В Коледно тумбаче ще тупка мъничко юначе. - Бебеправене 364

  • 24 509
  • 727
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 2 150
Привет, момичета 💖 Този месец започваме борбата и ние. Решила съм за пия витекс и да ползвам гелчето и аз. Със сигурност ще си пия Метфогаммата, както и ще приемам прогестерон през втората половина от цикъла си. Така ще се опитаме да предизвикаме овулация. Кломифен няма да си купувам. Ще опитаме първо без него. Записвам се за списъчето. М - 24.11; (овулацията едното приложение ми я смята 6, другото - 10, та ще дам средната дата) О - 8.12, Т - 24.12.

P.s.  Имам си инсталирано приложение в телефона, което посочва дата на термин, като само изисква посочване на дата на последната менструация. Казва се гестограма. Та посочвам аз днешната дата на цикъла ми и виждам термин 30 август - рождения ден на Меги! С термин август бях миналата година.. Та дано да е на късмет датата на Меги 💗

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 12:07 от Jаsmin

# 661
  • Мнения: 424
Добро утро и от мен Simple Smile) Трябва да купя пак от гела, сега ме подсетихте 😁 
Аз да мрънна - нали започнах да летя БТ... Ама или нещо не правя като хората, или нещо не е наред. Вдигна се до 36.6, като всяка сутрин се увеличава. Не знам дали трябва да е така.

Аз БТ няма как да засека ... варира между 37.2-37.7 , днес се чувствам много по-добре , започвам тестовете за О

# 662
  • Мнения: 1 779
Здравейте, и на мен днес ми дойде цикъла, пак 3 дни по-рано, но много оскъдно върви, дали е от този висок прогестерон пуст, голямо притеснение... Ендото и на мен ми изписа метфогамма 1000, 2х1, с ИР съм, но  съвсем леко завишен инсулин на 120та мин, чудя се дали да ги пия, били хибави за ПКЯ и уж ще помогнат за забременяване... В същото време пък при бременност веднага трябва да се спрат, нз чудя се...

# 663
  • Мнения: 1
Здравейте!
Аз съм Вероника на 28г. от гр. Варна. Нямам деца. С приятеля ми правим опити за бебче вече трети месец. А от месец и половина пия хапчета с фолиева киселина. Цикълът ми по принцип е на 10, 11-то число, а овулацията на 25, 26.
Бих приела всякакви съвети за успешен опит. 😊
Хубав ден пожелавам на всички! 😊😊😊

# 664
  • Мнения: 313
Привет момичета 🤗🤗🤗

За гела , аз го ползвам от този месец ( от вас научих за него ) . Аз лично ползвам цялата спринцовка, много се хлъзга , изтича , нооооо на нас не ни дреме, гоним цел . НЕ!!! чакам цикъл в края на седмицата.

Изпращам ви хубаво слънчево време от Гърция

# 665
  • Мнения: 55
Здрвеейте. Тук като гледам сте много напред с материала-мерене на температурите, ползване на тестове, гелчета, а ние вече втори месец си караме на самотен. Изглежда много зарибваща всичката тази помощ от термометри, тестове и гелове. Grinning Joy

# 666
  • Мнения: 1 899
Аз съм си дала аванс от 6 месеца и почвам и аз с термометри,ленти и т.н 😄

# 667
  • Мнения: 1 996
Дано не ви се налага да стигате до там, момичета! Аз понеже така си карах няколко години, че ще стане от самосебе си, сега и това не помага...

# 668
  • Мнения: 1 044
Аз както бях решила, че миналият месец ще е последният, в който опитваме, така не ми дава мира да се откажа просто така. ММ няма против да направи спермограма. Много пъти съм чела да обсъждате, но не съм сигурна коя точно препоръчвахте. Може ли някой да ме посъветва?
Скрит текст:


Ако излезе, че при него няма сериозен проблем, аз ще направя хистероскопията. Други идеи засега нямам Rolling Eyes

# 669
  • Мнения: 1 041
Аз бих препоръчала пакета за 120 лв, ако имате възможност Simple Smile

# 670
  • Мнения: 10
Здравейте, овулацията ми беше на 13.11 и с мъжа ми се потрудихме. М. трябва да ми дойде на 28.11, но от петъка -22.11 много започнаха да ме болят гърдите, повече от обикновено. Видимо станаха по-пълни, тежки като олово и веничките взеха да изпъкват. Смятате ли,.че.може да съм забременяла, кога според вас да направя тест?

# 671
  • Мнения: 442
Tickles, ние правихме Разширена по Крюгер плюс 24ч преживяемост за 120лв

# 672
  • Мнения: X
Здравейте, овулацията ми беше на 13.11 и с мъжа ми се потрудихме. М. трябва да ми дойде на 28.11, но от петъка -22.11 много започнаха да ме болят гърдите, повече от обикновено. Видимо станаха по-пълни, тежки като олово и веничките взеха да изпъкват. Смятате ли,.че.може да съм забременяла, кога според вас да направя тест?

Симптомите при бременност са същите като ПМС. Направете тест след закъснение поне 1 ден. Simple Smile Успех

# 673
  • Мнения: 153
Добро утро момичета 🙂
Днес трябва да ми дойде цикъла.Два дни ме боля кръста и корема ниско долу,гърдите са ми надути както и при цикъл,обаче до сега така не са ме боляли при натиск,също така вчера имах жълто кафевеникаво на превръзката. Имам задачки за вършене по центъра та може да се отбия за тест ...мисля че е време вече 😊😊😊  едва чакам 🌞🌞🌞🌞🥰🥰🥰
Та момичета от коя марка да взема вие като по опитни да ми кажите 🌝🌝🌝

# 674
  • Мнения: X
Добро утро момичета 🙂
Днес трябва да ми дойде цикъла.Два дни ме боля кръста и корема ниско долу,гърдите са ми надути както и при цикъл,обаче до сега така не са ме боляли при натиск,също така вчера имах жълто кафевеникаво на превръзката. Имам задачки за вършене по центъра та може да се отбия за тест ...мисля че е време вече 😊😊😊  едва чакам 🌞🌞🌞🌞🥰🥰🥰
Та момичета от коя марка да взема вие като по опитни да ми кажите 🌝🌝🌝

Съвсем обикновенни лентички ползвах One step. Шуър чек също са добри.

Общи условия

Активация на акаунт