя и моя.
Оле, ами то се оказа, че луната му е в Риби - това е най-сръдливата и обидчива зодия, която познавам. Това обяснява защо той постоянно се сърди. Ужас!

# 377
  • Мнения: 2 206
На моя овен луната е в дева...сега си обясних много неща 😅

# 378
  • Мнения: 693
На моя асцендент Дева, но на мен това хич не ми харесва. Не харесвам земните знаци и понякога такава дребнавост се проявява, че недоумяваш как човек, който не го интересува сметката в заведението, като купува голяма покупка като телевизор, обзавеждане и т н. избира по-скъпото и не брои парите, как в един момент се издразва, че за нещо си съм дала 20 лв ...... Ужасна ми е тая дева, ама кво да правя .. моят асц.също излезе земен - телец, та... Примирявам се....

# 379
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
Бившето гадже с асцендент дева - всичко каквото купуваше му знаех цените защото той си го преповтаряше постоянно, и си помни цените до гроб. Ядене, подаръци за децата, покупки - всичко!!!
Бившия мъж с луна дева пазеше бележките от покупките ни в ИКЕА и като дойде време за развода ги извади да обяснява кой какво е купил…
Зет ми дева - е пълен с бележки от покупки, целия гараж и съвсем сериозно ще върне старите боклуци ако нещо спрат да работят.
Обожател дева и той само за цените и качеството на розите, които ми купуваше ми говореше и колко плащал издръжка на бившата.
Полудявам вече - защо все деви ми се лепят?

# 380
  • Мнения: 404
Имам позната Дева,стисната,мрънкаща чистофайница.
Баща ми и двама приятели са Риби,никога не са били сръдливи,даже са много над нещата.

# 381
  • Мнения: 2 206
БНД е дева, никога не е бил стиснат, даваше си последните стотинки за мен и детето. Други са дефицитите там.

# 382
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 313
БНД е дева, никога не е бил стиснат, даваше си последните стотинки за мен и детето. Други са дефицитите там.
Какви? И какво е БНД?

# 383
  • Мнения: 693
Казват го за бившия. И на мен не ми е ясна с точност абревиатурата, но за него става въпрос Grinning А че Девите са стиснати и си броят стотинките, материалисти отвсякъде, си е така. Сигурно има изключения, в зависимост от останалите планети

# 384
  • Мнения: 613
Такаа, приятелка Дева, живееща в Ирландия. Винаги когато си идва  в БГ отсяда при мен. Преди няколко години реших аз да й гостувам, за моя сметка, само да ме "стопанисва" за седмица. Ми.. не... била на работа.. щели сме да се изпокараме...... Ми, не - мерси
 До тук бяхме след 30 годишно "приятелство"

# 385
  • Мнения: 673
Такаа, приятелка Дева, живееща в Ирландия. Винаги когато си идва  в БГ отсяда при мен. Преди няколко години реших аз да й гостувам, за моя сметка, само да ме "стопанисва" за седмица. Ми.. не... била на работа.. щели сме да се изпокараме...... Ми, не - мерси
 До тук бяхме след 30 годишно "приятелство"

😱 А като отсяда при теб няма да се изпокарате?!? Свиня.

# 386
  • Мнения: 693
Затова на мен овенските черти си ми харесват повече. Моят овен не брои пари, губи даже, не помни къде оставил, намирали сме след сума ти време из някой джоб, под диван, дал на някой си заем от порядъка на ...стотин, а не 20-50 и не му ги били върнали... И при това положение да се зачекне за някакви си 20 лв примерно... Добре че овенското преобладава все пак ... Друго проявление на дребнавата дева е когато майстор е правил нещо вкъщи и като вземе да вижда после някви миниатюрни чертички дето не били боядисани както трябва, или някоя драскотинка.... Ама такова дето лупа ти трябва, за да го видиш! И е способен да вдигне майстора във въздуха за това! Един път така ги беше насвил, че се чудих как да замазвам положението..  Аз такова нещо няма и да го видя даже. Добре че сърцето му е овенско, та бързо му минава всичко.

# 387
  • Мнения: 613
Такаа, приятелка Дева, живееща в Ирландия. Винаги когато си идва  в БГ отсяда при мен. Преди няколко години реших аз да й гостувам, за моя сметка, само да ме "стопанисва" за седмица. Ми.. не... била на работа.. щели сме да се изпокараме...... Ми, не - мерси
 До тук бяхме след 30 годишно "приятелство"

😱 А като отсяда при теб няма да се изпокарате?!? Свиня.
Ми "чудесни" са Девите като цяло

# 388
  • Мнения: 2 206
БНД е дева, никога не е бил стиснат, даваше си последните стотинки за мен и детето. Други са дефицитите там.
Какви? И какво е БНД?
Бащата на детето. Много студени, неемпатични. Коне с капаци, не можеш да го мръднеш и на йота от това, което е решил. Трудни характери.

# 389
  • Мнения: 9 001

Баща ми и двама приятели са Риби,никога не са били сръдливи,даже са много над нещата.

Майка ми и сестра ми са риби. Общо взето, като започна разговор с тях, не знам как ще завърши. Постоянно се сърдят за всичко.

Може би аз не си пасвам нещо с тях... Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт