Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 57

  • 70 370
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 13 184
Аз искам и друго да питам. Понеже знам, че лазерната епилация е забранена за татуирана кожа, това важи ли и за фотоепилаторите?
Не става върху татуировки, ще се изгориш лошо. Пигментът абсорбира светлината и се загрява.

# 706
  • където ми харесва
  • Мнения: 4 086
И аз така мисля, но реших да попитам. За всеки случай...може пък да ми се отвори парашута 😁

# 707
  • Русе
  • Мнения: 7 800
Имам фотоепилатор и в упътването изрично пише да се заобикалят татуировки и бенки.

# 708
  • Мнения: 72
Аз искам и друго да питам. Понеже знам, че лазерната епилация е забранена за татуирана кожа, това важи ли и за фотоепилаторите?
Здравейте, в никакъв случай на татоси фото или лазер. Вкъщи с фотоепилатора си правих процедура и без да искам щракнах на част от татоса, изпищях от болка, после се образува рана с коричка, след като падна и малко се възстанови татоса беше изсветлял и изчаках година , за да го повторя от страх. Действайте внимателно дами в домашни условия:)

# 709
  • Мнения: 2 026
А при бременност дали мога да прилагам върху подмишници и лице?

# 710
  • София
  • Мнения: 5 289
Не, никъде не може при бременност.

# 711
  • Мнения: 2 026
Благодаря за отговора.

# 712
  • Мнения: 5 640
Четките изглеждат добре, особено за из път с тези несесери. Дано има останали, аз мислех, че са от утре на промоция, иначе щях да прескоча.

# 713
  • Мнения: 1 376
Четките изглеждат добре, особено за из път с тези несесери. Дано има останали, аз мислех, че са от утре на промоция, иначе щях да прескоча.
И аз мислех, че са от утре, даже се точех да ходя рано, пък то от предпразничното пазаруване едва ли са останали...

# 714
  • Мнения: X
Моите ги взех от Лидл във Сливен , ходих сутринта към 9 и вече имаше разопаковани и счупени, пред мен една “дама” отвори и 4 комплекта четки и си ги слагаше по лицето, та се карахме сутринта. Много държа на хигиената и да аз ще ги измия вкъщи, но пак е гнусно. Та моите ги измих , после със спирт обилно и чакат да бъдат пробвани.

# 715
  • Мнения: 3 746
Моите ги взех от Лидл във Сливен , ходих сутринта към 9 и вече имаше разопаковани и счупени, пред мен една “дама” отвори и 4 комплекта четки и си ги слагаше по лицето, та се карахме сутринта.

Ето това ме докарва до лудост!
Веднъж щях да си купя крем за тяло разопакован от защитното фолио, здраво някой беше бъркал вътре.
Затова винаги избирам по-задна опаковка от щанда. Хуни невъзпитани.

# 716
  • София
  • Мнения: 5 289
Ти хубаво взимаш задна опаковка, ама като зареждат бутат предните назад, така че и това не ти дава гаранция. Най добре е проверка на продукта на касата и смяна ако има проблем.

# 717
  • Мнения: 3 746
Ти хубаво взимаш задна опаковка, ама като зареждат бутат предните назад, така че и това не ти дава гаранция. Най добре е проверка на продукта на касата и смяна ако има проблем.

Няма как да знам дали козметиката, която купувам е неотваряна.
Ако е крем за лице, парфюм - те са опаковани с фолио и е ок, но интимен гел или шампоан например...
Не искам да казвам на какво съм се нагледала, тук не е толкова зле.

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Днес и аз се чудих на четките в Лидл, но реших да отложа, дано не свършат.

# 719
  • Мнения: 2 183
Добри ли са големите четки за лице? И по-скоро за ФДТ. И аз им се чудя..

Общи условия

Активация на акаунт