🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 1)

  • 44 219
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 1 005
  • Мнения: 4 283
Вярвах аз в моя любимец Simple Smile.
Много приятен, усмихнат и фин.

# 1 006
  • Мнения: X
И за к' во даде осмица на Бойко тая пача?
Защото се измъчи как да стигне до бисквитите и да си издълбае от тях.
За нищо, всъщност! Просто защото е зла.

# 1 007
  • Мнения: 646
Та той Бойко сготви по - хубаво от тъпата изрусена Ева. Дано се радваш Ева на незаслужена награда...

# 1 008
  • Мнения: 4 283
Искам да ви разочаровам, но Череша ще има вероятно чак след Коледа.
Гледах програмата и не видях идната седмица да има излъчване.

# 1 009
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 316
Бойко е откритие за мен. Много фин и възпитан младеж, пълна противоположност на дружката му, оня пудел недодялан Бахаров.

# 1 010
  • Мнения: X
Бесен съм на този формат и спирам да го гледам. Честно. Направо побеснях! Тъпачката да даде 8 точки на отличната вечеря на Бойко! Единствения в тази група който ми направи добро впечатление тази седмица. БЕСЕН СЪМ НА ЕВА ВЕСЕЛИНОВА!
Как може да има толкова злобни и нагли хора в България! Как може зрителите винаги да са измамени. ТОВА ПРЕДАВАНЕ ВЕЧЕ НЕ ЗАСЛУЖАВА РЕЙТИНГ. Но най-тъпото е, че си взеха пари по европрограми и грам не пука на организаторите, че това което ни показват само ни губи времето!
Ако аз имах толкова пари никога не бих направил подобно нещо. НАЙ-ГОЛЕМИЯ СЪДНИК ЗА ВСИЧКИ ВИДОВЕ ИЗКУСТВА Е ПУБЛИКАТА. А тук само ни показват фалш и лицемерие. Просто ДУМИ НЕ МИ СТИГАТ ДА ИЗРАЗЯ КОЛКО СЪМ БЕСЕН.

# 1 011
  • София
  • Мнения: 7 989
Трябва да се премахне състезателния характер на предаването, защото оценките не са коректни.

# 1 012
  • Мнения: X
Искам да ви разочаровам, но Череша ще има вероятно чак след Коледа.
Гледах програмата и не видях идната седмица да има излъчване.
И слава Богу, че които ще са следващите, са едни... Те казаха - това е последната Черешка за годината.

# 1 013
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 316
Тая Гущеровица ми докарва уртикария само с вида си. Пък отвори ли си хиалурона, направо падам в нокаут. Непоносима тъпота, гарнирана със зверско самочувствие.

# 1 014
  • Мнения: 3 743
Споко, Павлине. Че е тъпо, тъпо е, но предаването иначе си е добре, стига да не очакваме такова за кулинария. Това си е сеир да гледаш, интелигентните и фини хора като Бойко никога не могат да се изложат, а простите и злобни дребни душици като Ева веднага лъсват. Даже по-добре така, че да ги разберем.

# 1 015
  • Мнения: X
Споко, Павлине. Че е тъпо, тъпо е, но предаването иначе си е добре, стига да не очакваме такова за кулинария.

Не е проблема в предаването. Проблема е в ЦЯЛАТА НИ ТЕЛЕВИЗИОННА СИСТЕМА. Писна ми да гледам само английски, [ Аз гледам много чуждестранни формати и също така следя около 39-40 стриймъра с летателен симулатор, които правят content в Ютуб и Туич.] искам чат - пат да гледам и български формати. Филмите се изтъркаха отдавна, вече сценариите им са толкова прозрачни, че без да съм гледал филма докрай ми става ясно какво ще стане.
Просто хем е скучно хем се дразня не на шега. Не вярвам българския народ да сме толкова големи идиоти и простаци, че да харесваме това, което ни показват. Просто ме е яд, че тези хора не се замислят и не създават, а само губят време в лицемерни токшоута и формати пълни с фалш.
Да, в Америка също е натъпкано с фалш, не отричам, но там е интересно да гледаш нещата. Сега, какво, да се откажа от българската телевизия напълно ли?
И аз съм човек, не мога само английски да гледам, писва ми, вече знам всичките сезони на Анатомията на Грей наизуст. И  не само де, даже не си правя труда да им тегля субтитри и гледам само на английски, имам си едни 40 филма на лаптопа и няколко сериала и само това гледам предимно. Всичко на английски. Чат пат за разнообразие превключвам, все пак съм българин.

# 1 016
  • Мнения: 1 695
Еххх Евчето ми изтри коментара в интаграм и ме блокира..таз звизда

# 1 017
  • Мнения: X
Еххх Евчето ми изтри коментара в интаграм и ме блокира..таз звизда

Браво на нея. Тъпачка. Ако имах ресурс бих накарал някой програмист да и хакне акаунта. И да не може да те трие повече.

Последна редакция: пт, 20 дек 2019, 21:57 от Анонимен

# 1 018
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 316
Ако е вярно, че Ева Санторинито е любовница на Джуджко, много жалко за него. То бива ниско ниво, ама чак толкоз..
Не знам вече какво да напиша, за да изразя възмущението си. Добре, че се изписаха тонове мнения из социалките, които припокриват мнението ми.

# 1 019
  • Мнения: 29 299
Еееех, нееееее сливенската селянка с типично селските си номера! Не стига, че открадна нагло капамата и намаляше оценките на другите ами да стане победителка! Думи нямам, цял живот ще стои в масовката на някое тъпо предаване докато разбере, че трябва да се върне на село!
Бойко, браво, чудесно сготви, яла съм фалшиво шкембе, страшно е вкусно и аз го приготвям! Тази вечер се изяви и много ми допадна, непременно ще го гледам в постановка!

Общи условия

Активация на акаунт