С какво ви дразнят свекървите? – 117

  • 35 176
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 19 560
Правилно - свеки така го е научила, така ще си го посреща.

# 661
  • Мнения: X
Съвсем сериозно, аз вече имам драма.  Отсега нататък ще ми бъде невъзможно да вляза в магазин,  да видя пакет ориз и да не се разхиля като луда. Да знаете, ако чуете за прибрана от някой магазин и откарана в кукувичарника истерично хилеща се лелка пред пакет ориз, аз съм.

# 662
  • Мнения: X
Скарахме се жестоко с ММ и от три дена не си говорим. Причина за скандала е святата му майчица. Писна ми вече от манипулациите и драмите на тази жена, взе да ми писва и от сина и, защото с годините все повече започна да прилича на нея и да става мамино синче.  Ако имах възможност направо щях да си тръгна още сега на момента. За съжаление не мога. Поне за сега ще трябва да търпя. 10 годишен брак и две деца имаме. Много млада и глупава бях като се заженихме. Сега си давам сметка, че съм пренебрегвала всички червени лампи, които са светели още в началото. Сега си сърбам попарата, знам сама съм си виновна.
 Вече толкова не ме зачита за нищо, че ми заяви, че майка му му е по важна от мен. Една майка имал той. Коя съм била аз да се меся в техните отношения.  Истината е, че майка му се меси в нашите отношения и той го позволява. Просто той на майка си не може да отказва за нищо на света, нейната дума е закон, изпитва някакъв страх, че ще се разсърди, а тя се сърди много бързо и винаги намира за какво. Сега последно се обади на ММ, един час разговор с плачевен тон, ако можеш ела ме вземи да постоя у вас за седмица. И тай казва добре и затваря.  Питам го какво е станало. Ами нищо сериозно няма, било и скучно, жената на брат му не и говорела, стояла си в стаята( живеят заедно). Също така нямало интернет и и било много скучно, чак и се плачело. Ще я взема да поседи малко и в нас. Моля?? Сега, ако бяхме в нормални отношения с тази жена, добре да идва, ама ние си говорим служебно, имаме си предистория със скандали и не се харесваме взаимно. И той без изобщо да ме пита, ще ми я натресе за седмица. Той ще е на работа от 12 до 22 часа, ние с майка му ще сме вкъщи сами с децата. Направо полудях. Казах му, че не искам да идва. Ако ще идва аз се махам също при майка ми, а тя да си седи на спокойствие и да си цъка на интернета, щом това и е зора. И се почнаха обидите, че съм луда, че за нищо вдигам скандали, че нямам уважение към майка му, че коя съм аз да казвам кога ще идва мама и още и още в този дух на висок тон, направо взе да ми крещи. Ако имах възможност щях да се махна наистина, вече трети ден не си говорим, не искам да го виждам.

# 663
  • София
  • Мнения: 19 560
Съвсем сериозно, аз вече имам драма.  Отсега нататък ще ми бъде невъзможно да вляза в магазин,  да видя пакет ориз и да не се разхиля като луда. Да знаете, ако чуете за прибрана от някой магазин и откарана в кукувичарника истерично хилеща се лелка пред пакет ориз, аз съм.
Да бе, и аз...тази тема ще ни нанесе сериозни увреждания
Поздрав за всички четящи https://www.youtube.com/watch?v=RhOGAQr_QK4
Ще ти идваме на визити на 4-ти км, относително близо ми е

Последна редакция: вт, 28 яну 2020, 10:21 от Cuckoo

# 664
  • Мнения: 14 845
Скарахме се жестоко с ММ и от три дена не си говорим. Причина за скандала е святата му майчица. Писна ми вече от манипулациите и драмите на тази жена, взе да ми писва и от сина и, защото с годините все повече започна да прилича на нея и да става мамино синче.  Ако имах възможност направо щях да си тръгна още сега на момента. За съжаление не мога. Поне за сега ще трябва да търпя. 10 годишен брак и две деца имаме. Много млада и глупава бях като се заженихме. Сега си давам сметка, че съм пренебрегвала всички червени лампи, които са светели още в началото. Сега си сърбам попарата, знам сама съм си виновна.
 Вече толкова не ме зачита за нищо, че ми заяви, че майка му му е по важна от мен. Една майка имал той. Коя съм била аз да се меся в техните отношения.  Истината е, че майка му се меси в нашите отношения и той го позволява. Просто той на майка си не може да отказва за нищо на света, нейната дума е закон, изпитва някакъв страх, че ще се разсърди, а тя се сърди много бързо и винаги намира за какво. Сега последно се обади на ММ, един час разговор с плачевен тон, ако можеш ела ме вземи да постоя у вас за седмица. И тай казва добре и затваря.  Питам го какво е станало. Ами нищо сериозно няма, било и скучно, жената на брат му не и говорела, стояла си в стаята( живеят заедно). Също така нямало интернет и и било много скучно, чак и се плачело. Ще я взема да поседи малко и в нас. Моля?? Сега, ако бяхме в нормални отношения с тази жена, добре да идва, ама ние си говорим служебно, имаме си предистория със скандали и не се харесваме взаимно. И той без изобщо да ме пита, ще ми я натресе за седмица. Той ще е на работа от 12 до 22 часа, ние с майка му ще сме вкъщи сами с децата. Направо полудях. Казах му, че не искам да идва. Ако ще идва аз се махам също при майка ми, а тя да си седи на спокойствие и да си цъка на интернета, щом това и е зора. И се почнаха обидите, че съм луда, че за нищо вдигам скандали, че нямам уважение към майка му, че коя съм аз да казвам кога ще идва мама и още и още в този дух на висок тон, направо взе да ми крещи. Ако имах възможност щях да се махна наистина, вече трети ден не си говорим, не искам да го виждам.
А свека дойде ли все пак.

# 665
  • Мнения: 5 262
Анонимен имаш според мен един шанс да го @поправиш@.
Т.е. командироваш го обратно при майка му с всичките му такъми и изключваш всякакви спасителни акции докато не се домъкне на колене пред вратата ... защото е лесно да изтърпиш маман от дистанция ... ама друго си е да и се настаниш на дивана и да се включиш в предибрачната систематика .
Колко време мислиш , че ще го търпи тя да и седи на дивана преди да му подаде мрежичката и да го прати на пазар ???

# 666
  • Мнения: 823
Скарахме се жестоко с ММ и от три дена не си говорим. Причина за скандала е святата му майчица. Писна ми вече от манипулациите и драмите на тази жена, взе да ми писва и от сина и, защото с годините все повече започна да прилича на нея и да става мамино синче.  Ако имах възможност направо щях да си тръгна още сега на момента. За съжаление не мога. Поне за сега ще трябва да търпя. 10 годишен брак и две деца имаме. Много млада и глупава бях като се заженихме. Сега си давам сметка, че съм пренебрегвала всички червени лампи, които са светели още в началото. Сега си сърбам попарата, знам сама съм си виновна.
 Вече толкова не ме зачита за нищо, че ми заяви, че майка му му е по важна от мен. Една майка имал той. Коя съм била аз да се меся в техните отношения.  Истината е, че майка му се меси в нашите отношения и той го позволява. Просто той на майка си не може да отказва за нищо на света, нейната дума е закон, изпитва някакъв страх, че ще се разсърди, а тя се сърди много бързо и винаги намира за какво. Сега последно се обади на ММ, един час разговор с плачевен тон, ако можеш ела ме вземи да постоя у вас за седмица. И тай казва добре и затваря.  Питам го какво е станало. Ами нищо сериозно няма, било и скучно, жената на брат му не и говорела, стояла си в стаята( живеят заедно). Също така нямало интернет и и било много скучно, чак и се плачело. Ще я взема да поседи малко и в нас. Моля?? Сега, ако бяхме в нормални отношения с тази жена, добре да идва, ама ние си говорим служебно, имаме си предистория със скандали и не се харесваме взаимно. И той без изобщо да ме пита, ще ми я натресе за седмица. Той ще е на работа от 12 до 22 часа, ние с майка му ще сме вкъщи сами с децата. Направо полудях. Казах му, че не искам да идва. Ако ще идва аз се махам също при майка ми, а тя да си седи на спокойствие и да си цъка на интернета, щом това и е зора. И се почнаха обидите, че съм луда, че за нищо вдигам скандали, че нямам уважение към майка му, че коя съм аз да казвам кога ще идва мама и още и още в този дух на висок тон, направо взе да ми крещи. Ако имах възможност щях да се махна наистина, вече трети ден не си говорим, не искам да го виждам.
Къщата ,в която свекървата живее ,на кого е ?

# 667
  • Мнения: 9 483
Ох, Cuckoo,
Аз мислех, че е свързано с поста за свекървата беглец, а ти пак ориз пускаш.🤣
Анонимен,
Явно и ти като другата снаха няма да си говориш с бабата, ще и стане скучно и хоп ще я върнеш обратно. Ама вземи спри Интернета.

# 668
  • Мнения: X
Ако ще идва аз се махам също при майка ми, а тя да си седи на спокойствие и да си цъка на интернета, щом това и е зора.
Будала. Покани майка ти у вас. Поне за месец, та зетят и свеки да ѝ се порадват.

# 669
  • Мнения: 884
Скарахме се жестоко с ММ и от три дена не си говорим. Причина за скандала е святата му майчица. Писна ми вече от манипулациите и драмите на тази жена, взе да ми писва и от сина и, защото с годините все повече започна да прилича на нея и да става мамино синче.  Ако имах възможност направо щях да си тръгна още сега на момента. За съжаление не мога. Поне за сега ще трябва да търпя. 10 годишен брак и две деца имаме. Много млада и глупава бях като се заженихме. Сега си давам сметка, че съм пренебрегвала всички червени лампи, които са светели още в началото. Сега си сърбам попарата, знам сама съм си виновна.
 Вече толкова не ме зачита за нищо, че ми заяви, че майка му му е по важна от мен. Една майка имал той. Коя съм била аз да се меся в техните отношения.  Истината е, че майка му се меси в нашите отношения и той го позволява. Просто той на майка си не може да отказва за нищо на света, нейната дума е закон, изпитва някакъв страх, че ще се разсърди, а тя се сърди много бързо и винаги намира за какво. Сега последно се обади на ММ, един час разговор с плачевен тон, ако можеш ела ме вземи да постоя у вас за седмица. И тай казва добре и затваря.  Питам го какво е станало. Ами нищо сериозно няма, било и скучно, жената на брат му не и говорела, стояла си в стаята( живеят заедно). Също така нямало интернет и и било много скучно, чак и се плачело. Ще я взема да поседи малко и в нас. Моля?? Сега, ако бяхме в нормални отношения с тази жена, добре да идва, ама ние си говорим служебно, имаме си предистория със скандали и не се харесваме взаимно. И той без изобщо да ме пита, ще ми я натресе за седмица. Той ще е на работа от 12 до 22 часа, ние с майка му ще сме вкъщи сами с децата. Направо полудях. Казах му, че не искам да идва. Ако ще идва аз се махам също при майка ми, а тя да си седи на спокойствие и да си цъка на интернета, щом това и е зора. И се почнаха обидите, че съм луда, че за нищо вдигам скандали, че нямам уважение към майка му, че коя съм аз да казвам кога ще идва мама и още и още в този дух на висок тон, направо взе да ми крещи. Ако имах възможност щях да се махна наистина, вече трети ден не си говорим, не искам да го виждам.
[/quote
  Ако някой ще идва на гости,ще преспива,ние да ходим на гости,или иска нещо от ММ,отговора е ,че ще говори първо с мен или изобщо няма да го спомене,или ще каже,че ще даде отговор по късно и ще го обсъди първо с мен. Както и аз първо си го обсъждаме като семейство и тогава се прави каквото ще се прави или няма да се прави. От 4 години се познаваме, преди 3 се сгодихме,от 2 сме семейство и от самото начало в така. Не,защото аз така съм искала,той така го прави за мое учудване пък и за моя радост естествено.

# 670
  • София
  • Мнения: 29 278
Скрит текст:
Скарахме се жестоко с ММ и от три дена не си говорим. Причина за скандала е святата му майчица. Писна ми вече от манипулациите и драмите на тази жена, взе да ми писва и от сина и, защото с годините все повече започна да прилича на нея и да става мамино синче.  Ако имах възможност направо щях да си тръгна още сега на момента. За съжаление не мога. Поне за сега ще трябва да търпя. 10 годишен брак и две деца имаме. Много млада и глупава бях като се заженихме. Сега си давам сметка, че съм пренебрегвала всички червени лампи, които са светели още в началото. Сега си сърбам попарата, знам сама съм си виновна.
 Вече толкова не ме зачита за нищо, че ми заяви, че майка му му е по важна от мен. Една майка имал той. Коя съм била аз да се меся в техните отношения.  Истината е, че майка му се меси в нашите отношения и той го позволява. Просто той на майка си не може да отказва за нищо на света, нейната дума е закон, изпитва някакъв страх, че ще се разсърди, а тя се сърди много бързо и винаги намира за какво. Сега последно се обади на ММ, един час разговор с плачевен тон, ако можеш ела ме вземи да постоя у вас за седмица. И тай казва добре и затваря.  Питам го какво е станало. Ами нищо сериозно няма, било и скучно, жената на брат му не и говорела, стояла си в стаята( живеят заедно). Също така нямало интернет и и било много скучно, чак и се плачело. Ще я взема да поседи малко и в нас. Моля?? Сега, ако бяхме в нормални отношения с тази жена, добре да идва, ама ние си говорим служебно, имаме си предистория със скандали и не се харесваме взаимно. И той без изобщо да ме пита, ще ми я натресе за седмица. Той ще е на работа от 12 до 22 часа, ние с майка му ще сме вкъщи сами с децата. Направо полудях. Казах му, че не искам да идва. Ако ще идва аз се махам също при майка ми, а тя да си седи на спокойствие и да си цъка на интернета, щом това и е зора. И се почнаха обидите, че съм луда, че за нищо вдигам скандали, че нямам уважение към майка му, че коя съм аз да казвам кога ще идва мама и още и още в този дух на висок тон, направо взе да ми крещи. Ако имах възможност щях да се махна наистина, вече трети ден не си говорим, не искам да го виждам.
Поканѝ майка ти.

П.П. Joy Уиш е предложила същото.
Кажи, че телевизията във вас е по-интересна.

# 671
  • Мнения: X
Не, не дойде. Отказала се. Оправил се интернета и вече не и скучно. А ни си сгорчихме живота заради нейната скука, егати бясна съм.

# 672
  • София
  • Мнения: 11 571
Ако съм на мястото на последната Анонимнна, моментално си събирам багажа, децата и при майка ми.

# 673
  • Мнения: 5 262
Ако съм на мястото на последната Анонимнна, моментално си събирам багажа, децата и при майка ми.

глупости. просто трябва да се научи вместо да секара с мъжа си да прави на двамата на обратно . ама много любезно .

# 674
  • София
  • Мнения: 24 839
.Нищо не е чак толкова непоправимо, дори и аз се опитвам да се очовеча.Като им се яде на хората картофки една седмица, а на следващата оризец -приятен им апетит. Отгледан е на картофи(мъжът ми).
Права си, не е непоправимо, но ако можеш да се очовечваш без да си го слагаш на сърце, ще е най-добре.
От друга страна-получи отговор защо готвят само ориз и картофи, и защо са ти дали възможност ти да сготвиш на първото ви гостуване.
Жената е вдигнала ръце от капризностите на сина си, но пък с теб, той си е намерил майстора-ще се научи да яде каквото му готвиш, ако не иска да седи гладен. Щото, стана ясно, че няма да сготви той.
Освен това, можеш и да тържествуваш-ти ходиш 2 пъти годишно при майка му и ядеш омразното ядене, а той вече 7 години по 363 дни яде твоите манджи.

Общи условия

Активация на акаунт