Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 13 / Декември 2019

  • 206 205
  • 3 233
  •   1
Отговори
# 3 180
  • Мнения: 183
Честита Нова Година, момичета!! BalloonParty TimeChampagne

Кажете какво мислите за Ивана преди 10 години? Satisfied

Последна редакция: ср, 01 яну 2020, 16:46 от малинка_калинка

# 3 181
  • София
  • Мнения: 1 125
Айде, Филяка хвърли бомбата, ама ясно беше де.
Често ли да ви кажа - радвам им се, някак по-хармонично ми стоят на снимка.

Ивана и Боби изглеждат като страхотна сплотена двойка, това ми харесва. Ивана отпреди няколко години ( с дългата коса и все още прохождащ инфлюенцър) най ми допада. Има напредък спрямо преди 10 г де, определено.

# 3 182
  • Мнения: 35 188
Браво. Време е да се разнообрази Пепе. И по- малко да се старае да покрива нечии стандарти. Радвам се, че се върна към женствената си визия.

# 3 183
  • Мнения: X
Аййййй, Флюбените гълъбчета Grinning
Кефят ме.

# 3 184
  • Мнения: X
Честито на младите, както се казва.

Боби и Ивана са сладури големи, все така да се обичат!

# 3 185
  • Мнения: 35 188
Не ми е лицеприятна Ивана.. а преди 10 години е била... съвсем

# 3 186
  • Мнения: 7 776
Ивана се е научила да се гримира 😂 щото преди...

И аз се радвам на Пепе и Филяка. Много хубава снимка.

# 3 187
  • Мнения: X
Ех, че хубава снимка на Пепе и Ф3, не мога да повярвам, че го казвам! Как се променя животът само, миналата година я посрещна с Ф2, тази с Филяка. Дано да е щастлива, всеки го заслужава.
Ивана определено се е променила към добро.

# 3 188
  • Мнения: 6 911
Харесва ми, че Пепе се връща към по женствена визия и оставя назад изсулените мами дънки и визията, която почваше да се доближава до тази на клошар.
Не ми харесва, че пак се почва с демонстрациите. Първата снимка беше напълно еднозначна за зрялата публика, но явно не е била достатъчно ясна на 11-годишните фенове, които питаха сега ще има ли друг мъж.
Ивана през 2019 изглежда по-добре. С мъжа и ми изглеждат много хармонична двойка - като такава са ми най-естествени от всички. Хора, които са се намерили и обикнали много преди да се почне с инфлуенсърство, клипове, фемилиголс и всички останали модерности.

# 3 189
  • Мнения: 9 865
Ивана изглежда по-добре сега, отколкото преди 10 години, точно на тези два кадъра.

Ф3 и Пе2 няма да коментирам да не развалям идилията.

# 3 190
  • Мнения: 9 004
https://www.instagram.com/p/B6gM87MJ6Cj/?igshid=1xtdgumu8splc
Той Филяка като гледам си пуснал снимка с Антоанета за ръчичка още преди седмица. Не го следя, сега разцъках профила му.

# 3 191
  • Мнения: 2 596
Ама няма да ви казвам колко ме радват, като двойка Ф3 и Пепа. Съвсем искрено. Не помня от кога не съм харесвала двойка така, като едно цяло да са си.

# 3 192
  • София
  • Мнения: 2 666
Децата започнаха да коментират и да задават въпроси под снимките на новата двойка. Честно да ви кажа тази детинска истерия не ми харесва.

# 3 193
  • Мнения: X
И под снимката пак се пита дали са заедно. Явно трябва някое клипче 18+ да пуснат, че да стане ясно. Grinning

# 3 194
  • Мнения: 9 745
Дано е щастлива новата двойка, но на мен лично Филяка ми е Tired Face не казвам, че е грозно момче, ама сегашният му зализан стайлинг ми е много retarded.

Общи условия

Активация на акаунт