Изпитани сайтове за парфюми - 20

  • 51 256
  • 767
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: X
Нека внеса едно уточнение, защото аз поисках снимките на Моn-ове. Да, моят и на приятелка са с гравирани дъна, а не със залепен етикет и са от магазин, а вторият ми Mon е с етикет и е от сайт. И защото не искам да всявам смут помолих само дъното да се снима и да се спомене от къде е купен парфюма - сайт или магазин. Много снимки получих, но една за мен беше достатъчна, за да нямам притеснения. Парфюмът Mon Intense на Vrabco_ е купен от Дъглас и Е със залепен етикет на дъното, а не е гравиран. Отчетете и факта, че сокът във всички бутилки не е налят от един казан, еднократно приготвен.
И последно, при толкова много претенции към оригиналност, се оказа че само 3 от парфюмите на колегите тук, са купени от магазин. Всички останали от сайтове (не ме интересува кои точно сайтове, защото за мен е без значение). И за последен път повдигам въпроса за това, че Mon edp, който изпръсках вече и който е от БЗ, на мен ми е нетраен! Просто, защото ТОЗИ бомбастичен за други парфюм, при мен е с трайност не повече от 3 часа! Така че, не съдете по това как вие усещате някой парфюм. Другите не го усещат така! Тук съм чела за един парфюм, който и аз познавам от приятелка, и за мен е бомба с 24 часово присъствие и безкрайна трайност - Visa Piguet. А има хора, за които е незабележим.
Не знам този пост за тук ли е... Може и да не е и да бъде изтрит. В другата тема правят забележки, ама сякаш и за тук не е, така че аз приключвам участие в разговорите на тази тема.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 09:57 от Анонимен

# 571
  • Мнения: 3 036
macadamia , твоя мон интенс  от Дъглас има ли разлика в аромата с този от парфимо?
Никаква разлика-едно към едно са-бутилка,аромат,трайност.....

# 572
  • Мнения: 4 042
На мен първият ми е с гравирано дъно, вторият с лепенка. И двата от различни сайтове, и двата с изрязани кодове. В първия са ми останали някакви милилитри, но вече ползвам втория. Има разлика в миризмата, старият е някак отлежал, по-ванилен, по-малко лавандулен, но в началото си беше точно като новия.

# 573
  • Мнения: 2 240
Ако някой иска снимка конкретно на нещо ще снимам
Скрит текст:









# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 6 011
Моят е купен от Сефора. 30мл е. Отдолу е гравиран. Намирам мъничка разлика с дъното на купията - буквите и бар кодовете са подредени малко по-различно, но не знам това доколко е проблем. Възможно е да е заради по-малката кутия.
Всичко останало изглежда идентично. Мога довечера да ти изпратя снимки.

# 575
  • София
  • Мнения: 1 380
МОН интенз 30 мл. с лепенка на дъното от Дъглас. Другите монове ще прегледам и докладвам довечера.
МОН флорал и блум оф розе 30мл. и двата са с лепенка от магазин.  Mon edp от Сефора 50мл. гравиран и от английски сайт също гравиран 50мл. Искам едт.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 22:05 от chanel19

# 576
  • Мнения: 1 578
https://youtu.be/uanR18SckmQ
В този клип показват дъно с етикет на MG от 07:05 започва. Доколко е читав, не знам обаче.
Моите са с етикет на дъното и с код. Опитах да регистрирам кодовете и двата ми ги прие.
Ако някой има Florale или Bloom of rose от магазин, моля да сподели дали е гравирано дъното или е лепека.
Само да кажа, че са от различни online магазини и нямам забележки към ароматите. Първоначално ги тествах с мострички от Douglas и Notino по памет.

# 577
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
И моят Мон едп от Бютито е със залепен етикет на дъното.

# 578
  • София
  • Мнения: 3 915
Имам остатък от тестер на Мон Герлен едп, за който прекрасно зная, че е оригинален (мисля, че са раздавани като рекламни). Дъното е с гравиран надпис. Въртя го, обръщам, но нещо не мога да успея да снимам, така че да личи надписа. Ако успея, ще се редактирам.

# 579
  • Мнения: 558
Не мисля, че има жена която да носи Мон ЕДП и да не съм я забелязала.
Моята кожа изяжда почти 99% от "модерните" аромати, но само Мон ЕДП и Мон Интенз - не.
Колежка носи Мон ЕДП от няколко месеца и ароматизира целия офис от 150 кв.м. без изобщо да го подновява в продължение на 12 часа.
Имате право и основание да го върнете, може да не е менте, а просто да е изветрял.
Работя в митническа спедиция и точно през нашия офис минават чужди камиони с внос и износ за чужбина на всичко + козметика, парфюми т.н. В това число и стока точно на Герлен.
Виждам как ги транспортират и при какви температури, и вече съм наясно, че до пристигане до крайна дестинация ще има доста голям процент брак.
В складовите бази също може да не са съхранявани правилно, така че си търсете правата.
Същото е и с вносa за България.
Има достатъчно изписано за Парфимо, за мен са точни търговци. Скоро се престраших да пазарувам от България и съм доволна от избора си.
На мен лично ми се е налагало да откажа поръчка от тях, която вече е пътувала от Чехия, и бяха много мили и отзивчиви.Та, би трябвало да се съгласят на връщане
 Щом продуктът не е редовен - така би било редно.

Последна редакция: чт, 16 яну 2020, 12:03 от sweety_kitty

# 580
  • Мнения: X
На мен ми изглежда редовен този Мон. Поне на външен вид.
Освен това смятам, че Парфимо няма да приеме връщане на отворен парфюм. Опитайте, разбира се. Любопитна съм какъв ще е резултатът.

# 581
  • Мнения: 2 240
Говорих с тях по телефона, казаха да изчакам отговора на отдел рекламации. Автоматичния имейл гласи, че трябва да отговорят до 30дни Anguished
Ако не уважат рекламацията ще стане интересно. Ама само как искам да ви изпратя пробичка....
Между другото обявите на Митко в базар.бг изглеждат идентични, харчи ги човеко по 25лв. с оригинални кутии Laughing
https://bazar.bg/obiava-25491348/mon-guerlain-100-ml-eau-de-parfum-za-zheni

# 582
  • Мнения: 4 042
Виж му кривото шише, където е снимано отдолу. Виж дебелината на дъното. Виж шрифта на бач кода. Това само на първо четене. Кое му е идентичното? Ама иначе има код на кутията хахаха.

# 583
  • София
  • Мнения: 3 915
Успях да  направя някаква снимка на Мон Герлен едп тестер.
Скрит текст:

# 584
  • Мнения: 31 430
Довечера ще снимам дъната на моите Мон Герлен ЕДП. Имам 50 и 100 мл. Малкият ми е подарък от Герлен България при представянето на парфюма в България и е персонално гравиран, а другият ми е донесен също подарък от Париж от гримьора на Герлен за Европа. Т.е. те са абсолютен оригинал.
Имам и почти всички други версии /без една/от магазините Дъглас, само Интенз ми е от Парфимо.



mimoza7710, ако си от София можем да се срещнем и да направим паралелни тестове.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт