Блогъри и влогъри от България и чужбина - да ги обсъдим - 13 / Декември 2019

  • 206 203
  • 3 233
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
Галя има 10 думи в речника си и само ги върти.

# 61
  • Мнения: 540

Ииии само едно не мога да разбера, при положение, че Тони вече отвори всички календари, защо им е на Ивана и компания да отварят пак? Колко хора ще гледат всеки ден да отварят по 15 календара..

Може би не всички абонати на Ивана следват Попова? Може би тези на Ивана искат да чуят нейното мнение за календара. Попова не е първата в света, отваряла календари, че да й е патент. В ютуб има по 1000х видеа за всеки календар, качени още преди 2 месеца. Или в Англия, или Германия, щом някой вече е направил видео за календара на Catrice, вече никой няма да гледа второ такова?

# 62
  • София
  • Мнения: 6 219
Доста скучен влог за ремонта от Ивана.
Не ми даде нова информация, а на някои места беше смехотворна. Говори много, повтаря едно и също, затова е дълго.

Били решили, че стената, която са махнали на терасата била изграждана допълнително - да бе, да!
После пък искала дървен плот, ама си е взела от по-евтините от икеа. За да спести 100-ина лева - кантиране...
хладилникът и печката не е ОК да се слагат един до друг.
Не е видяла, че слагат дограмата изкривена в същия ден...
открити шкафове, на които ще бърше прах постоянно...
истерия заради някаква грешка в размера на хладилника...

И още ей такива нещица... на мен са ми смешни.

# 63
  • Мнения: 9 865
Нямах време днес да открия влогмаса, записвам се в любимата ми тема Simple Smile и като отворя тубата, която първа ми се изпречи, нея ще гледам.

# 64
  • Мнения: 348
Коя е щоленчето, сладкише? Уж ги следя, но съм изостанала...

# 65
  • Мнения: 75
Да, щоленчето е сладкиша. Все пак сме на коледна тематика вече Simple Smile

# 66
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 535
Oo, чудя се защо не получвам известия и се сетих, че днес е 1-ви декември. :Д Да започне качването на тъпите влогмаси - СТАРТ! Grinning

# 67
  • Мнения: 1 295
Хайде на Валериееее 😂 не една а ДВЕ елхи ще се украсяват🤣🤣

# 68
  • София
  • Мнения: 1 672
Изгледах първия влоКмас на Валери - украси елхата и отвори календарите; НЕ отиде до Джъмбо, но ходи до Бриколаж Simple Smile Изглежда ми симпатично нескопосана и ми е приятна за гледане, ако чак толкова няма какво да правя.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 3 096
Аз просто не знам как Пепе и Филип седят на една маса, имат нормални отношения и прочие, при положение, че Филип така демонстрира връзката си с тази Ева. Ще кажете, заради децата. Да, добре, но за да се стигне такава хармония обикновено е нужно време или наистина развода да е желан от двамата, а тук не е така. Пепе сама, мъкне двете деца, пазарува тежки торби.. няма вечер, няма сутрин... А Филип пуска сторита.. е, как ми кажете се преживява това?

# 70
  • Мнения: 51
Видеото на Ели ми хареса, но аз също обичам да готвя и имам интерес за такива неща Simple Smile Според мен тя е много добра и грижовна. Личи си, че се старае, и поне не бълва изсмукани от пръстите видеа, за да запълва график.

Последна редакция: нд, 01 дек 2019, 16:50 от _love_summer

# 71
  • Мнения: 1 295
Валето какво етюдче изигра все едно и се е счупила елхата и накрая каза, че ще я подари на братовчедка си.  😂🤣😂

# 72
  • Мнения: 683
Добър ден. Сутрин е при мен и сега ще гледам великите влогмаси. От мен имате коледни рецепти.

# 73
  • Мнения: 2 236
Валери е пълно куку. Незнам да се смея ли или да се възмущавам

# 74
  • Мнения: 3 818
Гледах Елица, някои от манджите й са егати помиите, с извинение. Разбирам, че е грехота да хвърляш храна, ама 3 вида индийско в 1 чиния си е бляк Grinning

https://www.youtube.com/watch?v=2vIaeiN8cJs

И нашата минималистка в Нова ....

Общи условия

Активация на акаунт