Неправилният мъж

  • 5 945
  • 115
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 463
Ами любовта е сляпа казват, затова сигурно не виждате лампите. Всъщност някои жени виждат лампите, но ги игнорират, като допускат грешката да си мислят, че могат да го променят.
Авторката е видяла не лампи, ама червени светофари, ама още седи при него, че и тема пуска, защото не може на елементарни въпроси да си отговори.

Преди началото на връзката не споменава за знаци, само, че нямал дълго връзка.
А това, че пуска тема е, за да получи някаква реабилитация, че може би положението й не толкова плачевно.
За мен е. Да си тръгва и да не търси вина в себе си. Гадняри бол. Никой не е застрахован.

Прекратих отношенията си с този човек ! Мисля че никой не е застрахован от това да срещне подобни мъже  .
Браво! И не търси вината в себе си.
Тук ръсят "съвети" на кг., ама нали е на чужд гръб...
Успех ти желая!

# 76
  • INFJ
  • Мнения: 9 790
Напротив, винаги търси вина и в себе си, първо гледай дали ти си направила всичко както трябва, дали си обърнала внимание на всичко, дали нещо не си пропуснала, заслепена от емоции. Само така ще се научиш да правиш правилни избори.
С това "накъдето те духне вятъра", може да си скачаш от кретен на кретен цял живот.

# 77
  • Мнения: 15
Ами любовта е сляпа казват, затова сигурно не виждате лампите. Всъщност някои жени виждат лампите, но ги игнорират, като допускат грешката да си мислят, че могат да го променят.
Авторката е видяла не лампи, ама червени светофари, ама още седи при него, че и тема пуска, защото не може на елементарни въпроси да си отговори.

Преди началото на връзката не споменава за знаци, само, че нямал дълго връзка.
А това, че пуска тема е, за да получи някаква реабилитация, че може би положението й не толкова плачевно.
За мен е. Да си тръгва и да не търси вина в себе си. Гадняри бол. Никой не е застрахован.

Прекратих отношенията си с този човек ! Мисля че никой не е застрахован от това да срещне подобни мъже  .
Браво! И не търси вината в себе си.
Тук ръсят "съвети" на кг., ама нали е на чужд гръб...
Успех ти желая!
Благодаря!
Успех и на теб

# 78
  • Мнения: 32 611


Прекратих отношенията си с този човек ! Мисля че никой не е застрахован от това да срещне подобни мъже  .

Пфу, добре че е Бг мама да ти налее акъл.
Иначе сама трудно ще вземеш това решение.
Да, никой не е застрахован да срещне някой гадняр.
Но ти си седяла 4 месеца с него. Други жени биха му били шута много по-рано. Даже още на първата обидна дума.
Успех. Дано да се научиш да се уважаваш повече и да не търпиш такива хора.


# 79
  • BG
  • Мнения: 374
Добре, че си ги прекратила. Аз като дългогодишна кучкарка мога да ти кажа, че животните по-добре от нас усещат кога един човек не е читав. Недей да правиш грешката да се впускаш веднага в нова връзка. Остани известно време сама, не се умира от това. Ако можеш да си позволиш финансово идете някъде с кучо извън града, за да промениш обстановката и си проветриш главата. Може да изпаднеш в лек пост-травматичен стрес, следствие на травматичните преживявания, може и да ти се размине. Не се връщай назад в мислите си. Такива хора като него в даден момент изчерпват психопатските си гадории и започват бавно да се самоунищожават.

Опитай т. нар. бойно дишане-4 вдишвания и 4 издишвания. Бивша състезателка по спортна стрелба съм.В соц-времената стрелковите клубове бяха към МВР.Психолози ни прилагаха автогенен  и психогенен тренинг, и всякакви други хватки и пинизи преди големи състезания. В нет-а има достатъчно клипчета, все някое от тях ще ти хареса.
 
" Джентълменът " вероятно ще опита да се върне отново в живота ти. Не му се връзвай ! Той просто е изпуснал жертвата си.

# 80
  • София
  • Мнения: 19 547
Май градивната самокритика и осъзнаването на собствените недостатъци са табу в СО, и не само тук

# 81
  • Мнения: 8 064
Браво! И не търси вината в себе си.
Тук ръсят "съвети" на кг., ама нали е на чужд гръб...
Успех ти желая!
Типично изказване на човек, който обича да е все жертва на нещо. Никой не казва, че има един виновен или че тя е направила идиота такъв, но да не търси промяна в себе си, за да може в бъдеще да преценя по-правилно и по-навреме кои са идиоти е лишено от всякаква адекватна логика.

# 82
  • Мнения: 15


Прекратих отношенията си с този човек ! Мисля че никой не е застрахован от това да срещне подобни мъже  .

Пфу, добре че е Бг мама да ти налее акъл.
Иначе сама трудно ще вземеш това решение.
Да, никой не е застрахован да срещне някой гадняр.
Но ти си седяла 4 месеца с него. Други жени биха му били шута много по-рано. Даже още на първата обидна дума.
Успех. Дано да се научиш да се уважаваш повече и да не търпиш такива хора.



Успех и на теб! Някой от нещата които написа са точно в десетката а останалите са супер злобни .Аз свестен мъж ще си намеря сигурна съм всеки нормален човек се учи от грешките си! Скъпа злобата е лошо нещо тя ни изяжда от вътре а в теб има много злоба, махни я от себе си или си купи вестник 3 възраст мисля че, там има няколко статии които биха ти били доста полезни Успех! Simple Smile

# 83
  • Мнения: 1 463
Напротив, винаги търси вина и в себе си, първо гледай дали ти си направила всичко както трябва, дали си обърнала внимание на всичко, дали нещо не си пропуснала, заслепена от емоции. Само така ще се научиш да правиш правилни избори.
С това "накъдето те духне вятъра", може да си скачаш от кретен на кретен цял живот.
Моля!? Да търси и бърничка къде аджеба е съгрешила във връзката си с гаднярчето. Това не е ли още по-голям мазохизъм? Да дълбае в нещо минало, което я правило нещастна! Надявам се само следващият път да бъде по-решителна, а не да търпи и да се надява.
Както разбрахме, вече е приключила и съм сигурна, че не благодарение на Вас, Нас.
Обаче разбрах, поне за себе си, че тук да пуснеш тема в тежък момент си направо да си направиш харакири.
Веднага те подхващат как си недогледала, непреценила...и любимото ми "Бягай с 200"
То е ясно, че ще бяга. Ама, ние простосмъртните се влюбваме, за разлика от някои тук, които преди влюбването им светват сто червени светофара Rolling Eyes

# 84
  • INFJ
  • Мнения: 9 790
Тези червени светофари, обикновено светват с причина. И когато ги игнорираш се събуждаш месеци/години по-късно в тинята.
Всеки умен човек ще "бърничка", след като се е провалил в нещо, без значение каква е причината.

# 85
  • София
  • Мнения: 19 547
Скъпа злобата е лошо нещо тя ни изяжда от вътре а в теб има много злоба, махни я от себе си или си купи вестник 3 възраст мисля че, там има няколко статии които биха ти били доста полезни Успех! Simple Smile
Това твоето е - храни куче да те лае.
Като говориш за възраст - що не се оплакваш на приятелките си, ами тук?

# 86
  • Мнения: 15
Напротив, винаги търси вина и в себе си, първо гледай дали ти си направила всичко както трябва, дали си обърнала внимание на всичко, дали нещо не си пропуснала, заслепена от емоции. Само така ще се научиш да правиш правилни избори.
С това "накъдето те духне вятъра", може да си скачаш от кретен на кретен цял живот.
Моля!? Да търси и бърничка къде аджеба е съгрешила във връзката си с гаднярчето. Това не е ли още по-голям мазохизъм? Да дълбае в нещо минало, което я правило нещастна! Надявам се само следващият път да бъде по-решителна, а не да търпи и да се надява.
Както разбрахме, вече е приключила и съм сигурна, че не благодарение на Вас, Нас.
Обаче разбрах, поне за себе си, че тук да пуснеш тема в тежък момент си направо да си направиш харакири.
Веднага те подхващат как си недогледала, непреценила...и любимото ми "Бягай с 200"
То е ясно, че ще бяга. Ама, ние простосмъртните се влюбваме, за разлика от някои тук, които преди влюбването им светват сто червени светофара Rolling Eyes
Точно така!

# 87
  • Мнения: 15
Скъпа злобата е лошо нещо тя ни изяжда от вътре а в теб има много злоба, махни я от себе си или си купи вестник 3 възраст мисля че, там има няколко статии които биха ти били доста полезни Успех! Simple Smile
Това твоето е - храни куче да те лае.
Като говориш за възраст - що не се оплакваш на приятелките си, ами тук?
И на тях се оплаквам Simple Smile всеки може да напише каквото пожелае тук ,нали така като не ти харесва  това което си прочел можеш да напуснеш Simple Smile  уважавам възрастните хора с опит зад гърба си но тази жена не спря да  ме плюе 2 дни. Приемам всеки един коментар тук критики  и не само .
Благодаря на всички за съветите!

# 88
  • BG
  • Мнения: 374
Съгласна съм на 100 % с Джудит. На психопатите съзнанието им работи по друг начин. Те изхождат от презумпцията, че са нормалните, а всички други са луди, или поне с поведенчески дефицити.
 

Авторката да си плюе в пазвата, да запали свещ за здраве в най-близката църква, че се е отървала и да стои далеч от такива хора за в бъдеще.

# 89
  • София
  • Мнения: 19 547
Говори за вестник Трета възраст на майка си, не на нас. Детската градина акъл дава

Общи условия

Активация на акаунт