🍒Черешката на тортата🍒 - сезон 14 (Тема 1)

  • 44 216
  • 1 167
  •   1
Отговори
# 1 050
  • Мнения: 123
На мен този с шапката ми прилича на агент Тенев,а жената с късата коса на Ева от Тоника,но не мога да увелича снимката,а не съм добре с очите ,та може и да ми се привиждат ,че са те😁.А жената със зелената рокля ми е много позната,ама не се сещам коя е.
И на мен този с шапката ми прилича на агент Тенев.

# 1 051
  • Мнения: X
Ето снимката като линк - отваряте го и цъкате още веднъж на снимката, за да я увеличите.

https://cdn.bg-mamma.com/oel1/RbMEE.jpg

# 1 052
  • София
  • Мнения: 4 429
Не е Тенев, повече ми прилича на Атанас Стоев - от Канарите
 

# 1 053
  • София
  • Мнения: 11 770
Момичето вдясно ми прилича на актрисата Борислава Стратиева.

# 1 054
  • Мнения: X
На мен ми прилича на китариста от АКАГА

# 1 055
  • Мнения: 123
Да, при увеличена снимка вече  се вижда че не е агент Тенев. От далеко ми заприлича.

Последна редакция: сб, 21 дек 2019, 03:03 от Aya_

# 1 056
  • София
  • Мнения: 4 429
На мен ми прилича на китариста от АКАГА

Скрит текст:
Дааа...май е той

# 1 057
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 262
Оох, и пак член на клана Плачкови.. Аман от тях вече, особено от този.🙄

Последна редакция: сб, 21 дек 2019, 03:45 от Pupitka

# 1 058
  • Sofia
  • Мнения: 26 710
Със зелената рокля мисля че е една водеща по бнт.

Последна редакция: сб, 21 дек 2019, 15:43 от Doli

# 1 059
  • Мнения: 48 286
Какви звезди, дето всички ги познават Joy

# 1 060
  • Мнения: 780
Има нещо изначално сбъркано в регламента на предаването, заради което не винаги печели този който се е представил най-добре. Но това е нещо, което се видя още в началото на формата и можеха да го корегират, защото не е много справедливо и разваля удоволствието на зрителя (а участниците сигурно се чувстват още по-прецакани...).
По-добре да ги оценява Манчев или 2-3 професионални готвача ( или някой друг - варианти много могат са се измислят), отколкото тъпи селски парчета, които предварително са си направили тънката сметка, че ако занижат оценката на останалите, то шанса им за победа нараства...

# 1 061
  • Sofia
  • Мнения: 26 710
Нека си я има оценката на участващите,да се видят някои колко са лицемерни и подли...,но и оценяване и от Манчев да има.

# 1 062
  • Мнения: 2 220
Ева не трябва да носи жълто. И тоя каскет не го свали на масата, пълна селска злобна пръчка.

# 1 063
  • Мнения: 9 202

Според блиц тази особа е загубила конкурса мис плеймейт и от мъка е завързала интимна дружба с Евтим Милошев, който, за да не бие на очи я пуснал на Халваджиян за бъдещата й кариера, била на 36 години.
Значи ако е вярно това,всичките ѝ напъни за интелектуалка са напълно безсмислени и безсилни!

# 1 064
  • Мнения: 6 743
Колкото и да се прави на непукист Евчето и да е над нещата, накрая като държеше плакета в спалнята по кривата усмивка се виждаше,че не и е много гот. Може добре да са я насолили зад кадър.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт