Кралски работи и клюки - януари 2020

  • 291 362
  • 7 379
  •   1
Отговори
# 6 075
  • Варна
  • Мнения: 36 892
Напомня ми камъка от огърлицата в Титаник Simple Smile

# 6 076
  • Мнения: X
Камила има снимки с нещо подобно. Аз не ги харесвам точно тези бижута, като нашийници са.

# 6 077
  • Мнения: 16 032
На старите снимки, които показахте на Камила ми прави впечатление как грее, когато е до Чарли още като млада. Така е и до днес. Трябва да се направи някакъв игрален филм за тях. Това е една наистина много завладяваща любовна история според мен

# 6 078
  • Варна
  • Мнения: 36 892
Красоти.



И още красоти.

# 6 079
  • España
  • Мнения: 1 322
Бразилската тиара ми е фаворит на мен. Гледам, че върви в комплект с обеци и огърлица, направо очите ми останаха.

Ооооо и на мен ми е най-любимата тиара бразилската!

Красота :




Аз харесвам цветни камъни в бижутата.

# 6 080
  • Мнения: 16 032
Разкошни тиари Heart Eyes Много харесвам големи тиари - които наистина изпъкват и придават кралска тежест. Такива малки тиари, като от сватбите на Кейт и Меган не харесвам. Много са мънички.
Ето това за мен са наистина кралски, тежки тиари



Скрит текст:





# 6 081
  • Мнения: 13 847
Камила има снимки с нещо подобно. Аз не ги харесвам точно тези бижута, като нашийници са.
На мен пък навява спомени за Агата Кристи. Имаше тя една история с такава перлена огърлица, носена непрекъснато от убийцата. С нея криеше белега от операцията на щитовидната жлеза. И аз все се мъчех и мъчех да си я представя тази огърлица, докато не я видях Даянината Simple Smile

# 6 082
  • Мнения: 4 398
Прочетохте ли последните изказвания на Пиърс Морган за Хари и Мегън? Този човек нали обеща, че повече няма да ги коментира, а веднага след това направи един остър коментар.

# 6 083
  • София
  • Мнения: 7 989
Аз пак да попитам, как се взима решение какво да облече една кралска особа?

# 6 084
  • Мнения: X
На старите снимки, които показахте на Камила ми прави впечатление как грее, когато е до Чарли още като млада. Така е и до днес. Трябва да се направи някакъв игрален филм за тях. Това е една наистина много завладяваща любовна история според мен

В Короната е добре описана историята им.

Аз пак да попитам, как се взима решение какво да облече една кралска особа?

Взима си го особата.

# 6 085
  • Мнения: 4 237
Луи и детегледачката са ходили някъде вчера. Може би в музей.

# 6 086
  • Мнения: 8 578
Луи🤩🤩🤩

Дали и Кеймбридж ще се ядосат, че са им снимали детето?

# 6 087
  • Мнения: 13 250
Не знам дали гледате "Новият папа" по HBO, но в трета серия има огромен каламбур с Мегън. Джон Малкович го играе английски благородник, когото Ватикана ухажва да стане папа, защото "младият папа" Джъд Лоу е в кома. В един ключов момент новият папа получава телефонно обаждане от Маркъл с въпрос какво да облече...
Да, това беше много забавно! А Лоу е голям хубавец!

# 6 088
  • Мнения: 2 760
Императрица Жозефин е имала наистина пищни тиари, ето някои от тях:




# 6 089
  • София
  • Мнения: 82
Чудя се защо стоят с по една тиара и чакат бабата да им заема, ами не вземат да си поръчат и да си носят. Някои наистина са с история, но други, като поръчаните сравнително скоро нямат такава. Примерно Камила досега можеше да има десет тиари, а не една. Или си има, а тази просто е най-ценна?

Малко нагорно ще им дойде да си купят сами тиари, освен ако вместо с диаманти, изумруди и рубини не ги "поръчат" да са с циркончета или кристали Сваровски Grinning То такава и аз мога да си купя с един бърз кредит и ще съм роял отвсякъде Joy

Общи условия

Активация на акаунт