Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 291 341
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 5 745
# 5 746
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 122
Хареса ми мястото, което е посетила Катрин. Интересен детски център.

4-5 дни, но им предстои пътуване извън страната. И знае ли се дали това наистина е кризисен ПР, или са планувани срещи преди онези да си бият шута?

# 5 747
  • Мнения: X
Само Мегън има практика да се обажда от предния ден и да пита дали може да посети някакъв офис, за да се снима.

# 5 748
  • Мнения: 8 578
Катрин си е тръгнала следобяда от мястото, но не знам кога е отишла.😀

# 5 749
  • Мнения: 4 235
Тепърва ще има много събития свързани с с този проект.
Можеше малко да прочетете каква е целта на тази обиколка и като цяло на инициативата с ранните години на децата.
За този проект се знае от месеци.
На този проект ще отдели най-много внимание през 2020. Най-мащабният ѝ досега.

# 5 750
  • Мнения: 9 983
Напълно нормално е да се активизират. Как ще изкарат милионите, ако не са интересни за никого и без гърба на баба си?

# 5 751
  • Мнения: X
Дейлито също отбелязва поредното съвпадение на пускането на снимки от Съсекс. Значи снимките от кучешкия приют са задържани с няколко седмици и се пускат точно в деня, в който херцогинята на Кеймбридж започва нейния проект за ранното развитие на децата.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7915141/Meghan-Markle-r … ago.html#comments

# 5 752
  • Мнения: 8 946
На мен също ми се вижда излишно сгъстена програмата на Катрин. Не става въпрос за логистичното осигуряване, но ако ще се среща с деца, не е ли предвидено някакво време за импровизация? Или всичко е стегнато и разчетено до минутата и за всяко посещение е предвидена конкретна бройка деца, които ще бъдат прегърнати и погалени?

# 5 753
  • Пловдив
  • Мнения: 1 397
Каква случайност да ги пусне точно днес. Вече каквото и да направи Меган 50% ще виждат други цели. Никой не и виновен, че не се вписва никъде. Все повече се убеждавам, че проблема е в нея, как с един човек не намери да изкара до край...
Кейт лично ми е една идея по симпатична, дано новата инициатива бъде успешна.

# 5 754
  • Мнения: X
Тепърва ще има много събития свързани с с този проект.
Можеше малко да прочетете каква е целта на тази обиколка и като цяло на инициативата с ранните години на децата.
Целта е ясна и прекрасна. Организацията в конкретния случай куца. Личи прибързаност и липса на реален ангажимент. По-скоро стремеж да се отметне нещо там.

# 5 755
  • Мнения: 5 132
Скрит текст:
Само Мегън има практика да се обажда от предния ден и да пита дали може да посети някакъв офис, за да се снима.
Скрит текст:
Катрин си е тръгнала следобяда от мястото, но не знам кога е отишла.😀
Скрит текст:
Тепърва ще има много събития свързани с с този проект.
Можеше малко да прочетете каква е целта на тази обиколка и като цяло на инициативата с ранните години на децата.
За този проект се знае от месеци.
На този проект ще отдели най-много внимание през 2020. Най-мащабният ѝ досега.
Скрит текст:
Дейлито също отбелязва поредното съвпадение на пускането на снимки от Съсекс. Значи снимките от кучешкия приют са задържани с няколко седмици и се пускат точно в деня, в който херцогинята на Кеймбридж започва нейния проект за ранното развитие на децата.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-7915141/Meghan-Markle-r … ago.html#comments
Ама, моля ви се, хора, тая Катрин нищо не прави! Не се излагайте и не я възхвалявайте! Меган, завнаги! Меган, о, кралице на сърцата, единствена незаменима и неповторима... Joy
Как смее Катрин да прави 24-часова обиколка точно в деня, в който Меган е решила да си пуска невинните снимки от по-рано този месец... Таз Картин само иска да измества вниманието върху себе си... Я баба веднага да ù се скара!

# 5 756
  • Мнения: 8 578
Аз не разбирам какво е чудното в програмата на Кейт. Да посетиш едно или две места в рамките на един ден си е напълно стандартно за КС.

# 5 757
  • Мнения: 16 909
Само си представям ако Мм беше направила такъв "безсмислен" тур, тук щяха да са изпопадали половината от възторг, чак урбазон ще им трябва да поемат въздух от възхвала! Видиш ли как се е разработила. Ама щом е за Кейт, пфу, ебаси ....тая за каква се мисли, само ще се развозва?!

# 5 758
# 5 759
X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт