Добър зъболекар в София

  • 595 329
  • 937
  •   2
Отговори
# 375
  • Мнения: 0
Здравейте, т.к. доста от Вас посещават д-р Илиева, исках да попитам ако някой може да ми каже актуални нейни координати, т.к. адреса, който намирам в интернет е стар, благодаря предварително.

# 376
  • Мнения: 0
                     Здравеите.Зачетох се в темата ри реших и аз да споделя впечатленията си от моя стоматолог.
               Преди 5 месеца отидох при един зьболекар заради чувствителност в един от зъбите.След като го отвори каза че има много дълбок кариес и трябва да умъртви зъба. Ходих 3 пъти при него и накрая го пломбира. Зъба си остана чувствителен и постепенно започна да боли.Обадих се на доктора и тои ме изпрати да си взема антибиотик като каза ,че това била късна реакция на организма.Ефекта от антибиотика беше нулев. Отидох при друг зъболекар и тои предложи да ми извади зъба. Отказах. Моя приятелка ме изпрати при нейния зъболекар и най накрая срещнах професионално отношение. Направиха ми снимка в кабинета и се оказа че имам счупен инструмент в един от каналите и от там идва болката. Доктора каза че трябва да го извади и започна едно мъчение за него ,като за 2 посещения по час-час и нещо всяко извади инструмента ,запълни ми каналите наново и постоянно ми правеше снимки със ренгена. А докато ми лекуваше зъба непрекъснато гледаше под микроскоп.За първи път ми се случва такова нещо. Микроскоп за лечение на зъб!!!
        Горещо препоръчвам моя нов зъболекар д-р Димитър Василев. Кабинета му е в кв. Изток тел. 0899858388

# 377
  • Мнения: 9
Моят зъболекар е д-р Ивелина Георгиева,като толкова си търсите добър зъболекар,най-вече съм при нея,защото не е злобар като всички останали и заедно с добрата й апаратура си е чудесен зъболекар мога да ви кажа,ако някой го интересува толкова тя се намира в кв. Витоша,ето телефон за връзка 0887 810 838 . Интересно ми е защо всички все се бутат при зъболекари,които най-малкото влошават състоянието,пък и са надути на всичкото отгоре. Преди време аз бях при една зъболекарка в поликлиниката в Студентски град и уж да ми нареди зъбите,уж ако й дадем парите тя ни гарантирала идеална усмивка,имаше и много хубави отзиви за нея,е да,познайте какво стана,дадохме й за брекети и поддръжка на брекети 3000 лв и тя избърза да ми ги свали едва на 6-тият месец с думите,че съм готова и няма нужда повече да ги нося,когато се усъмних в това тя ми каза,че мога да си тръгна,но по-голям специалист от нея нямало да намеря,та махнах ги и тя вместо да ми сложи едни "бутони" за да задържи зъбите в това състояние тя бързаше да ми прекара още 300 лв за шини,които се оказа,че изобщо не трябва да се прилагат точно на този етап,та носих шините,но зъбите пак ми се наместиха по същият начин,защото малко носих брекетите и не можа да остане траен ефекта,а тя СИ ИЗМИ РЪЦЕТЕ С ОПРАВДАНИЕТО,ЧЕ ТЯ Е НАПРАВИЛА ВСИЧКО КАКТО ТРЯБВА,А АЗ НЕ СЪМ НОСИЛА ШИНИТЕ ДОСТАТЪЧНО ДЪЛГО ВРЕМЕ И СЪМ ПРОПУСКАЛА ВЕЧЕРИ ДА ГИ НОСЯ И ЗАРАДИ ТОВА,а аз ги носих възможно най-дълго,та друг път когато търсите добри зъболекари и хвалени имайте предвид,че те са по-склонни да ви дръпнат просто парите,отколкото да са загрижени за вас,посещавала съм много зъболекари,всичките хвалени и прочие и винаги съм си патила то било от грешката на един,или от неправилно лечение на един КАРИЕС от страна на друг,така че щом за първи път съм похвалила зъболекар,явно си е спечелил препоръката

# 378
  • София, Видин
  • Мнения: 3
Здравейте, някой има ли наблюдения за Д-р Младен Камбов? Ето това е негофия http://www.kambov.com/index.html. Доста добра информация има за него.
Благодаря

# 379
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 410
И аз си търся добър зъболекар в района на Плиска, Гео Милев, Редута. Нашата зъболекарка се мести вече няколко пъти и последно се подвизава в Стрелбище. Досега я следвахме, но вече с две деца ни е трудно да преполовяваме София всеки път, когато се наложи.

За районът на Плиска, зад самия хотел има много добра клиника - София Смайл Център - д-р Явор Миланов, асистент е в Стоматологичен факултет.

За д-р М. Пешкирски - добър хирург, клиниката е отскоро, работеше в Пирогов, с хирургията е добре, за другите манипулации не знам как се справя.

За районът на Лозенец пък препоръчвам моя зъболекар - д-р Жечков, клиника Провидент. От 8 години съм му пациентка, имам прекрасни фасети, усмивката ми изцяло се промени. Лекувал ми е канали, правих избелване, също така имам и 1 имплант.

# 380
  • София
  • Мнения: 2 658
gadamer , благодаря ти за мнението! За момента съм много доволна от Др. Пешкирски.  Simple Smile

# 381
  • Мнения: 15
Днес имам час при д-р Димчев. Дано довечера мога да потвърдя всичко, което сте писали за него Simple Smile

# 382
  • София
  • Мнения: 147
Искам да благодаря за препоръките и мненията на  MariaGeorgieva_1980 и Мяуче за доктор Марин Димчев.  bouquet

 Мъжът ми преди 2 седмици виеше от болка от един зъб,но нашия стоматолог беше в отпуск и
трябваше да намеря спешно друг.Благодарение на вашите препоръки момичета мъжът ми вече
има нов зъболекар,а скоро и аз ще го посетя.А най-важното е че работи и със здравната каса, което
досега не се е случвало,а съм посещавала доста  стоматолози.

# 383
  • София
  • Мнения: 4 272
Аз днес бях при д-р Димчев, препоръчан тук, във форума. Много съм доволна от него! Внимателен, спокоен, любезен и нищо не усетих (вярно, че имах само 1 кариес). Синът ми също остана много доволен от него. Вече сме решили, че това е нашият зъболекар  Peace

# 384
  • Мнения: 0
Здравейте ! Някой да има представа за качеството на работа на д-р Димитров от Бютидент ? Похвали ми го една приятелка , но аз имам доста неща за правене и бих искала да знам нещо повече за него . Ако някой е ходил там , ще съм благодарна да сподели впечатления .

# 385
  • София
  • Мнения: 70
Ние също ходим при Д-р Я. Бешин и сме изключително доволни - добре работи както с възрастни, така и с деца. Направи ми впечатление, че лесно влиза в контакт и предразполага децата, в същото време съм доволна от работата. Добър специалист е, работи и със здравна каса Simple Smile Дано съм била полезна   Flutter  Сайт не знам дали има, но тел. му е 0898519047 - ако някой се интересува

Последна редакция: нд, 16 сеп 2012, 17:31 от iv81

# 386
  • Мнения: 0
Искам да благодаря за препоръките и мненията на  MariaGeorgieva_1980 и Мяуче за доктор Марин Димчев.  bouquet

 Мъжът ми преди 2 седмици виеше от болка от един зъб,но нашия стоматолог беше в отпуск и
трябваше да намеря спешно друг.Благодарение на вашите препоръки момичета мъжът ми вече
има нов зъболекар,а скоро и аз ще го посетя.А най-важното е че работи и със здравната каса, което
досега не се е случвало,а съм посещавала доста  стоматолози.


Аз също ви благодаря за препоръките, реших и отидох при д-р Марин Димчев, доволен съм, започнахме лечение, много е внимателен, цените са супер и не боли. Доста неща ще правиме, ще ви информирам за резултата накрая.   Simple Smile

# 387
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
За пореден път днес тръгнах на зъболекар с усмивка и без страх, а само като си спомня преди как ми се свиваше сърцетооооооо  ooooh! ...
   Та тръгвайки днес към стоматологичния кабинет си казах, че след като се прибера непременно ще пиша за този д-р който излекува не само зъбите ми, а и страха който ме сковаваше.
   Невероятен подход, страхотен специалист, организиран, спокоен и усмихнат. Всичко това под една титла ДОКТОР  и едно име СИМЕОН ЙОНОВ.
   Д-р Йонов  мога спокойно да го препоръчам на всеки,който търси качествен специалист. От толкова години вече съм негова пациентка, но  до момента не е показал алчност или невнимание дори за един миг.
   Като повечето хора и аз се впечатлявам от модерни кабинети и удобство, а неговият наистина е впечатляващ.
   Кабинетът му е на супер удобно място - бул. Черни връх 47 /сградата на бившия завод Витоша, 2 етаж/. Гот е че може и да се паркира, минават трамвай, рейс....абе да си го бях поръчвала , нямаше как да стане толкова удобно.
   ....та с 2 ръце гласувам за него.  Peace

# 388
  • Мнения: 4
Виждам че темата е доста стара но момичета ако имате нужда от наистина добър зъболекар с чисто сърце мога да ви препоръчам доктор Георги Илиев, перфекционист в работата си, симпатяга, и най вече работи с най-модерните технологии в областта на денталната практика. Винаги можете да попитате за ваш проблем има динамичен сайт www.ilievdent.com, както и http://www.facebook.com/drIliev фейсбукпрофил.
Не съм сигурен доколко е добър и най- вече честен. За четири зъба, лекувани по различно време, приложи кореново лечение. Явно много го влече да прави такова лечение. Може би щот много кинти падат. На зъб излиза по 200лв.

# 389
  • Мнения: 21
Здравейте мами, за мен номер 1 в детската стоматология са ЕО Dent в Дианабад-             www.eo-dent.com,  след като в Пловдив се напатихме през юни от единствената детска клиника Усмивка, където за 6 пулпида на млечни зъбчета трябваше да заплатим безумна сума+здравна каса, без да бъдем предваритено информирани, решихме за втората операция на детето ни, което е на 2 годинки и под пьлна анестезия трябваше да му оправим още 14 зьба, да се обърнем към софийска клиника.
Дълбок поклон пред професионалистите в EO Dent, приеха ни супер радушно, малкият имаше 14 поправени зъбчета само за час и половина, излезе много бързо от упойка и всичко мина по здравна каса.
Много, много им благодаря и им пожелавам им да продължават да бъдат толкова човечни, честни и такива големи професионалисти! С наи-голямо удоволствие ще водя и двете си деца там.

Общи условия

Активация на акаунт